PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای Vmem MOD 8400GS 256MB INNO3D

Curtis
28-01-11, 21:47
با سلام خدومت دوستان
من VGPU رو مد کردم ولی VMEM رو هر چی دنبال IC گشتم پیدا نکردم
این عکس از پشت و روی کارت
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Curtis
30-01-11, 11:30
up.........

shayan08
04-02-11, 17:29
از این فسمت کارت یه عکس بهتر بگیرید که بشه روی بورد رو خوند. این کارت رگولاتور ولتاژ مموریش مثل بقیه نیست همون طور مه دیدین هیچ چوکی هم برای رگولاتور ولتاژ مموری روی بورد نیست
Only the registered members can see the link

Curtis
06-02-11, 18:47
شرمنده یکم دیر شد یادم رفته بود
یه چیز دیگه که یادم رفت VMEM measure بود که اونم نتونستم پیدا کنم
این عکس از قسمتی که فرمودید

shayan08
07-02-11, 17:37
شما ببین همچین قطعه مثل سه پایه ها که شروعش با u باشه روی برد پیدا میکنی اینها با d شروع شده که نقشش فرق میکنه اگه قطعه دیگه ای هم باu شروع شده بود بگو(فکر میکنم وسط تا انتهای کارت نزدیک به چیپهای رم باشه). برای اندازه گرفتن ولتاژ جای خازن ها رو امتحان کن ولتاژی حدود 1.8 تا 2 گرفتی همونه. اما در کل این سیستم رو من روی fx 5500 -5200 دیده بودم در کل سیستمش برای اینکه ارزون بشه اینقدر مزخرف ساختن البته تمام 8400 ها همینه

Curtis
07-02-11, 18:58
شایان جان
من چک کردم تنها خازنی که ولتاژش به 2 نزدیک بود رو تو عکس علامت زدم که ولتاژش 2.123 بود .

Jagvar
07-02-11, 22:32
سلام کورتیس جان
اون دوتا چیپ کوچیکه پس چیه؟
البته یکیش شاید بایوس باشه!
چک کردی؟

shayan08
07-02-11, 22:41
هرچی دنبال مود برای کارتهای دیگه هم گشتم دیدم اصلا سری 8400 gs برای رگولاتور مموری از pwm استفاده نمیکنه و اینکه برای اندازه گیری ولتاژ حتما نباید اونجا خازن باشه میتونه خالی باشه مثل عکس اول که بالای ماسفت یه جای خازنه که گرده و روی بورد چاپ شده. و ای سی های دیگه که روی بورده بایوسه و یه ای سی گیت که ربطی به ولتاژ نداره

Curtis
07-02-11, 22:47
سلام کورتیس جان
اون دوتا چیپ کوچیکه پس چیه؟
البته یکیش شاید بایوس باشه!
چک کردی؟
سلام خوبی
اقا اون جفتش ماله بایوس هست چک کردم .

هرچی دنبال مود برای کارتهای دیگه هم گشتم دیدم اصلا سری 8400 gs برای رگولاتور مموری از pwm استفاده نمیکنه و اینکه برای اندازه گیری ولتاژ حتما نباید اونجا خازن باشه میتونه خالی باشه مثل عکس اول که بالای ماسفت یه جای خازنه که گرده و روی بورد چاپ شده. و ای سی های دیگه که روی بورده بایوسه و یه ای سی گیت که ربطی به ولتاژ نداره پس اون خازنه که علامت زدم نیست
البته اون خجای خازن روی برد هم اندازه گرفتم 12.05 نشون دادکه اینم نیست

shayan08
07-02-11, 23:18
خوب اون خازن ورودی ولتاژه برای این بت گفتم خازن چون اصولا قبل از ورود وبعد از خروج از رگولاتور جریان میره به خازن تا فیلتر بشه پس احنمالا همون 2.2 هستش و به نظر من بهتر خیلی دنبال ولت مودش نباشی چون همینجوری هم ولتاز بالایی داره

Curtis
07-02-11, 23:28
ممنون از راهنماییت احتمالا هم بیخیال مودش بشم چون الان تقریبا تمام قسمتها ی رو ی کارت رو چک کردم اصلا انگار این یه دونه کارت تکه چون هر چی گشتم تو سایتهای دیگه هیچ کدوم عین کارت من نبوده

3dsat
20-02-11, 01:59
سلام

برادر مشکلت حل شد و تونستی مودش کنی؟

Curtis
20-02-11, 04:09
راستش کارت فعلا دست خودم نیست ولی دیتا شیت ای سی رو کا نگاه کردم دقیقا همون چیزی بود که شما فرمودید dual بود
از راهنماییتون بسیار ممنونم.