PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید MacBook Air

PCminister
21-01-11, 21:41
سلام به همه

قصد خرید مک بوک ایر دارم اونم از نوع 13 اینچیه 128Gb.

این مدلها چند ماه پیش معرفی شدن و الان مدلی که ذکر کردم با قیمت یک میلیون و هفتصد در بازار موجوده.

اینکه چرا قصد خرید یک چنین لبتاپی با این کانفیگ را دارم یک مسئله کاملا حل شده و قطعی هست و اصلا بحثی روی کانفیگ نداریم.

سوال اینجاست:

1- با قیمت پایینتر سراغ دارید؟
2- برای اینکه دو طرف آلومینیومیش خش نیوفته وسایل محافظ یا روکشهایی مثل آیفون یا آیپد داره؟
3- به نظرتون قیمتش در سه ماه آینده پایینتر میاد؟
4- با گارانتی نقش 100 تومن گرونتر قیمت دارم. به نظرتون میارزه با گارانتی بخرم؟

البته اگر برادران متخصص نظری در مورد انتخاب مک بوک ایر دارن و معتقدند خریدش واقعا با شرایط موجود جور در نمیاد خواهش میکنم نظرشون را حتما اعلام کنن.

باتشکر

Stream
21-01-11, 22:20
ما حسابی از این "ایر" جون خوشمان می آید! احتمالش زیاده مک بوک پرو ها با همین استایل (بدون ODD ، فقط با SSD به همین شکل و ...) هم تا یکی دو ماه دیگه معرفی بشن.

2- برای اینکه دو طرف آلومینیومیش خش نیوفته وسایل محافظ یا روکشهایی مثل آیفون یا آیپد داره؟هست ولی در کل به این راحتی خش نمیفته (شما هم باید مراقبت کنید :دی)

خریدش هم کاملا منطقیه ولی فقط تا وقتی هدف استفاده از OS X باشه، برای خریدن و ویندوز نصب کردن نه اینکه مناسب نباشه، ولی هزینه اضافه است.

God save us everyone,
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand
The sins of our tongue
The sins of our father
The sins of our young کنسرتش بسی فاز دادOnly the registered members can see the link

PCminister
21-01-11, 22:42
ما حسابی از این "ایر" جون خوشمان می آید! احتمالش زیاده مک بوک پرو ها با همین استایل (بدون ODD ، فقط با SSD به همین شکل و ...) هم تا یکی دو ماه دیگه معرفی بشن.

راستش من دیگه واقعا خیلی برای خرید اینا صبر کردم دیگه نمیتونم. البته هدف از خرید مک بوک پردازشهای سنگین نیست که بخوام برای پرو صبر کنم.

هست ولی در کل به این راحتی خش نمیفته (شما هم باید مراقبت کنید :دی)

خداییش حیفه روی این موجودات زیبا خش بیوفته!

خریدش هم کاملا منطقیه ولی فقط تا وقتی هدف استفاده از OS X باشه، برای خریدن و ویندوز نصب کردن نه اینکه مناسب نباشه، ولی هزینه اضافه است.

اگر بخوام برای کاربردهایی که دارم لب تاپ ویندوزی بخرم از این 500 تومنی های ASUS میخریدم یا این ایسر میسرها! :دی

کنسرتش بسی فاز دادOnly the registered members can see the link

مگه میشه LP فاز نده! ها؟!

Dark Devil
24-01-11, 21:14
برادر عماد چرا 13 های پرو رو نمیگیری؟ قیمتشونم کمتره حالا یکم وزنشون بیشتره که ماشالا شما قویی برادر :1. (35):
این لپ تاپ خش بیفت نیست مگه اینکه با میخی چیزی به جونش بیفتی:1. (24):
سریعتر بخر که قیمتش پایین نخواهد اومد تو ایران تازه بالاتر هم میره...!!!

PCminister
25-01-11, 21:11
برادر عماد چرا 13 های پرو رو نمیگیری؟ قیمتشونم کمتره حالا یکم وزنشون بیشتره که ماشالا شما قویی برادر Only the registered members can see the link

پرو یکم گنده است! ظرافت ایر آدمو وسوسه میکنه! میخوام برای اولین بار برای دلم سخت افزار بخرم! :دی

حیفه برادر حیفه آدم این طراحی زیبای Air را بذاره کنار اون پرو ها رو بخره.

همین الان با 1.400 میشه Proیی خرید که کانفیگش از این خیلی خیلی سرتره اما طراحی Air کجا و پرو کجا!

ممنون برادر شایان.

K1LOU
26-01-11, 12:41
با سلام
خوب سری air که در ظرافت بی نظیر هستن . اما سلیقه ها هم چقدر متفاوت هست . من یک مدل 13 پرو دارم . اما دلم می خواد مدل 15 رو داشته باشم . به نظر من کار کردن با سیستم عامل مکینتاش با اون قدرت گرافیکیش روی صفحه مانیتورهای بزرگتر خیلی بهتره .
در هر صورت امیدوارم از خرید و کارکردن باهاش لذت ببرین

PCminister
26-01-11, 21:03
الحمدلله شما خودت کار کردی و میدونی مک بوک چی هست.

نظر شما کاملا درسته و به نظر من هم کار کردن با مک در مونیتور های بزرگتر لذت بخشتره اما هدف اینجا خرید یه کامپیوتر همراه جم و جور و زیبا هست که من یکی راستش زیباتر از Air واقعا پیدا نکردم.

یکی از اهدافم از زدن این تاپیک هم همین بود که از جمع متخصصین نظر جمع کنم که به نظر میرسه تا اینجا که 3 روز میگذره توفیقی که انتظار داشتم حاصل نشده!!!!

و من الله توفیق