PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پرینتر

K1LOU
09-02-11, 10:35
با سلام
دوستان برای اداره قرار شده یک پرینتر خریداری کنم . خوب حجم کاری اداره ها برای پرینت گرفتن بالاست
بنابراین به نظر شما چه مدل و از چه برندی باید خریداری کنیم حدود قیمت تا 400 هزار تومن هم باشه مشکلی نداره
خودم الان از یک hp laser jet p2014 استفاده می کنم خیلی خوب بود ولی از زمانی که کاتریج اصلیش تموم شده کاتریجهای دیکه خوب جواب نمی دن . الان از همین مدلها چیز جدیدی اومده یا نه
منتظر راهنمایی شما دوستان هستم
با تشکر

javadshahvand
09-02-11, 16:07
با سلام
دوستان برای اداره قرار شده یک پرینتر خریداری کنم . خوب حجم کاری اداره ها برای پرینت گرفتن بالاست
بنابراین به نظر شما چه مدل و از چه برندی باید خریداری کنیم حدود قیمت تا 400 هزار تومن هم باشه مشکلی نداره
خودم الان از یک hp laser jet p2014 استفاده می کنم خیلی خوب بود ولی از زمانی که کاتریج اصلیش تموم شده کاتریجهای دیکه خوب جواب نمی دن . الان از همین مدلها چیز جدیدی اومده یا نه
منتظر راهنمایی شما دوستان هستم
با تشکر

4015 (Only the registered members can see the link) و 4014 (Only the registered members can see the link) حدود 900 وپاینتر میتونی 2035 حدود 220 و یا 2055 بحدود 400 تومان بگیری که من 2055 رو توصیه میکنم

K1LOU
10-02-11, 06:45
با سلام و تشکر
جواد جان منظورتون کدوم یک از این دو مدل است 2055d - 2055dn

اینجـــــــــــا (Only the registered members can see the link)

یا این مدل

اینجــــــــــا (Only the registered members can see the link)

قیمتی که زده 399 و 349 دلار است اون ور آبهای نیلکون

اینجا قیمت دقیق دارید ؟

ویــــــــرایـــش شد
با تشکر

hapalii
10-02-11, 12:42
سلام

تو اداره ما هم 2055d داریم که خیلی خوب کار می کنه خوبی اش هم اینکه کارتریج 12A می خوره که هم ارزان تر هم شارژ بیشتری میشه اما من چند روز پیش که پرینتر دیگه ای لازم بود یه 4 کاره مدل m1522nf به قیمت 370 هزار تومان گرفتم که فکس و پرینتر و اسکنر و کپی همه رو تست کردم به نظر من که چیز خیلی خوبی از انجایی که فرمودین برای اداره است و معمولا کاریی های دیگه هم ممکن لازم باشه به نظرم ارزش فکر کردن داره مثل چند کاره های معمولی نیست و کاملا مطابق نیاز اداری ساخته شده و چیز ظریفی نیست کارتریج 36A می خوره که از 12A جدید تره کم حجم تر از کارتریج 12A حدود 300 یا 400 برگ کمتر پرینت میگیره اما خوب باز هم می ارزه ارزش وقتی معلوم میشه که شما فکس هم زیاد با هاش دریافت کنید اگر این طور باشه با توجه به تعداد فکسی که یک کارتریج با یک بار شارژ تونر می گیره و تعداد فکسی که فکس های معمولی با هر بار عوض کردن ریبون می گیرند خیلی سری پولی که براش خرج شده رو بر می گردون

Only the registered members can see the link

javadshahvand
10-02-11, 14:42
با سلام و تشکر
جواد جان منظورتون کدوم یک از این دو مدل است 2055d - 2055dn

اینجـــــــــــا (Only the registered members can see the link)

یا این مدل

اینجــــــــــا (Only the registered members can see the link)

قیمتی که زده 399 و 349 دلار است اون ور آبهای نیلکون

اینجا قیمت دقیق دارید ؟

ویــــــــرایـــش شد
با تشکر

2055 خریدم 258 تومان بوده اگر چاپ دورو برات مهمه برو سراغ 2055n قیمت حدود 280 و اگر شبکه برات مهمه 2055dn اونم حدود 390 وگرنه این سه مدل از لحاظ سرعت و کیفیت هیچ فرقی با هم ندارن
نظر من همون 2055 هست

K1LOU
12-02-11, 07:51
2055 خریدم 258 تومان بوده اگر چاپ دورو برات مهمه برو سراغ 2055n قیمت حدود 280 و اگر شبکه برات مهمه 2055dn اونم حدود 390 وگرنه این سه مدل از لحاظ سرعت و کیفیت هیچ فرقی با هم ندارن
نظر من همون 2055 هست

با سلام و تشکر از لطف شما جواد جان
یعنی مدل 2055 بدون هیچ پسوندی وجود داره با قیمت 258 ؟
حالت شبکه در پرینترها به چه دردی می خوره و چطور عمل میکنه اگه توضیح بدین ممنون میشم چون سیستمها که شبکه هستن و پرینترها هم share هستن
راستی با فرمت کاغذ A5 که مشکلی ندارن . چون ما در بعضی مواقع یک سری پرینت خیلی زیاد با این اندازه می گیریم
با تشکر

سلام

تو اداره ما هم 2055d داریم که خیلی خوب کار می کنه خوبی اش هم اینکه کارتریج 12A می خوره که هم ارزان تر هم شارژ بیشتری میشه اما من چند روز پیش که پرینتر دیگه ای لازم بود یه 4 کاره مدل m1522nf به قیمت 370 هزار تومان گرفتم که فکس و پرینتر و اسکنر و کپی همه رو تست کردم به نظر من که چیز خیلی خوبی از انجایی که فرمودین برای اداره است و معمولا کاریی های دیگه هم ممکن لازم باشه به نظرم ارزش فکر کردن داره مثل چند کاره های معمولی نیست و کاملا مطابق نیاز اداری ساخته شده و چیز ظریفی نیست کارتریج 36A می خوره که از 12A جدید تره کم حجم تر از کارتریج 12A حدود 300 یا 400 برگ کمتر پرینت میگیره اما خوب باز هم می ارزه ارزش وقتی معلوم میشه که شما فکس هم زیاد با هاش دریافت کنید اگر این طور باشه با توجه به تعداد فکسی که یک کارتریج با یک بار شارژ تونر می گیره و تعداد فکسی که فکس های معمولی با هر بار عوض کردن ریبون می گیرند خیلی سری پولی که براش خرج شده رو بر می گردون

شرمنده من پست شما رو الان دیدم
راستش این فقط برای پرینت گرفتن می خریم چون سایر وسایل رو داریم و جدید خریدیم . ولی خوب چیز خوبی به نظر میرسه اونهم به قول شما اگه چیز ظریفی نباشه که بدیل چند کاره بودن زود از کار بیفته . البته باید بازهم مشورت کنم با رئیس مرکز . ببینم چی میشه
با تشکر از شما

javadshahvand
12-02-11, 10:07
[QUOTE=key1lou;219549]با سلام و تشکر از لطف شما جواد جان
یعنی مدل 2055 بدون هیچ پسوندی وجود داره با قیمت 258 ؟
حالت شبکه در پرینترها به چه دردی می خوره و چطور عمل میکنه اگه توضیح بدین ممنون میشم چون سیستمها که شبکه هستن و پرینترها هم share هستن
راستی با فرمت کاغذ A5 که مشکلی ندارن . چون ما در بعضی مواقع یک سری پرینت خیلی زیاد با این اندازه می گیریم
با تشکر

/QUOTE]

بله هست منتهی تو بازار باید 265 باشه، اون پورت lan برای استفاده دستگاه تو شبکه هستش که دیگه شما پرینتر رو شیر نکنید

K1LOU
12-02-11, 10:16
با سلام و تشکر
جواد جان . ممنون
یه سئوال یادم رفت اینکه این مدل 2055DN قابلیت دور رو رو هم داره یا نه . ؟ پسوندش میگه باید داشته باشه . چون احتمالا اینو بخریم
با تشکر

javadshahvand
12-02-11, 16:05
با سلام و تشکر
جواد جان . ممنون
یه سئوال یادم رفت اینکه این مدل 2055DN قابلیت دور رو رو هم داره یا نه . ؟ پسوندش میگه باید داشته باشه . چون احتمالا اینو بخریم
با تشکر

بله این قابلیت رو داره