PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با black ops

mmey3am
14-12-10, 18:24
سلام دوستان.
حالتون خوبه؟
بچه ها من تو محله 14 بازی یعنی اونجایی که از رو اون صندلی آزاد میشیم و فرار میکنیم مشکل دارم.
اونجا که داریم فرار میکنیم اون یارو کچل میاد میگیردمون از پشت 1 مشتمیخوابونه تو صورتمون.
اونجا دیگه هیچ حرکتی انجام نسلام دوستان.

aadam
14-12-10, 23:42
دوست عزیز
این مرحله از بازی دچار لاگ و اشکال هستش برای رد کردنش باید تمام تنظیمات گرافیکی بازی رو تا کمترین حد ممکن پایین بیارید و دوباره این مرحله رو از اول اجرا کنید .اگر این کار رو بکنید ایشالا ازش رد میشه و وارد مرحله اخر می شید

PUMAOC
15-12-10, 00:33
سلام.

فک کنم از کرکش باشه. خوب نیست. کدوم شرکت هست ؟ من از سرزمین خریدم با آخرین تنظیمات اون مرحلشو 3 , 4 بار رد کردم مشکلی نداشت!

mohamad70
15-12-10, 09:12
سلام دوستان.
حالتون خوبه؟
بچه ها من تو محله 14 بازی یعنی اونجایی که از رو اون صندلی آزاد میشیم و فرار میکنیم مشکل دارم.
اونجا که داریم فرار میکنیم اون یارو کچل میاد میگیردمون از پشت 1 مشتمیخوابونه تو صورتمون.
اونجا دیگه هیچ حرکتی انجام نسلام دوستان.

منم با آقا سعید موافقم

یادمه توی یکی از مراحل medal of honor هم

مشکلی مشابه شما برام پیش اومد که با تعویض

کرک مشکلم حل شد

mmey3am
15-12-10, 11:02
میشه لینکشو بزاری

من از Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) دانلود کردم
Only the registered members can see the linkدانلود-بازي-كال-اف-ديوتي-7-بلك-اپس-Call-of-Duty-Black-Ops.php#more

آیا کرکش بده؟

mohamad70
15-12-10, 17:30
این کرک رو امتحان کنید :

Only the registered members can see the link %5BOnly the registered members can see the link

پسورد فایل:Only the registered members can see the link

mmey3am
16-12-10, 10:42
با این کرک خدا را شکر مشکل یه جورایی رفع شد

ولی یه جای دیگه هنگ میکنه

راستی از راهنمایی gps هم ممنون......................................

hakhamaneshpers
03-05-11, 05:31
کاربر محترم mmeysam درجه گرافیک بازی تا اونجایی که می شه کم کن ان شالله درست می شه.