PDA

مشاهده نسخه کامل : هارد 2 ترا

ehsan17
22-12-10, 07:35
با سلام خدمت دوستان
میخاستم هارد 2 ترا وسترن بگیرم ولی هر چی گشتم گیر نیاوردم هیتاچی بود 152 کارایش چطوره
البته خودم 1.5 سیگیت دارم ولی صدا میده حالا نمیدونم طبیعه یا نه خود هارد مشکلی نداره ولی بعضی مواقع صدایی حالت خاندن اطلاعات میده موقع روشنو خاموشم بیشتر میشه

Labyrinth
22-12-10, 08:19
سلام

هارد های بالا 500 گیگ کلا صدا میدهند

پیشنهاد من هارد دو ترابایت سیگیت سری LP هست که هارد های قابل اطمینانی هستند

اون صدایی هم که هارد 1.5 شما موقع روشن و خاموش شدن میده مربوط میشه به پارک کردن هد برای اینکه موجب خرابی و بدسکتور نشه ( خودم همین هارد رو دارم )

نکته ی هم که گفتم بگم اینه سعی کنید هارد رو با گارانتی بالای 2 سال بخرید ( مثلا برای سری LP ویستا 5 سال گارانتی میده )

موفق باشید ، سید امیر

ehsan17
22-12-10, 08:33
سلام

هارد های بالا 500 گیگ کلا صدا میدهند

پیشنهاد من هارد دو ترابایت سیگیت سری LP هست که هارد های قابل اطمینانی هستند

اون صدایی هم که هارد 1.5 شما موقع روشن و خاموش شدن میده مربوط میشه به پارک کردن هد برای اینکه موجب خرابی و بدسکتور نشه ( خودم همین هارد رو دارم )

نکته ی هم که گفتم بگم اینه سعی کنید هارد رو با گارانتی بالای 2 سال بخرید ( مثلا برای سری LP ویستا 5 سال گارانتی میده )

موفق باشید ، سید امیر
وقتی وارد درایو میشی همین صدا رو میده یا یک فایل باز کنی اینم طبیعیه

Labyrinth
22-12-10, 11:31
کلا این هارد ها طوری طراحی شدن که بعضی مواقع دورشون تا 7200 هم میره و صداش کم و زیاد میشه !

برای من وقتی فایلی رو لود میکنم اگر حجمش زیاد بالا باشه چند تا تیک تیک میکنه تموم میشه میره !! ولی موقع کپی کردن صداش رو میشه تا حدی شنید

ولی اگر از ویندوز 7 یا ویستا استفاده کنی و قابلیت خاموش شدن هارد هنگامی که بیکار باشه فعال باشه بطور مثال بعد از 20 دقیقه هارد خاموش میشه و شما وقتی بخواهید برید توی درایو دوباره صدا هنگام روشن شدنش رو میده

موفق باشی ؛ سید امیر