PDA

مشاهده نسخه کامل : افزایش برد سیگنال وایرلس

javad99
31-01-11, 22:21
سلام دوستان برای کارت دلینک D-Link Wireless G DWA-510 Deskto
چه نوع انتنی بزارم که برد زیادی داشته باشه بتونم وایرلس های اطراف رو ببینم
ایا انتن های پارابولیک و امنی قانونی هستن
Only the registered members can see the link

nima_hl
31-01-11, 23:11
سلام دوستان برای کارت دلینک D-Link Wireless G DWA-510 Deskto
چه نوع انتنی بزارم که برد زیادی داشته باشه بتونم وایرلس های اطراف رو ببینم
ایا انتن های پارابولیک و امنی قانونی هستن
Only the registered members can see the link

سلام

آنتن پارابولیک قانونیه ولی امنی خیر

از 12db آنتن دارم به بالا که از حدود 40 تا 200 هزار تومن قیمت داره

javad99
31-01-11, 23:23
سلام

آنتن پارابولیک قانونیه ولی امنی خیر

از 12db آنتن دارم به بالا که از حدود 40 تا 200 هزار تومن قیمت داره
ممنون کدام بهتره و کاربرد داره سیگنال بالا داشته باشه بدون تنظیم خاصی تا چند متر میتونم سیم کشی کنم هزینه تا 140هزار تومان

nima_hl
31-01-11, 23:42
ممنون کدام بهتره و کاربرد داره سیگنال بالا داشته باشه بدون تنظیم خاصی تا چند متر میتونم سیم کشی کنم هزینه تا 140هزار تومان

ببین عزیز کارت شما خیلی ضعیفه و برای اینجور کارها ساخته نشده

شما برد 200-300 متری را به زور میتونید با این کارت بزنید

البته شما به راحتی میتونید آنتنهای دور دست را ببینید چون اونها فرستنده های قوی دارند ولی چون فرستنده شما ضعیفه نمیتونید به اونها کانکت بشین

اگر تو کار بک ترک و ..... هستین باید به فکر یک دیوایس قویتر مثل نانو استیشن باشید که چون جهت داره باید دستی جهتش را تغییر بدین تا سوژه مورد نظر را پیدا کنید

javad99
01-02-11, 00:15
ببین عزیز کارت شما خیلی ضعیفه و برای اینجور کارها ساخته نشده

شما برد 200-300 متری را به زور میتونید با این کارت بزنید

البته شما به راحتی میتونید آنتنهای دور دست را ببینید چون اونها فرستنده های قوی دارند ولی چون فرستنده شما ضعیفه نمیتونید به اونها کانکت بشین

اگر تو کار بک ترک و ..... هستین باید به فکر یک دیوایس قویتر مثل نانو استیشن باشید که چون جهت داره باید دستی جهتش را تغییر بدین تا سوژه مورد نظر را پیدا کنید
ممنون اقا نیما نانو استیش هست منتها نمیشه باهاش بری تو کار بک ترک..... اموزش در رابطه با نانو ندیدم
دیدم دلینک بهتر عمل میکنه گفتم ارتقاش بدم تا وایرلسهای بیشتری رو بگیره به وسیله دیش
حالا نظرتون چی هست هزینه کنم دیش بگیرم یا بی فایده هست
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

nima_hl
01-02-11, 01:03
ممنون اقا نیما نانو استیش هست منتها نمیشه باهاش بری تو کار بک ترک..... اموزش در رابطه با نانو ندیدم
دیدم دلینک بهتر عمل میکنه گفتم ارتقاش بدم تا وایرلسهای بیشتری رو بگیره به وسیله دیش
حالا نظرتون چی هست هزینه کنم دیش بگیرم یا بی فایده هست
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

اگر تهرانی من یه دیش دارم که 2 سال پیش 60 خودشو خریدم یه 10-20 تومنم کابل ، همشو بهت میدم 30 ببر تست کن

این کارا توضیح نداره باید خوره بشی بری جلو ولی تهش کار درستی نیست برای همین بنده بابت توضیح شرمندتونم

javad99
01-02-11, 12:10
اگر تهرانی من یه دیش دارم که 2 سال پیش 60 خودشو خریدم یه 10-20 تومنم کابل ، همشو بهت میدم 30 ببر تست کن

این کارا توضیح نداره باید خوره بشی بری جلو ولی تهش کار درستی نیست برای همین بنده بابت توضیح شرمندتونم
ممنون
دقیقا موافقم کار درستی نیست اخه کنار ما 4مگ اکانت مجانی هست و دوستان دارن استفاده میکنن بخاطر همین هم نمیتونم دیقیق محل و مشخصات شو بگم و برای من خیلی ضعیف هست
انتن شما چند دیبی هست منظورم با دیش+ انتنش یا به قولی ال ان بی سرش کامل هستش سیم چند متر هست میشه یک عکسی از دیش تو پیغام خصوصی بزاری
من تو پیغام هماهنگ کنم برام بفرستی پولشو بگیری

a.aleh
04-04-11, 17:02
سلام
من جدیدا وایمکس گرفتم.مودمش وایرلسه.مودم طبقه چهاره و لبتاپ طبقه اول
لبتاپ شبکه رو میشناسه اما باید دو متر بیارمش بالا تا بتونه کانکت بشه.حالا چندتا سوال دارم.ممنون میشم جواب بدین
اشکال از ضعیف بودن لبتاپه یا مودم؟
اون قضیه جهتدار کردن انتن مودم تاثیر داره؟اگه اره اموزش بدین
چرا وقتی مودم رو نزدیک پنجره میبرم تاثیری تو سیگنال دریافتی نداره؟امواج از سه تا سقف رد میشه؟
اگه انتن بزرگتری به مودم وصل کنم تاثیری نداره؟
چطور میتونم کانال های مودم رو عوض کنم؟اینکار برای دستگاههای دیگه مشکل ایجاد نمیکنه؟یعنی موبایل و لبتاپ قدیمی میتونن کانکت بشن؟