PDA

مشاهده نسخه کامل : بنچمارک مادربورد

amazon13
21-01-11, 17:16
معتبرترین سایتی که بنچمارک مادربوردو میده کجاست ؟لطفا لینک بدین

nima_hl
21-01-11, 17:28
معتبرترین سایتی که بنچمارک مادربوردو میده کجاست ؟لطفا لینک بدین

ببین عزیز هزینه سایتها رو که یوزرها نمیدن ، همین شرکتهای مادربرد سازی هستند که با حمایتهاشون یک سایت روپا میمونه :wink:

پس طبیعیه وقتی یک مادربرد برای ریویو بهشون تحویل میشه جوری بهش نگاه کنند و مقایسه انجام بدن که اون برد اگر هم مشکلی یا ضعفی داره زیاد به چشم نیاد

و بعد از یه مدت که آبها از آسیاب افتاد شما میتونید بررسی مادربردها را تحت عنوان rounup رو نت پیدا کنید

حالا شما بنچمارک چه مادربردی را میخواهید تا براتون یک سرچ بکنم و سایتهائی که بنظرم معتبر میان را خدمتتون عرض کنم :give_rose:

amazon13
21-01-11, 17:47
خوب پس اگه اینطوره که باید سایت معتبری وجود نداشته باشه
من می خواستم متلا بدونم که تو چیبست 790fx کدوم برند بهترینه و بنچمارکهاشو بدونم

nima_hl
21-01-11, 18:04
خوب پس اگه اینطوره که باید سایت معتبری وجود نداشته باشه
من می خواستم متلا بدونم که تو چیبست 790fx کدوم برند بهترینه و بنچمارکهاشو بدونم

عزیز من نمیگم این سایتها معتبر نیستند یا دروغ میگن عرض کردم در review یک قطعه مثل مادبرد میشه مادربردهائی را برای مقایسه انتخاب کرد که از مادربرد مورد نظر نتایج پائینتری گرفته باشند

شما برای مقایسه باید roundup را سرچ کنی مثل این لینک

Only the registered members can see the link=psy&hl=en&q=790fx+roundup&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=7d91de19d59200f2

اولین لینک مربوط به تامرهاردور یکی از معتبرترین سایتهاست ، اگر مادربرد مورد نظر شما در اونها نبود سایتهای بعدی را چک بفرمائید :give_rose:

amazon13
21-01-11, 19:37
چرا بعضی فروشندگان کامپیوتر از بردهای msi خاطره خوشی ندارن؟

nima_hl
21-01-11, 20:20
چرا بعضی فروشندگان کامپیوتر از بردهای msi خاطره خوشی ندارن؟

اینو باید از خودشون بپرسی

البته در سالهای 2003 تا 2007 یه موج خرابی گسترده مادربرد به دلیل استفاده از خازنهای معمولی در مدار تغذیه به راه افتاد که هر فروشنده ای از هر بردی بیشتر فروخته بود خرابی مادربردهاشو بیشتر دید