PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور مناسب برای 6850 در حالت کراسفایر

PCminister
11-12-10, 00:58
سلام

مشخصات:

Ci7 930 @3.5GHz 1.35v
BLOODRAGE
4xHDDs
5x12cm & 1x25cm Fans
1xODD

در حال حاضر با پاور 680 وات گرین و کارت 4870 مشکل پاوری ندارم!

اما اگه بخوام از دو 6850 استفاده کنم باید پاور را عوض کنم؟!!!!

به نظرم با توجه به کم مصرف بودن GPUهای هسته Barts همین پاور کفایته. نظرتون چیه؟!

اگه حافظه یاری کنه با توجه به اینکه اسلت PCI-E 16X میتونه حداکثر 80 وات و هر اتصال 6 پین 150 وات را تامین کنه نباید در حالت کلی مشکلی پیش بیاد. ها؟!

هر کارت در حالت Full Load (بدون OC) نباید بیشتر از 250 وات توان مصرف کنه!

Only the registered members can see the link

ها؟!

Labyrinth
11-12-10, 07:01
سلام برادر عماد ( Abit Lover )

خوب ببین عزیز در حالت کلی این گرافیک ها مصرف بالایی ندارند ولی وقتی صحبت از اورکلاک پردازنده هم پیش میاد یکم موضوع فرق میکنه ! چون اون زمان نگرانی از کمبود آمپر شاخه 12 پیش میاد که ....

هرچند توی تخصص من پاور و ... نیست ولی با توجه به اینکه خودمم 685 دارم میتونم بگم در حالت عادی پردازنده و گرافیک ها مشکلی نخواهد بود ولی وقتی بخوای پردازنده رو اورکلاک کنی مطمئن نیستم پاسخگو باشه پاور

اگر بخوای سر انگشتی هم حساب کنی گمونم توی بدترین شرایط به 700 وات نیاز داشته باشی ولی آمپر بالایی نیاز خواهد بود شاید برا گرافیک ها بالای 30 ( من حدودی گفتم یعنی امکان کمتر یا بیشتر بودنش هست )

ولی اگر پولش رو داری میتونی 1000 گولد گرین بگیری که دیگه از همه لحاظ تست شده و حتما جواب میده : دی

پیگیر تاپیک هستیم ، موفق باشی ، سید امیر ( Micron سابق )

PCminister
11-12-10, 08:19
( Abit Lover )

داشتم به این فکر میکردم که به فاکسکان تغییر نام بدم اما مثل اینکه این بنده خدا هم از بازار مادربرد استعفاء کرد!

خوب ببین عزیز در حالت کلی این گرافیک ها مصرف بالایی ندارند ولی وقتی صحبت از اورکلاک پردازنده هم پیش میاد یکم موضوع فرق میکنه ! چون اون زمان نگرانی از کمبود آمپر شاخه 12 پیش میاد که ....

حق با شماست.

پردازنده را دیفالت کنیم چی؟ جواب میده؟

اگه میخواستم 1000 وات گلد بگیرم گرافیکا را هم 6870 یا 5870 میگرفتم!

شما لطف داری سید.

nima_hl
11-12-10, 11:11
سلام

مشخصات:

Ci7 930 @3.5GHz 1.35v
BLOODRAGE
4xHDDs
5x12cm & 1x25cm Fans
1xODD

در حال حاضر با پاور 680 وات گرین و کارت 4870 مشکل پاوری ندارم!

اما اگه بخوام از دو 6850 استفاده کنم باید پاور را عوض کنم؟!!!!

به نظرم با توجه به کم مصرف بودن GPUهای هسته Barts همین پاور کفایته. نظرتون چیه؟!

اگه حافظه یاری کنه با توجه به اینکه اسلت PCI-E 16X میتونه حداکثر 80 وات و هر اتصال 6 پین 150 وات را تامین کنه نباید در حالت کلی مشکلی پیش بیاد. ها؟!

هر کارت در حالت Full Load (بدون OC) نباید بیشتر از 250 وات توان مصرف کنه!

ها؟!

سلام

با کراسفایر 6850 هیچ مشکلی نخواهید داشت و پاور کاملا جوابگو هست

PCminister
11-12-10, 22:42
سلامی دوباره!

چون به نظر نمیرسه از مدیران و کاربران عزیز کس دیگه ای پست (یا حداقل یه اسپم خشک و خالی) بده و برای نتیجه گیری:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

از خریدشون 4 ساعت نمیگذره!

صبحی بعد از سر زدن به انجمن یه سری سرچ انجام دادم:

نتیجه گیریه اخلاقی:

مدیران PCN در اسرع وقت جواب کاربرا را میدن.

مدیران PCN جوابهاشون علمی و دقیق هست.

نتیجه گیریه علمی:

حتی با Ci7 965 اورکلاک شده با ولتاژ 1.4 هم میتونید دوتا 6850 را با پاور 650 وات (گرین بودن یا نبودنش مهمه!) کراسفایر کرد.

Mahdi_Moosavi
12-12-10, 00:00
سلامی دوباره!

چون به نظر نمیرسه از مدیران و کاربران عزیز کس دیگه ای پست (یا حداقل یه اسپم خشک و خالی) بده و برای نتیجه گیری:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

از خریدشون 4 ساعت نمیگذره!

صبحی بعد از سر زدن به انجمن یه سری سرچ انجام دادم:

نتیجه گیریه اخلاقی:

مدیران PCN در اسرع وقت جواب کاربرا را میدن.

مدیران PCN جوابهاشون علمی و دقیق هست.

نتیجه گیریه علمی:

حتی با Ci7 965 اورکلاک شده با ولتاژ 1.4 هم میتونید دوتا 6850 را با پاور 650 وات (گرین بودن یا نبودنش مهمه!) کراسفایر کرد.

به به ! برادر عماد ! پارسال دوست امسال " ^$#^#$^#$ " ( دیگه خودت ترجمش کن ! : دی)

اولا که شما شیرینی این سیستم جدید و باید بدی ! ( نقدی هم قبول می کنیم )

دوما 2 نفر از بچه های خبره اینجا که جزو مدیران PCN و SSA هم هستن جواب رئیس عماد گلمون رو دادن.

سوما این نتیجه گیری اخلاقی افعال معکوس داشت یحتمل ؟ :دی

PCminister
12-12-10, 19:07
سوما این نتیجه گیری اخلاقی افعال معکوس داشت یحتمل ؟ :دی

من یه بار تو این انجمن اخطار گرفتم برای 1000 پشتم بس بود! :دی

===============

آخه سیستم با 6850 هم شیرینی داره!

دوما 2 نفر از بچه های خبره اینجا که جزو مدیران PCN و SSA هم هستن جواب رئیس عماد گلمون رو دادن.

یه برنامه بذار توی یه مکان مخفی توی همین انجمن روی تفاوت این دو تا بحث کنیم!

مخلصیم رئیس.