PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید اسپیکر 5.1

amirpcp30
06-02-11, 19:25
سلام
اگه میشه یک اسپیکر پایه دار خوب با هزینه ی حدود 200 تومان معرفی کنید ترجیحا پایه دار
چیز هایی که خیلی خوب میشه داشته باشه :
پایه دار
کیفیت خیلی خوب
ال سی دی
ورودی دیجیتال
میکروفن هم بهش وصل بشه (زیاد هم مهم نیست ولی باشه بهتره)
فلش مموری هم بهش وصل بشه (زیاد مهم نیست)
مادر بوردم gigabyte x58a ud3r هست که خروجی اپتیکال داره و همین طور مانیتورم lg m2794dp که بازم خروجی اپتیکال داره
خودم اینو دیدم خوبه از کیفیتش خبر ندارم همین طور ورودی ها:
Only the registered members can see the link
راهنمایی کنید ممنون میشم
با سپاس
:11:

amirpcp30
07-02-11, 13:02
سلام
راستشو بخواهید من چیزی از این اسپیکرا سر در نمیارم
به نظرتون همین طوری برم بازار و یکی بخرم خوبه یا مدل های خاصی نسبت به قیمت هم هست؟ از نظر کیفیت هم فرق می کنند؟
چه مارک های بگیرم؟
راهنمایی کنید ممنون میشم
با سپاس

Moein
07-02-11, 13:20
شما اسپیکر برای کامپیوتر می خواهید یا اسپیکری می خواهید که کیفیت داشته باشند

نگاه کنید پایه دار که به Home Theater شبیه باشند می تونید برید محصولات مارشال رو تهیه کنید اما در صورتی که نیاز به اسپیکر با صدای خوب دارید سری حرفه ای Logitech Z پیشنهاد میشه که متاسفانه نه پایه دار هستند و قیمت 2 تیکه اون برابر با قیمت 5 تیکه هر اسپیکری هست اما خوب توی کیفیت صدای ساب و شفافیت برترین اسپیکر های کامپیوتری محسوب می شوند

amirpcp30
07-02-11, 15:51
سلام
ممنون جواب دادید

شما اسپیکر برای کامپیوتر می خواهید یا اسپیکری می خواهید که کیفیت داشته باشند
ببخشید منظورتون رو متوجه نشدم
خب یک اسپیکر می خواهم که کیفیت قابل قبولی داشته باشه حداقلش از این معمولی ها بهتر باشه و پایه دار با امکاناتی که بالا گفتم بلند بودن صدا برام مهم نیست
ممنون میشم یک مدلی بهم معرفی کنید
سپاس

amirpcp30
07-02-11, 20:01
سلام
کلا اسپیکر هایی که پیدا کردم اینها هستند کدومشون بهترن؟:
با سپاس

Moein
07-02-11, 21:52
نگاه کن دوست من به قول یک بنده خدایی این اسپیکر های لوپ لوپی هستند شاید یکیشو بگیرید خوب باشه شاید یکیشو بگیرید فوقالعاده باشه دقیقا هندونه در بسته هستند ولی خوب امکاناتی که شما می خواهید رو دارند

مارک مارشال رو هم شاید بتونید در بازار گیر بیارید و خوب شاید بد نباشه اون هم لوپ لوپی هست :دی

اسپیکر خوب طوری که از صداش راضی باشید

Logitech Z5500
Logitech Z2300

این دو اسپیکر حرفه ای ترین اسپیکر هایی هستند که در بازار موجود هستند

اما در صورتی که شاید این اسپیکر ها در انتخاب شما نباشند با توجه به مشخصات فنی من مدل اسپیکر های نیاز دارید با بیش از 4 اهم و نویز لول بین 80 تا 100 رنج هم که روی اکثر اسپیکر ها درست نمی نویسند و در صورتی که شما توی رنج اشتباه صدا پخش کنید به مشکل بر می خورد

amirpcp30
08-02-11, 01:24
ُسلام
ممنون

اما در صورتی که شاید این اسپیکر ها در انتخاب شما نباشند با توجه به مشخصات فنی من مدل اسپیکر های نیاز دارید با بیش از 4 اهم و نویز لول بین 80 تا 100 رنج هم که روی اکثر اسپیکر ها درست نمی نویسند و در صورتی که شما توی رنج اشتباه صدا پخش کنید به مشکل بر می خورد
ببخشید متوجه نشدم
اسپیکر در این رنج پایه دار خوب چه مدلی هست؟