PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد در نرم افزار Hard Disk Sentinel

bill geits
02-01-11, 01:35
سلام
من لپ تاپ ایسر 4741 امو یه هفته اس که خریدم . و نرم افزار زیر رو روش نصب کردم . روز اولی که نرم افزار رو نصب کردم ، سلامتی هارد روی صد در صد بود اما خیلی سریع شروع کرده به کاهش ! یه مدت 85 درصد بود و حالا هم که شده 78 درصد ! ایراد از کجاس ؟ هارد مشکل داره ؟
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Labyrinth
02-01-11, 06:07
این هم برای یکبار دیگه !!

این نرم افزار مشکل نمایش اطلاعات داره و دیگه کم کم دارم اطمینان پیدا میکنم یک چیزیش هست این نرم افزار

با این موردی که الان شما گفتید 15 موردی هست که این مسله رو بهش پرداختند

شما نرم افزار HD Tune رو از اینجا (Only the registered members can see the link) دانلود کنید و بعد قسمت Health و Scan رو استفاده کنید

نتایج هم از همین الان مشخص هست

موفق باشید

bill geits
02-01-11, 20:32
این ماله سیستم خونه اس :

از لپ تاپ هم می گیرم می ذارم

AMD>INTEL
02-01-11, 20:50
HDTUNE قابليت بهتر و دچار باگهاي كمتري است .

bill geits
17-01-11, 16:09
اینم عکس های جدید از هارد لپ تاپم
لطفا راهنمایی کنید :

bill geits
18-01-11, 18:17
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUp

mehrdad_ab
18-01-11, 18:26
هارد شما مشکلی نداره و به نظرم دارین وسواس به خرج میدین

bill geits
18-01-11, 23:38
دوست عزیز درصد سلامتی هارد بازم کم شده و رسیده به 57 درصد !
توی نرم افزار HDTUNE هم که این ارورها رو نشون میده
بازم میگید مشکلی وجود نداره ؟

Computex
19-01-11, 01:49
سلام. نکنه بد سکتور به هم زده! جای نگرانی نیست، به My Computer برید و روی درایو C راست کلیک کنید و Properties رو انتخاب کنید. سپس به تب Tools رفته و در قسمت Error Checking گزینه Check Now رو کلیک کنید. در پنجره باز شده هر دو مورد رو تیک بزنید. چون ویندوز روی درایو C هست ازتون می خواد که ریستارت کنید که در صورت درخواست تائید کنید. این کار رو برای تمام درایوهاتون انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید.

موفق باشید.

Computex
19-01-11, 01:50
سلام. نکنه بد سکتور به هم زده! جای نگرانی نیست، به My Computer برید و روی درایو C راست کلیک کنید و Properties رو انتخاب کنید. سپس به تب Tools رفته و در قسمت Error Checking گزینه Check Now رو کلیک کنید. در پنجره باز شده هر دو مورد رو تیک بزنید. چون ویندوز روی درایو C هست ازتون می خواد که ریستارت کنید که در صورت درخواست تائید کنید. این کار رو برای تمام درایوهاتون انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید.

موفق باشید.

bill geits
19-01-11, 02:05
منم نظرم روی بدسکتوره .... پیگیری می کنم و خبرشو میدم

cl00t
26-05-11, 09:44
HDTUNE همون طور که دوستمون گفت من قبلا امتحان کردم جواب گرفتم ازش

bill geits
26-05-11, 13:52
مشکل اینجاس که توی HDTUNE هم ارور میده!