PDA

مشاهده نسخه کامل : Spread Spectrum

mohamad70
29-01-11, 16:03
دوستان عزیز می دونید که یه همچین گزینه ای در تنظیمات مادربوردهای

AMD هست و به طور پیشفرض هم روی حالت Auto قرار داره

یه بار که برای اور کلاکینگ این گزینه رو Disable کردم متوجه شدم Performance خیلی

افزایش پید کرده

2 تا عکس از Dirt 2 روی Max تنظیمات بدون هیچ دستکاری دیگه گذاشنم می تونید تفاوت فریم ریت رو ببینید !!

5210 5211

Moein
29-01-11, 17:19
با سلام

معنی لغتی این واژه به معنای طیف گشترده هست و خوب معمولا هنگامی که رو Auto هست این گزینه فعال هست و اجازه نمی دهد که شما پهنای باند رو افزایش بدهید ولی هنگامی که شما پهنای باند رو افزایش می دهید باعث می شود شریان جاری اطلاعات وسیع تر بشود و این امر باعث افزایش کارایی یا همان پرفورمنس می شوند و محدودیت رو کاهش می دهند فعال بودن این گزینه باعث می شود که شما بتوانید کنترل بیشتری روی شریان ها داشته باشید این تکنولوژی نه تنها در بایوس کامپیوتر بلکه در جابه جایی اطلاعات در پهنای باند های ماهواره ای دخالت دارد به معنای ساده تر شما سیگنال های خود رو کشیده تر می کنید و این کار باعث افزایش سرعت انتفال این سیگنال ها می شود

اطلاعات تکمیلی رو می تونید از ویکی پدا (Only the registered members can see the link) بگیرید

موفق و پیروز باشید

nima_hl
29-01-11, 17:28
دوستان عزیز می دونید که یه همچین گزینه ای در تنظیمات مادربوردهای

AMD هست و به طور پیشفرض هم روی حالت Auto قرار داره

یه بار که برای اور کلاکینگ این گزینه رو Disable کردم متوجه شدم Performance خیلی

افزایش پید کرده

2 تا عکس از Dirt 2 روی Max تنظیمات بدون هیچ دستکاری دیگه گذاشنم می تونید تفاوت فریم ریت رو ببینید !!

5210 5211

محمد جان من فکر میکنم یا مونیتور شما crt باشه یا در نزدیکی یک فرستنده قوی قرار دارید

اگر براتون امکان داره لطفا سیستمتون را به لوله آب ارت کنید و مجددا تست را انجام بدین

لطفا مشخصات سیستم و وضعیت آورکلاک را بفرمائید

سیستم amd را نصب کردم حتما یه تست میگیرم

mohamad70
29-01-11, 18:09
محمد جان من فکر میکنم یا مونیتور شما crt باشه یا در نزدیکی یک فرستنده قوی قرار دارید

اگر براتون امکان داره لطفا سیستمتون را به لوله آب ارت کنید و مجددا تست را انجام بدین

لطفا مشخصات سیستم و وضعیت آورکلاک را بفرمائید

سیستم amd را نصب کردم حتما یه تست میگیرم

مونیتورم 2261VP هست

فرستنده قوی هم نزدیک یه مودم وایرلس قرار دارم که فکر نمیکنم خیلی قوی باشه

Phenom 965 3.8

hD 5850 775/1125

Asrock A785GXH

2X2GB Twinmos

متاسفانه نزدیک لوله آب یا فلز دیگه ای برای ارت قرار نداره !

saeid pc
29-01-11, 20:10
ارت کردن چه مزایایی داره مگه؟بدنه کیس؟