PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید فن برای دو عدد پردازنده AMD

rainman1061
04-02-11, 17:36
سلام دوستان
من دوتا فن برای دوتا پردازنده میخوام بخرم. لطفا منو راهنمایی کنید.
1 - AMD PhenomII X4 940
2 - AMD PhenomII X6 1055T
قیمت هم برای هرکدوم بین 50 تا 80
باسپاس

nima_hl
04-02-11, 18:20
سلام دوستان
من دوتا فن برای دوتا پردازنده میخوام بخرم. لطفا منو راهنمایی کنید.
1 - AMD PhenomII X4 940
2 - AMD PhenomII X6 1055T
قیمت هم برای هرکدوم بین 50 تا 80
باسپاس

سلام

در این حدود بودجه یکی از بهترین انتخابها pccooler 1216x به قیمت حدود 53 تومنه که توسط خودم و دوستان آورکلاکر تست و استفاده میشه

amir ghayour
04-02-11, 20:44
سلام ببخشید منم سئوالم رو اینجا مطرح میکنم ولی چون سئوال منم در مورد فن cpu بود گفتم همینجا بپرسم من میخواستم نظرتون رو در مورد فن GREEN TOWER 120 EXTREME بدونم نسبت به قیمتش ارزش و کارایی داره در ضمن الان قیمتش اونجا چنده چون من تو شهرستان هستم محدودیت بازار مانع از انتخابهای بیشتر میشه و تونستم این مدل رو پیدا کنم البته نخریدم خواستم اول از کارایی اون مطمعن بشم اگه صلاح دیدید بخرم پس نظرتون رو نسبت به این فن بیان کنید البته CPU مد نظر من برای استفاده از این فن AMD PhenomII X6 1090T هستش با تشکر .

nima_hl
04-02-11, 23:14
سلام ببخشید منم سئوالم رو اینجا مطرح میکنم ولی چون سئوال منم در مورد فن cpu بود گفتم همینجا بپرسم من میخواستم نظرتون رو در مورد فن GREEN TOWER 120 EXTREME بدونم نسبت به قیمتش ارزش و کارایی داره در ضمن الان قیمتش اونجا چنده چون من تو شهرستان هستم محدودیت بازار مانع از انتخابهای بیشتر میشه و تونستم این مدل رو پیدا کنم البته نخریدم خواستم اول از کارایی اون مطمعن بشم اگه صلاح دیدید بخرم پس نظرتون رو نسبت به این فن بیان کنید البته CPU مد نظر من برای استفاده از این فن AMD PhenomII X6 1090T هستش با تشکر .

سلام

ببین عزیز ما دو مدل کنترلر فن داریم ولتاژ و pwm

در حال حاضر اکثر مادربردها فقط از مدل pwm که سوکتش 4 تائیه پشتیبانی میکنند ( مانند 1216x )

تاور 120 هست سینک جونداری و فن خوبی داره ولی متاسفانه فن این خنک کننده از نوع سه رشته ( ولتاژ ) هستش

شما به احتمال قوی مجبور میشید دور این فن را به صورت دستی تنظیم کنید که زیاد جالب نیست ( با ولومی که داخل پکیجیش موجوده )

این هیتسینک در بازار تهران به قیمت حدود 49 تومن بفروش میرسه

amir ghayour
05-02-11, 08:43
ممنون از توضيح شما دوست عزيز البته من با نظر شما موافق هستم ولي خوب اينجا شهرستان هست با محدوديتهاي خاص خودش همينم كه گير آوردم فكر كنم از سرم زياد باشه اينجا قيمتش 48 تومن هست . البته يه مدل ديگه هم هست كه گرين گارانتي كرده اسمش هم core contact freezer 120 و قيمتش 40 تومن هست البته اينم بصورت ولومي كنترل ميشه در كل كدوم رو صلاح ميدونيد البته من از توضيحات شما اينگونه برداشت كردم كه مورد قبلي مورد تاييد ميباشد باز اگر مسئله به نظر شما ميرسه كه نميتوانيد در اينجا مطرح كنيد ميتوانيد در نامه خصوصي به اطلاع من برسانيد البته اميدوارم اين جمله آخر من رو اشتباه برداشت نكنيد.
باتشكر

nima_hl
05-02-11, 11:27
ممنون از توضيح شما دوست عزيز البته من با نظر شما موافق هستم ولي خوب اينجا شهرستان هست با محدوديتهاي خاص خودش همينم كه گير آوردم فكر كنم از سرم زياد باشه اينجا قيمتش 48 تومن هست . البته يه مدل ديگه هم هست كه گرين گارانتي كرده اسمش هم core contact freezer 120 و قيمتش 40 تومن هست البته اينم بصورت ولومي كنترل ميشه در كل كدوم رو صلاح ميدونيد البته من از توضيحات شما اينگونه برداشت كردم كه مورد قبلي مورد تاييد ميباشد باز اگر مسئله به نظر شما ميرسه كه نميتوانيد در اينجا مطرح كنيد ميتوانيد در نامه خصوصي به اطلاع من برسانيد البته اميدوارم اين جمله آخر من رو اشتباه برداشت نكنيد.
باتشكر

خواهش میکنم

تاور اکستریم به دلیل دارای بودن هیت سینک و هیتپایپهای جوندار تر برای پردازنده شما قطعا بهتره و ارزش 8 تومن اضافه پرداخت را داره

ببین عزیز من از هر محصول خوب و خوش قیمتی که به بازار بیاد بدون در نظر گرفتن شرکت وارد کننده حمایت میکنم

ولی اگر محصولی مشکلی داشته باشه یا بی جهت گرون فروخته بشه باز بدون در نظر گرفتن مورد بالا به صورت عمومی اعلام میکنم

تاور اکستریم هیت سینک خوبیه و حتی رو ماکزیمم دور فن ، صدای زیادی ایجاد نمیکنه ولی در مقایسه با 1216 که دورش اتوماتیک تنظیم میشه و 4-5 تومن گرونتره بنده 1216 را پیشنهاد میدم

حالا اگر اونجا امکان تهیه 1216 نیست شما با خیال راحت تاور اکستریم را تهیه کنید :give_rose: