PDA

مشاهده نسخه کامل : AMD Highest Clock Contest

ViViD
29-12-10, 11:16
Only the registered members can see the link

شرکت گیگابایت با همکاری وب سایت HWBOT با شروع سال میلادی نو تصمیم به برگذاری مسابقه ای با عنوان بالاترین فرکانس در زمینه پلتفرم AMD نموده اند.

این مسابقه در اولین روز سال نو میلادی آغاز خواهد شد و تا پایان همان ماه ادامه خواهد داشت.

برندگان خوش شانس مسابقه صاحب مادربردی جدید از سوی شرکت گیگابایت خواهند شد با نام GA-E350N-USB3 که بر پایه پلتفرم AMD و Mini-ITX خواهد بود.

مرحله اول: بالاترین میزان فرکانس

- پلتفرم AMD
- عکس از سیستم تست
- ثبت نتیجه در سایت بصورت آنلاین (ولید) الزامی است
- مادربرد مورد استفاده باید از برند گیگابایت باشد
- از سخت افزارهای موجود در بازار استفاده شود (نسخه های ES، یا نمونه های Sample مورد قبول نیستند).

مرحله دوم: تست Super Pi1M

- پلتفرم AMD
- عکس از سیستم تست
- ثبت نتیجه در سایت بصورت آنلاین (ولید) الزامی است
- مادربرد مورد استفاده باید از برند گیگابایت باشد
- از سخت افزارهای موجود در بازار استفاده شود (نسخه های ES، یا نمونه های Sample مورد قبول نیستند).
- عکس از تست انجام شده باید شامل تب پردازنده، حافظه و مادربرد باشد.

هر مرحله 2 برنده خوش شانس به قید قرعه کشی نیز خواهد داشت و در مجموع نیز 3 نفر به عنوان بهترینهای هر دو مرحله انتخاب و برنده 3 مادربرد دیگر خواهند بود.

به امید موفقیت تیم و کشورمون در این مسابقه :give_rose:

Only the registered members can see the link

.D3VIL.
30-12-10, 10:20
سلام.
ایشالا تو 3 تای اولیم...
BackUp میشه استفاده کرد؟!

ViViD
06-01-11, 14:16
به نظر بیاد این مسابقه فقط آرمان عزیز قادر به شرکت باشند.............

.D3VIL.
06-01-11, 15:38
سلام.
ایشالا شنبه (2 روز دیگه) تست میزنیم.(Backup هم میگیرم :lol) البته تا الان به جزء Chew کسی دیگه ای رکورد خاصی ثبت نکرده ولی احتمالا مسابقه به روز آخر بکشه مثل Gigabyte 800 Contest ..!
فعلا در حال Tweak کردن ویندوز و Volt Mod کردن یک سری کارت گرافیک هستم.

Shahryar
06-01-11, 18:18
از بچه های شهر سخت افزار اگه کسی توانایی شرکت کردن را داره و فقط لنگ مادربرد هست بگه . ( رم هم فکر نمیکنم مشکلی باشه ! )

ViViD
06-01-11, 21:33
من منتظر پردازنده 965 خودم هستم که معین جان قراره بزودی بهم برسونه مادربرد اگر بهم برسه ایشالله وقتشو هم که دارم بتونم کاری بکنم

اگر برد گرافیک آنبورد هم باشه که دیگه بهتر سری GA-890GPA :)