PDA

مشاهده نسخه کامل : JEDEC ماژول های حافظه هایبرد را استاندارد سازی میکند

MR TASH
13-02-11, 12:27
JEDEC انجمن فناوری محصولات حالت جامد،و یکی از رهبران جهانی در توسعه استانداردهایی برای صنعت میکروالکترونیک، کمیته JC-45 امروز اعلام کرد که برای ماژول DRAM در نظر دارد که یک کمیته فرعی را برای استفاده از استانداردهای ماژول های حافظه ترکیبی تشکیل دهد.به ریاست فن آوری PNY، شرکت نیمه هادی Cypress ، JC-45.6 هیبرید ماژول کمیته فرعی خواهد شد اولین جلسه خود را در مونیخ، آلمان در 2011 فوریه 28 می گذارد.
ماژول حافظه های هایبرد شامل انواع مختلفی از تکنولوژی های حافظه است که هریک اهرم یک ویژگی مهم به حساب می ایند در این ویژگی هر اجزاء به صورت جداگانه شامل سیستم عملیاتی هستند.البته من در مورد پتانسیل و مزایای ماژول های هایبرد خوش بین هستم، اقای Chris Socci رئیس کمیته فرعی جدید JC-45.6 گفت.برای نمونه، ماژول های DRAM سطح مشترک که دارای ترکیب ویژگیهای غیر فرار از فلش NAND می باشند می توانند یک تنظیمات جدید برای دادهای امنیتی و ذخیره بک اپ های متفاوت بر سیستم با ویژگی مصرف کمتر توان داشته باشند.این نسل جدید از ماژول ها یک پتانسیل مناسب برای کمک رسانی به بخش های داد و ستد‘go green’ دارند که باعث کاهش نیاز باتری ها می شود.ممکن است یک روز به همه برنامه های کاربردی که حافظه را گسترش می دهد نیاز به تقاضا باشد.
John Kelly رئیس ارشد JEDEC اضافه کرد،واکنش های جدید ماژول هایبرد در JC-45 یکی از بخش های است که در حال تلاش برای پیشرفت در حصار JEDEC می باشد و برای تمدید تکنولوژی های حافظه ما نیاز به راه حل ها و ابتکاراتی داریم تا اگر با صعنت اینده رو به رو شدیم دچار مشکل نشویم.من با اغوش باز منتظر کمپانی های هستم که ما را در زمینه رشد و توسعه اقتصادی این صنعت استاندارد JEDEC کمک رسانی کنند تا با مشارکت با انها داد و ستد این گونه ماژول ها رو توسعه بخشیم.
منبع (Only the registered members can see the link)