PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل بزرگ با هاردهای 2 ترابایت اکسترنال

madx22
20-12-10, 13:40
سلام
من دیگه نمی دونم چیکار کنم . نمی تونم یک هارد 2 ترابایت اکسترنال خوب بخرم !
2 ماه پیش یک هارد اکسترنال 2 Tb وسترن خریدم ( WD My Book Essential Edition )
از همون ابتدا که با برنامه ای که مجبورید نصب کنید تا هارد بالا بیاد به مشکل بر خوردم . بعد هم هارد کلا از کار افتاد بردم سازگار عوض کردم و به فروشنده پس دادم !

بعد رفتم یک هارد سیگیت خریدم ( segate freeagent desk 2 TB ) . اولاش خوب بود . توی 3 روز به صدای کلیک کلیک افتاد !
هر چی می ریختم از هارد صدای کلیک میومد و سرعتش به شدت پایین اومد . ! بردم گارانتی و برام تعویضش کردند .
دوباره 3 روز بعد ، کلیک کلیک کلیک .....!
دوباره بردم گارانتی و الان که زنگ زدم میگه باید دوباره تعویض بشه !

یا من خیلی بد شانسم یا هاردهای توی بازار داغونن
یه نفر متخصص خواهشا بگه من چیکار کنم .! بعضی های میگن برو transcend بخر ! بعضی ها هم میگن کلا هارد 2 TB اینترنال بخر .. بعضی ها هم میگن دو تا هارد سیگیت اینترنال 1 TB ورژن 12 بخر !
. لطفا کمک کنید !

MR TASH
20-12-10, 14:32
راستش به نظر من بهتر بود وسترن دیجیتال رو می بردی گارانتی بهتر بود. تا اینکه بری سی گیت بخری من هم با سیگیت مشکل داشتم اما الان اصلا مشکلی ندارم و هر روز 30 گیگ دانلود میکنم 24 ساعت اما فکر میکنم شما بد شانس هستید چون هیچ وقت 2 شرکت بزرگ مثل سی گیت و وسترن دیجیتال اینجوری خودشون رو بد نام نمی کنند . و یا اینکه جنسی که دست شماست چینی است سعی کنید مدل تایوانی باشه چون فکر نمی کنم تایوان ایران را تحریم کرده باشه

Labyrinth
20-12-10, 14:59
اینترنالش مسله ساز میشه بعضی مواقع دیگه اکسرنالش رو چه انتظاری دارید

به نظر من بهتر اینترنال خریداری کنید البته 7200.12 هارد پر سرو صدایی هست به نظرم بهتر شما یک ترابایت و نیم یا دو ترابایتش سری LP رو خریداری کنید که حدودا 150 قیمتش هست

البته هارد فیزیکی هیچوقت بدون مشکل نخواهد بود