PDA

مشاهده نسخه کامل : یک سئوال درباره خاموش روشن شدن سی پی یو

Trance
02-05-07, 18:10
ایا این گفته ای که من شنیدم درسته یا غلط ؟اینکه یک سی پی یو در یک ثانیه چندین بار روشن وخاموش می شه تا به اینصورت اطلاعات روی مانیتور برسه.مثلا یک سی پی یو مدل 3000 در یک ثانیه سه میلیون بار خاموش و روشن میشه تا اطلاعات رو به کارت گرافیک بده و بعد تصویر رو ما ببینیم.یا اینکه این حرفی که شنیدم درست نیست؟با سپاس از تمامی مدیران سایت

Shahryar
02-05-07, 18:52
ایا این گفته ای که من شنیدم درسته یا غلط ؟اینکه یک سی پی یو در یک ثانیه چندین بار روشن وخاموش می شه تا به اینصورت اطلاعات روی مانیتور برسه.مثلا یک سی پی یو مدل 3000 در یک ثانیه سه میلیون بار خاموش و روشن میشه تا اطلاعات رو به کارت گرافیک بده و بعد تصویر رو ما ببینیم.یا اینکه این حرفی که شنیدم درست نیست؟با سپاس از تمامی مدیران سایت

دوست عزیزم این حرف تایید میشه اما نه به صورت کامل . تا اونجایی که من میدونم برای تولید و اصلا کار کردن و یا به عبارت بهتر بگم برای هر 0 و 1 یکی باید جریان بهش برسه و نرسه تا تشخیص بده که 0 هست یا 1 .

قربانت شهریار:1. (26):

WORYA_SH
02-05-07, 20:43
روشن خاموش اصطلاح مناسبی نیست.

Trance
02-05-07, 20:48
منظورم ورود و خروج برق یا جریان الکتر یسیته بود فکر این اصطلاح در ست تر باشه؟ اگه بازم اشتباه کردم پوزش می خوام

WORYA_SH
02-05-07, 21:08
نه عزیز یه توضیح خودت دنبال بقیه را بگیر کامپیوتر با اعداد باینری کار می کنه دیگه خودت دنبالش را بگیر بهتر به نتیجه می رسی.

M A H R A D
03-05-07, 14:47
وریا جان راست میگه ... اصطلاح چندان جالبی نیست ...

===

کل کامپیوتر با اعداد باینری کار میکنه و Cpu هم از این قاعده مستثنی نیست ...

Shahryar
03-05-07, 15:16
درسته ...

بچه ها احساس نمیکنید خیلی نیاز به تاپیک سخت افزار پایه هست ؟

امروز با اجازه دوستان من ایجادش میکنم...

موفق باشید
شهریار