PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل تصویر در کارت گرافیک 5870

green day
16-12-10, 11:47
سلام

یه کارت 5870 دارم یه مدته توی بعضی بازی ها یه مقدار مشکل تصویر پیدا کرده ...

مثل اینه که تصویر سایه داره ! توی بازی یه سری خط مثل سایه رد میشن البته تشخیصش یه مقدار مشکله .

ولی توی بعضی بازی ها مثل PES این مشکل واضح تره (البته در Highlight) . مثلا تصویر زیر رو ببینید ، وسط صفحه اون قسمت بنفش :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

دوستان اگر کسی اطلاع داره مشکلش چی هست ممنون میشم راهنماییم کنه

با تشکر ...

:give_rose:

nima_hl
16-12-10, 12:40
سلام

یه کارت 5870 دارم یه مدته توی بعضی بازی ها یه مقدار مشکل تصویر پیدا کرده ...

مثل اینه که تصویر سایه داره ! توی بازی یه سری خط مثل سایه رد میشن البته تشخیصش یه مقدار مشکله .

ولی توی بعضی بازی ها مثل PES این مشکل واضح تره (البته در Highlight) . مثلا تصویر زیر رو ببینید ، وسط صفحه اون قسمت بنفش :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

دوستان اگر کسی اطلاع داره مشکلش چی هست ممنون میشم راهنماییم کنه

با تشکر ...

:give_rose:

سلام

از کدوم درایور استفاده میکنید ؟

اگر اشتباه نکنم 10.9 یا 10.10 یه باگ توی درایور داشت که یه همچین مشکلاتی ایجاد میکرد

green day
16-12-10, 13:20
سلام

از کدوم درایور استفاده میکنید ؟

اگر اشتباه نکنم 10.9 یا 10.10 یه باگ توی درایور داشت که یه همچین مشکلاتی ایجاد میکرد

سلام نیما جان

10.9 هستش ، اپدیت کنم حله ؟

Labyrinth
16-12-10, 13:57
احتمال خیلی زیاد درست میشه عزیز

برای دانلود آخرین درایور هم میتونی بری به آدرس زیر و درایور 10.12 رو برای سیستم عامل مورد نظرت دانلود کنی

Only the registered members can see the linkموفق باشید ، سید امیر

hapalii
16-12-10, 15:41
سلام

اگر با آپ کردن درایور مشکل تون حل نشد از پاور دستگاه هم ممکنه باشه من مشابه این مشکل رو داشتم البته اون قسمت بنفش به شکل مربع های سبز رنگ بود و معمولا هم قسمت بیشتری از صفحه رو اشغال می کرد با عوض کردن پاور با پاور قوی تر مشکل برطرف شد البته ممکن ایراد از چیز دیگه هم بوده باشه چون من سیستم باز کردم از نو بستم و ویندز رو عوض کردم اما تنها چیزی که تغییر داشت پاور مدل بالاتر بود .

green day
16-12-10, 18:49
سلام

اگر با آپ کردن درایور مشکل تون حل نشد از پاور دستگاه هم ممکنه باشه من مشابه این مشکل رو داشتم البته اون قسمت بنفش به شکل مربع های سبز رنگ بود و معمولا هم قسمت بیشتری از صفحه رو اشغال می کرد با عوض کردن پاور با پاور قوی تر مشکل برطرف شد البته ممکن ایراد از چیز دیگه هم بوده باشه چون من سیستم باز کردم از نو بستم و ویندز رو عوض کردم اما تنها چیزی که تغییر داشت پاور مدل بالاتر بود .

سلام

ممنون از پاسختون عزیز ولی فکر نمیکنم از پاور باشه ، چون ماهه گذشته یه پاور 1000 واته گرین خریدم البته سیستمم به همچین پاوری نیاز نداره ولی سعی کردم یه خرید اینده نگرانه داشته باشم .

شب دانلود رایگان بشه درایور رو اپدیت میکنم ببینم چی میشه :lol: امیدوارم مشکل حل بشه .

با تشکر از توجه همه ی عزیزان ... :give_rose: