PDA

مشاهده نسخه کامل : انتخاب پاور

mehdi_kingma
27-01-11, 20:29
اقا يه نفر واقعا راهنمايي كنه ايا پاور انرمكس pro82+ 425با توجه به قيمت 107000 تومن ارزش خريدن داره من موندم گرين بخرم يا انرمكس اخه بابا اين گرين رو تويه سايت خارجي هم تست نميكنن مثل hardwaresecrets
كدومش رو بخرم گرين يا انرمكس؟
انرمكس خودش طراحي و توليد ميكنه ولي گرين مونتاژ ميشه و معلوم نيست قطعاتش از كجا مياد؟
يه نفر با يه مدرك گرين رو تاييد كنه.خواهش مي كنم واقع بينانه مقايسه كنيد ايا گرين در حد و اندازه هاي انرمكس هست يا نه؟:1. (12):

saeid pc
27-01-11, 23:33
گرین محصولات خوب با قیمت مناسب تولید میکنه.
اصلا انرمکس نخر چون قیمتهای فضایی داره.
اگر خیلی وسواس داری کولر مستر بگیر.
سیستمتونو بگین.

nima_hl
28-01-11, 01:02
اقا يه نفر واقعا راهنمايي كنه ايا پاور انرمكس pro82+ 425با توجه به قيمت 107000 تومن ارزش خريدن داره من موندم گرين بخرم يا انرمكس اخه بابا اين گرين رو تويه سايت خارجي هم تست نميكنن مثل hardwaresecrets
كدومش رو بخرم گرين يا انرمكس؟
انرمكس خودش طراحي و توليد ميكنه ولي گرين مونتاژ ميشه و معلوم نيست قطعاتش از كجا مياد؟
يه نفر با يه مدرك گرين رو تاييد كنه.خواهش مي كنم واقع بينانه مقايسه كنيد ايا گرين در حد و اندازه هاي انرمكس هست يا نه؟:1. (12):

بنظر من پاور انرمکس 425 به قیمت 107 تومن ارزش خرید نداره

اگر شما به دنبال برندی هستید که قیمت مناسب داشته باشه و روی سایتها خارجی هم ریویوهاش باشه پیشنهاد میکنم با کمتر از نصف این مبلغ پاور sea sonic خرید کنید

پاورهای گرین به دلیل تحریم قادر به ثبت در سایتهای 80+ نیستند و به دلیل داخلی بودن این برند در سایتهای خارجی هم ریویو نمیشن

البته بارها در این مورد در همین فروم بحث شده و نماینده گرین ، شرکتهای تولید کننده پاورهاشون را معرفی و اثبات کردند ولی یه عده ای که سود کلان با فروش پاورهای نامی میکنند هر چند مدت یک بار باز این مطلب را از نو جلو میکشند

به هر حال اگر شما واقعا میخواهید بدونید پاور گرین در حد و اندازه انرمکس هست ولی نه در مدل یکسان

برای مثال یک پاور 530A-EU از نظر توان خروجی و کیفیت بهتر از 425 انرمکسه ولی محصول 430 واتی گرین توان مقابله با 425 انرمکس را ندارد

البته این کلکیه که انرمکس میزنه که پاور های قویتر را با لیبل پائینتر عرضه میکنه

در این حالت نه تنها گرین بلکه تقریبا هیچ پاور دیگه ای نمیتونه با انرمکس در واتیج نامی برابر مقابله کنه

mehdi_kingma
28-01-11, 01:42
ایا سایت hardwaresecrets سایت معتبریه ؟ چون پاورهای کولرمستر سری GX رو تست کردن و گفتن نویزشون بیش از حد استاندارده و ممکنه به سیستم اسیب برسونه ایا این درسته؟

nima_hl
28-01-11, 01:52
ایا سایت hardwaresecrets سایت معتبریه ؟ چون پاورهای کولرمستر سری GX رو تست کردن و گفتن نویزشون بیش از حد استاندارده و ممکنه به سیستم اسیب برسونه ایا این درسته؟

بله این سایت جزو سایتهای معتبره

اگر نویز خروجی بالا باشه قطعا در بلند مدت بر روی عمر قطعات تاثیر منفی داره

mehdi_kingma
28-01-11, 02:07
قیمت پاورهای seasonic چنده؟میشه یه لیست قیمت بدین .
ضمنا thermaltake وzalman پاورهاش چه جوریه؟:1. (5):

nima_hl
28-01-11, 02:34
قیمت پاورهای seasonic چنده؟میشه یه لیست قیمت بدین .
ضمنا thermaltake وzalman پاورهاش چه جوریه؟:1. (5):

متاسفانه آنلاین لیستی ندیدم از این برند ولی مدل 400 واتیشو که 80+ و اکتیوه حدود 40 تومن آخرین بار خریدم

ببین عزیز هیچ برندی همه پاورهاش خوب نیست و هیچ برندی هم تمام پاوراش بد نیست شما باید مدل بدین مثلا ترمالتاک 400 وات چجوریه ؟

این که شما یه برند را کلی بگین میشه بحث غیر تخصصی و میریم تو وادی کل کل و .......:wink:

ولی وقتی یک محصول مشخص از یک کمپانی مطرح باشه میشه در مورد یک یک پارامترهاش بحث ، مقایسه و بررسی کرد :give_rose:

mehdi_kingma
28-01-11, 02:59
ببخشید سوالای من یه کم زیاده شما که خسته نمیشین:1. (35):

شما جای من بودین پاور enermax tomahawk 500رو می خریدین یا یه دونه معادلش کولرمستر یا گرین؟:give_rose:

nima_hl
28-01-11, 03:13
ببخشید سوالای من یه کم زیاده شما که خسته نمیشین:1. (35):

شما جای من بودین پاور enermax tomahawk 500رو می خریدین یا یه دونه معادلش کولرمستر یا گرین؟:give_rose:

امشب برای بحث کردن خوب شبیه چون وقتی میخوابم سرفم میگیره برای همین نمیتونم بخوابم ، احتمالا تا صبح در خدمتتون هستم :lol:

قیمت این پاور چنده ؟

متاسفانه در محصولات انرمکس نتونستم این محصول را پیدا کنم اگر امکان داره لینک بدین ( از سایت انرمکس )

Only the registered members can see the link

mehdi_kingma
28-01-11, 18:37
امشب برای بحث کردن خوب شبیه چون وقتی میخوابم سرفم میگیره برای همین نمیتونم بخوابم ، احتمالا تا صبح در خدمتتون هستم :lol:

قیمت این پاور چنده ؟

متاسفانه در محصولات انرمکس نتونستم این محصول را پیدا کنم اگر امکان داره لینک بدین ( از سایت انرمکس )

Only the registered members can see the link[/QUOTE]

mehdi_kingma
28-01-11, 18:43

قیمت 405 واتش 57 تومنه فکر کنم 500 هم یه 90- 100 تومنی باشه ضمنا 80+ هم نیست

nima_hl
28-01-11, 19:19

قیمت 405 واتش 57 تومنه فکر کنم 500 هم یه 90- 100 تومنی باشه ضمنا 80+ هم نیست

عزیز پاوری که راندمان بالای 80% نمیتونه بده معمولا از قطعات مناسبی و با کیفیت درونش استفاده نشده

این پاور هم یک پاور خیلی معمولی هستش و از شاخه 12 قدرتمند که اکثر پاورهای انرمکس دارند در این پاور خبری نیست

با توجه به این مطالب از دید بنده ارزش این پاور چیزی حدود 50 هزار تومان بیشتر نیست و خرید این مدل را توصیه نمیکنم

در پستهای قبل عرض کردم هیچ برندی همه پاورهاش خوب نیست ، این سری پاور هم دقیقا لکه ننگ انرمکس حساب میشن :wink:

saeid pc
28-01-11, 19:39
با 57 میتونین green 535a بگیریم با 5تومان افزایش بودجه.

mehdi_kingma
29-01-11, 00:58
اقا این گارانتی تک دیتا چه جوریه بد جوری پشتش حرف می زنن
قبلا silverstone میاورده ولی حالا seasonicمی فروشه:wink:
ای وای ببخشید الان همsilverstone میده تو صفحه اصلی نوشته seasonic ولی خبری ازش نیست

nima_hl
29-01-11, 01:33
اقا این گارانتی تک دیتا چه جوریه بد جوری پشتش حرف می زنن
قبلا silverstone میاورده ولی حالا seasonicمی فروشه:wink:
ای وای ببخشید الان همsilverstone میده تو صفحه اصلی نوشته seasonic ولی خبری ازش نیست

خوب با گارانتی کولینگ سیس بگیر که حرف هم پشت سرش نزنن:wink:

با 57 میتونین green 535a بگیریم با 5تومان افزایش بودجه.

سعید جان دوستمون تاکید دارن که پاورشون در سایت 80+ با برند خودش ثبت باشه و روی سایتهای خارجی هم رویوهاش موجود باشه در غیر اینصورت حتما سری EU گرین را بهشون پیشنهاد میدادم

mehdi_kingma
29-01-11, 01:44
اقا نیما یه تایپیکی بود که مهندس عمرانی در باره شرکتهای طراح و به اصطلاحoriginal design manufacture پاور صحبت کرده بود میشه لینکشو بدی:give_rose::give_rose::give_rose:

nima_hl
29-01-11, 10:56
اقا نیما یه تایپیکی بود که مهندس عمرانی در باره شرکتهای طراح و به اصطلاحoriginal design manufacture پاور صحبت کرده بود میشه لینکشو بدی:give_rose::give_rose::give_rose:

mehdi_kingma
30-01-11, 00:00

سلام اقا نیمای گل این یکی از پاورهای مورد علاقه منه (البته اگه پیداش کنم)
ولی مشخصاتش مخصوصا وات 12 ولتی که نوشته شک بر انگیزه نظر شما چیه؟

اقا این پاور seasonic رو کجا میشه پیدا کرد من ساکن تبریزم فکر کنم مشکل باشه :wink:

nima_hl
30-01-11, 01:36

سلام اقا نیمای گل این یکی از پاورهای مورد علاقه منه (البته اگه پیداش کنم)
ولی مشخصاتش مخصوصا وات 12 ولتی که نوشته شک بر انگیزه نظر شما چیه؟

اقا این پاور seasonic رو کجا میشه پیدا کرد من ساکن تبریزم فکر کنم مشکل باشه :wink:

دو ریل 18 آمپری ماکزیمم میتونه 432 وات برق رو شاخه 12 بهتون بده

بنظرم یه پاور معمولیه و اگر بازده بالای 80% داشته باشه و قیمتش هم مناسب باشه پاور بدی نیست

در مورد بازار تبریز متاسفانه اطلاعی ندارم ولی در بازار تهران باید موجود باشه

mehdi_kingma
30-01-11, 02:03
خوب پس چرا نوشته 481؟یعنی دروغ دیگه آره؟

nima_hl
30-01-11, 02:40
خوب پس چرا نوشته 481؟یعنی دروغ دیگه آره؟

نه عزیز جان اگر دقت کنی جدول از پائین شکسته و برق 3.3 و 5 ولت را هم در بر گرفته یعنی مجموع 12 ، 5 و 3.3 ولت میتونند 481.5 وات خروجی به سیستم تحویل دهند

این کلکهائیه که متاسفانه شرکتها برای بزرگنمائی توانائی محصولشون انجام میدن و ممکنه افرادی با نگاه اول متوجه نشن

mehdi_kingma
30-01-11, 18:03
اقا نیما شما احیانا فروشنده نیستی اگه بودی خیلی بود یه پاور sea sonic برای من میفرستادی

nima_hl
30-01-11, 18:18
اقا نیما شما احیانا فروشنده نیستی اگه بودی خیلی بود یه پاور sea sonic برای من میفرستادی

عزیز میتونم ترتیب ارسالش را براتون بدم ولی 5-6 تومن هزینه بار میخوره که شاید ارزشش را نداشته باشه

لیست قطعاتت چیه و پاور چند وات نیاز دارید ؟

mehdi_kingma
30-01-11, 18:28
اخه یه مشکلی هست اینا همشون single rail هستن این مشکلی برای سیستم پیش نمیاره؟

nima_hl
30-01-11, 18:32
اخه یه مشکلی هست اینا همشون single rail هستن این مشکلی برای سیستم پیش نمیاره؟

کدوما سینگل ریل هستند ؟ در مورد کدوم مدل صحبت میکنید ؟ لطفا لینک بدین

البته قبل از اینکه لینک بدین قطعاتتون را لیست بفرمائید

mehdi_kingma
31-01-11, 00:38
مشخصات سیستمو ولش کن چون احتمالا بخوام سیستمو در آینده ارتقا بدم ببین من یه پاور خارجی می خوام که حداقل 400تا450 وات رو شاخه 12 ولت داشته باشه -multi rail باشه(البته اکثرا اینو صلاح میدونن ولی در مورد پاورهای sea sonic که پایین میزارم نوشته حداقل نویز )-قیمتش هم حداکثر 100 تومن با فن بزرگ و سایلنت -حداقل استاندارد 80 plus رو هم داشته باشه :great:ok

nima_hl
31-01-11, 01:04
مشخصات سیستمو ولش کن چون احتمالا بخوام سیستمو در آینده ارتقا بدم ببین من یه پاور خارجی می خوام که حداقل 400تا450 وات رو شاخه 12 ولت داشته باشه -multi rail باشه(البته اکثرا اینو صلاح میدونن ولی در مورد پاورهای sea sonic که پایین میزارم نوشته حداقل نویز )-قیمتش هم حداکثر 100 تومن با فن بزرگ و سایلنت -حداقل استاندارد 80 plus رو هم داشته باشه :great:ok

فردا یه آمار میگیرم ببینم چی تو بازار هست

mehdi_kingma
31-01-11, 01:58
اقا به خاطر من خودتو به زحمت نندازی اگه راهت اون ورا افتاد یه نگاهی بکن :give_rose::give_rose:

ضمنا نگفتی بالاخره اون پاورا single بود یا نه بعدشم به نظرت کدوم بهتره چون تو تستهایی که انجام دادن در حالت بی کاری سیستم نویزش در حد استاندارد بوده :1. (35):

nima_hl
31-01-11, 02:37
اقا به خاطر من خودتو به زحمت نندازی اگه راهت اون ورا افتاد یه نگاهی بکن :give_rose::give_rose:

ضمنا نگفتی بالاخره اون پاورا single بود یا نه بعدشم به نظرت کدوم بهتره چون تو تستهایی که انجام دادن در حالت بی کاری سیستم نویزش در حد استاندارد بوده :1. (35):

زحمتی نیست با دوستان بازار مرتب در تماس هستم ازشون سئوال میکنم

الان یک گشتی روی نت زدم ظاهرا اکثر این مدلها 2 ریل هستند شما لینک ریویوئی که مطالعه فرمودید را بدین تا در همون ریویو بهتون نشون بدم

mehdi_kingma
31-01-11, 02:58
همون دو لینکی که گذاشتم مگه اونها دوریلن یکیش +12 و اون یکی -12 مگه ریل منفی هم جز ادم حساب میشه؟

nima_hl
31-01-11, 03:12
همون دو لینکی که گذاشتم مگه اونها دوریلن یکیش +12 و اون یکی -12 مگه ریل منفی هم جز ادم حساب میشه؟

سایت seasonic در داکیومنها و سایت اصلی مجموع والتاژها را مینویسه ولی روی لیبل پاور به صورت تفکیکی نوشته میشه مثل این

mehdi_kingma
31-01-11, 17:31
خوب چی شد بالاخره امار گرفتی؟

nima_hl
31-01-11, 18:09
خوب چی شد بالاخره امار گرفتی؟

520 وات سری S12 فقط موجود بود به قیمت 68 تومن

mehdi_kingma
01-02-11, 00:16
این که single هستش صلاح میدونی؟

خودش هم S12 II

اگه این باشه خیلی خوش قیمته:party:

nima_hl
01-02-11, 01:06
این که single هستش صلاح میدونی؟

خودش هم S12 II

اگه این باشه خیلی خوش قیمته:party:

قبلا هم عرض کردم دو مرتبه هم عرض میکنم در وبسایت و pdf های seasoniv مجموع توان پاور درج میشه نه تعداد ریلیشون

این پاور هم دارای 2 ریل در شاخه 12 ولتیه

اینم ریویو

mehdi_kingma
01-02-11, 01:38
از پاراگراف اخر این لینک چی دستگیرت میشه؟

و این لینک

nima_hl
01-02-11, 01:58
از پاراگراف اخر این لینک چی دستگیرت میشه؟

پس فقط کولر مستر نیست که از این شیرین کاریا میکنه:1. (27):

من از پیشنهادی که به شما در مورد پاور seasonic کردم پوزش میخوام و در مورد پاور خارجی هیچ نظری فعلا ندارم

در مورد محصولات گرین و تونب هم که شخصا تست کردم شما نظر ندارید

پس با عرض شرمندگی کمکی نمیتونم بهتون بکنم :give_rose:

mehdi_kingma
01-02-11, 02:30
:1. (38)::1. (4)::1. (16):
خواهش میکنم شما خیلی کمک کردین بالاخره این بحث ها و تحقیق ها باعث میشه که ما بتونیم علممونو در مورد سخت افزار بالا ببریم ضمنا باید از سایت hardwaresecrets تشکر کنیم که واقعا تستهاش بی عیب ونقصه و در شرایط سخت پاور رو تست می کنن و پته پاور رو میریزن بیرون یاشاسن در مورد گرین تعریفشو زیاد شنیدم سایتشم دیدم و از سری US خوشم اومده در عین حال شنیدم فن هاش یه کم صداش بلنده منتها اگه پاور دیگه ای پیدا نکنم گرین می خرم

در مرد تنب هم مثل اینکه مال فراسو هستش والا چی بگم به سایتش که نگاه می کنی جمعا دو مدل پاور گذاشته اونم یکیش پاسیوه یکیشم بازده پایین 65% زده اونم که قیمتای پایینه شه که ادم شک میکنه شما به یه همچین پاوری اعتماد میکنین؟

الان دارم در مورد OCZ و ACBEL تحقیق میکنم که تو سایت رایانه دیدم

nima_hl
01-02-11, 02:36
:1. (38)::1. (4)::1. (16):
خواهش میکنم شما خیلی کمک کردین بالاخره این بحث ها و تحقیق ها باعث میشه که ما بتونیم علممونو در مورد سخت افزار بالا ببریم ضمنا باید از سایت hardwaresecrets تشکر کنیم که واقعا تستهاش بی عیب ونقصه و در شرایط سخت پاور رو تست می کنن و پته پاور رو میریزن بیرون یاشاسن در مورد گرین تعریفشو زیاد شنیدم سایتشم دیدم و از سری US خوشم اومده در عین حال شنیدم فن هاش یه کم صداش بلنده منتها اگه پاور دیگه ای پیدا نکنم گرین می خرم

در مرد تنب هم مثل اینکه مال فراسو هستش والا چی بگم به سایتش که نگاه می کنی جمعا دو مدل پاور گذاشته اونم یکیش پاسیوه یکیشم بازده پایین 65% زده اونم که قیمتای پایینه شه که ادم شک میکنه شما به یه همچین پاوری اعتماد میکنین؟

الان دارم در مورد OCZ و ACBEL تحقیق میکنم که تو سایت رایانه دیدم

پاورهای تونبی که بنده در موردشون صحبت میکنم تا اونجائی که میدونم به فراسو مربوط نمیشه و انحصار شرکت شاب هستش

mehdi_kingma
01-02-11, 02:40

پایین صفحه شاید هم مال هردوهستش

nima_hl
01-02-11, 02:52

پایین صفحه شاید هم مال هردوهستش

tonb محصول مشترک فراسو و شاب هستش ولی در این میان بعضی از محصولات انحصاری شاب یا فراسو هم وجود دارند

تا اونجائی که میدونم این رده پاورها فقط توسط شاب عرضه شدن و فراسو در سفارش و پخششون نقشی نداشت

mehdi_kingma
01-02-11, 02:55
اقا نیما ما بالاخره کدوم یکیشو باور کنیم اینو یا اونو

mehdi_kingma
02-02-11, 19:16
سلام اقا نیما احوال شما اقا می خواستم بدونم میشه از سایتهایی مثل ebay,amazon,newegg خرید کرد؟

nima_hl
02-02-11, 19:41
سلام اقا نیما احوال شما اقا می خواستم بدونم میشه از سایتهایی مثل ebay,amazon,newegg خرید کرد؟

شدنش که میشه ولی به هزینه و دردسرش اصلا نمیرزه ، پاور به دلیل وزن زیادی که داره ممکنه بیشتر از قیمت داخل هزینه حمل براتون بخوره

mehdi_kingma
04-02-11, 18:47
پاورهایی هستند که active pfc هستند ولی راندمان انها 70% است خرید اونهارو توصیه می کنید؟

nima_hl
04-02-11, 18:58
پاورهایی هستند که active pfc هستند ولی راندمان انها 70% است خرید اونهارو توصیه می کنید؟

خیر................

mehdi_kingma
04-02-11, 19:09

ببخشید اون تستهایی که در قسمت ac powerانجام میدن رو میشه توضیح بدین و ایا مهم هستن؟

nima_hl
04-02-11, 23:24

ببخشید اون تستهایی که در قسمت ac powerانجام میدن رو میشه توضیح بدین و ایا مهم هستن؟

mehdi_kingma
04-02-11, 23:40
ممنون:give_rose:

mehdi_kingma
10-02-11, 02:31
از دوستان کسی میدونه پاور ردمکس مونتاژکجاست؟

nima_hl
10-02-11, 03:11
از دوستان کسی میدونه پاور ردمکس مونتاژکجاست؟

فکر کنم توپ خونه منتاژ میشه :wink:

mehdi_kingma
11-02-11, 02:16
به نظر شما این پاور 535b-usچه جور پاوری هست؟

mehdi_kingma
11-02-11, 02:26
واین یکی چطور؟
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)84 (Only the registered members can see the link)

بینشون کدوم رو انتخاب می کنید؟

nima_hl
11-02-11, 02:45
به نظر شما این پاور 535b-usچه جور پاوری هست؟

پاور خوبیه ولی با اومدن 530A-EU که خروجی قویتر و قیمت مناسبتری دارد ارزش خرید ندارد

واین یکی چطور؟
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)84 (Only the registered members can see the link)

بینشون کدوم رو انتخاب می کنید؟

بنظر پاور خوبی میرسه قیمتش چنده ؟

mehdi_kingma
11-02-11, 02:46
حدود 80 تومن

اینم ریویوش البته نوع 660 واتی و مثل اینکه ایراد داره

mehdi_kingma
12-02-11, 00:19
اقا نیما یه سوال ازتون داشتم

فرضا اگه یه کارت گرافیکی در حالت فول لود به 22 امپر جریان احتیاج داشته باشه و ما یه پاور داشته باشیم که تو خروجی 12 ولت 3 شاخه 18 امپر با مجموع 480 وات داشته باشه ایا اون پاور قادره 22 امپررو تامین کنه یایک پاور با شاخه 12 ولتی 40 امپری نیاز خواهد بود

nima_hl
12-02-11, 01:12
اقا نیما یه سوال ازتون داشتم

فرضا اگه یه کارت گرافیکی در حالت فول لود به 22 امپر جریان احتیاج داشته باشه و ما یه پاور داشته باشیم که تو خروجی 12 ولت 3 شاخه 18 امپر با مجموع 480 وات داشته باشه ایا اون پاور قادره 22 امپررو تامین کنه یایک پاور با شاخه 12 ولتی 40 امپری نیاز خواهد بود

گرافیکی که به 22 آمپر جریان ( 264 وات ) قطعا 2 تا سوکت برق میخوره که اون 2 تا سوکت هم معمولا رو 2 تا ریل بالای 18 آمپری ( مجموعا 36 آمپر ) هستند و مشکلی پیش نمیاد

این صحبت معمولا توسط افراد بخصوصی برای توجیه کردن پاورهای تک ریل ورژن قدیمی و قالب کردن آنها به مشتریها انجام میشه

reza0477
12-02-11, 02:10
salam age systemet gadime ziad mohem nis hamongreen alie

mehdi_kingma
12-02-11, 02:15
پس چرا بعضی پاورها رو تک ریل درست میکنن مولتی ریل که بهتره:wink:

mehdi_kingma
12-02-11, 17:13
اقا چرا سری eu گرین که بعد از us اومده و خروجی قویتر داره ارزونتره؟
ضمنا صدای فنشون چه جوریه شما شخصا تست کردین؟

nima_hl
13-02-11, 03:25
پس چرا بعضی پاورها رو تک ریل درست میکنن مولتی ریل که بهتره:wink:

اقا چرا سری eu گرین که بعد از us اومده و خروجی قویتر داره ارزونتره؟
ضمنا صدای فنشون چه جوریه شما شخصا تست کردین؟

عزیز پاسخگوئی سوالاتی که مطرح میفرمائید در حیطه سواد و اختیارات بنده نیست ،در اندازه سواد اندکم فقط میتونم قطعه ای که بنظرم بهتر میاد پیشنهاد بدم

در خصوص قیمت یک مدل یا ارائه پاور تک ریل باید از مسئولین شرکت عرضه کننده سئوال بفرمائید

صدای فن را در آزمایشگاه منزل تست نکردم ولی در فروشگاه چند مورد نصب داشتم که بنظر صدای بسیار کمی داشت ولی اگر بخواهم در این خصوص قطعا نظر بدهم میبایست آنرا در محیط کاملا ساکت تست کنم که هنوز این کار را انجام ندادم :wink:

mehdi_kingma
14-02-11, 23:54
ازدوستان کسی میدونه پاور topower گارانتی کجاست؟