PDA

مشاهده نسخه کامل : اچ بی بهتر است یا دل؟؟

javandel
07-02-11, 16:33
میشه دوستان اگه بفرمایند بین اچ لی و دل کدومش بهتره یعنی بشه با مناسبترین قیمت بهترین رو خرید از بین اینها؟
میدونم که سونی وایو نون برندشو میخوره اما اینارو میخوام بدونم دوستان میدونن کدومش علارغم داشتن سیستم قابل قبول قیمتشم در حدود یک میلیون یا کمی هم بیشتر حتی باشه ولی بهترین باشه؟

javadshahvand
07-02-11, 17:23
میشه دوستان اگه بفرمایند بین اچ لی و دل کدومش بهتره یعنی بشه با مناسبترین قیمت بهترین رو خرید از بین اینها؟
میدونم که سونی وایو نون برندشو میخوره اما اینارو میخوام بدونم دوستان میدونن کدومش علارغم داشتن سیستم قابل قبول قیمتشم در حدود یک میلیون یا کمی هم بیشتر حتی باشه ولی بهترین باشه؟

میتونی DV6-3141 بگیری حدود 1 تومان

pc_hex
12-02-11, 20:46
اچ پی خیلی کیفیت کارش بهتره.

greenyear
12-02-11, 20:51
به نظر من کیفیت اچ پی بهتره من خیلی تعریف دل رو نشنیدم ولی با سیصد تا بالاتر میتونی سونی بگیری که واقعا بهتره

pc_hex
12-02-11, 23:10
sony vaio واقعا به کاربرانش کیفیت تقدیم میکنه. هم عمری هم کیفیت بالا. موقع خرید نباید فکر پول کرد. کیفیت مهمتره. حتی قدیمی ترین مدل های وایو در نوع خودشون کم نظیر هستند چه برسه core i7هاش.!!!

baren
19-03-11, 11:42
دل کیفیتش بسیار عالیه
به نظر من رتبه بندی این طوریه
اپل سونی ایسوس/دل ایسر/لنوو اچ پی

javadshahvand
19-03-11, 15:36
hp لپ تاپ های خوبی تولید میکنه منتهی به دلیل ترحیم و محدودیت وادرات در ایران با قیمت بالا به فروش میره

shahab_blaster
19-03-11, 20:03

دوست خوب من شما اول نوع کارتو مشخص کن برای چه کاری می خوای بعد میشه گفت چی بگیری با این بودجه بهتره