PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین هارد 1 ترابایت

green day
08-12-10, 00:44
سلام

دوستان دوتا سوال دارم :

بهترین هارد 1 ترابایت برای نصب سیستم عامل چی ، که هم سرعت مناسبی در عملیات خواندن و نوشتن داشته باشه و هم میزان نویز و صداش زیاد نباشه و مزاحمت ایجاد نکنه .

استفاده اصلی از سیستم هم برای بازی و کارهای معمولی روزانه هستش البته معمولا سیستم واسه دانلود 24 ساعت روشنه !

.....................

تقریبا دو ماه پیش یک هارد 1 ترابایت سیگیت گرفتم (7200.12) متاسفانه مشکل پیدا کرده ، گارانتی هارد ویستا هست ، چطوری میتونم واسه استفاده از گارانتی اقدام کنم ؟ من شهرستان هستم و ویستا اینجا نمایندگی فروش نداره !!!

اگر کسی اطلاع داره راهنماییم کنه

با تشکر .

vb_m
08-12-10, 01:19
من wd cavior Black رو پیشنهاد میکنم
خودم دارم ازش راضی ام یکم احساس میکنم لرزشش زیاده اما تو r/w time حرف اول رو میزنه

green day
08-12-10, 03:37
لرزشش خیلی زیاده ؟ اعصاب خورد نمیکنه ؟

Labyrinth
08-12-10, 07:35
ببین عزیز جان اینکه بهترین مدل یک ترابایت چیه خوب معلوم هست سری بلاک وسترن هست
ولی خودم بشخصه تجربه کار با سری آبی رو هم داشتم و اونها هم هارد های خوبی هستن البته من 250 و 500 گیگش رو تست کردم نه 1 ترابایت .

در مورد هاردت هم میدونم عدم احساس امنیت برای اطلاعاتت میکنی و درست هم هست ، در مورد گارانتی هم شاید بعضی از بچه ها بتونن کمکتون کنند

موفق باشید ، امیر

green day
08-12-10, 07:54
ببین عزیز جان اینکه بهترین مدل یک ترابایت چیه خوب معلوم هست سری بلاک وسترن هست
ولی خودم بشخصه تجربه کار با سری آبی رو هم داشتم و اونها هم هارد های خوبی هستن البته من 250 و 500 گیگش رو تست کردم نه 1 ترابایت .

در مورد هاردت هم میدونم عدم احساس امنیت برای اطلاعاتت میکنی و درست هم هست ، در مورد گارانتی هم شاید بعضی از بچه ها بتونن کمکتون کنند

موفق باشید ، امیر

سلام امیر جان

ممنون از پاسخ شما ، ما که از سیگیت شانس نیاوردیم احتمالا این دفعه وسترن رو امتحان کنم ، گرچه احتمال میدم سرو صداش یه مقدار مزاحمت ایجاد کنه .

در رابطه با تهیه هارد هم درست حدس زدید قصدم از تهیه هارد جدید همین عدم امنیت هست ، البته چیزی که بیشتر نگرانم کرده هشداری هستش که دیروز برنامه Hard Drive Inspector بهم داد !!!

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

زمان مرگ هارد رو مشخص کرده ! توی اون تاپیکی که راجع به این مشکل صحبت کردیم ، یکی از دوستان اشاره کرد که هاردش دقیقا در تاریخی که این برنامه مشخص کرده سوخته ! میترسم هارد من هم طبق تشخیص این برنامه 20 روز دیگه بسوزه یا یه مشکلی پیدا کنه !

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

البته من چند روزه این برنامه رو روی سیستمم نصب دارم و تازه دیروز شروع کرد به هشدار دادن و قبل از اون زمانی رو برای از بین رفتن هارد تعیین نکرده بود .

در HD Tune هم تعداد دیتا هایی که ازشون ایراد میگرفت بیشتر شده قبلا 612 تا بود الان شده 1352 تا !!!!!

ولی بازم متوجه نشدم این مشکل چطوری بوجود اومد !!!

Labyrinth
08-12-10, 11:42
عکس ها بصورت بزرگ باز نمیشه ولی با توجه به تجربه ای که در مورد اون برنامه دارم شاید تاریخ مرگش 100% نباشه ولی وقتی علامت تعجب میده بهتر مواظب باشید !!

این مشکلات میتونی از پاور و .... و ... باشه یعنی ثابت نیست دلایلش زیاد هست

به قول برادر نیما ( Nima_HL ) این هارد ها خرابی کمی دارن ولی بازم تک و توک خراب توش در میاد که شما شانس نداشتید

یک نکته ی دیگه هم بگم این کشور ساخت یکم توی مدل های هارد مهم هست اگر وسترن بلک ساخت مالزی پیدا کردید در خریدش شک نکنید ( به شخصه هارد وسترن ساخت مالزی داشتم با حدودا 15738 ساعت کار کرد )

امیدوارم هر کاری انجام میدید بد نبینید و موفق باشید

بدرود ، سید امیر

green day
08-12-10, 11:57
باز هم ممنون امیر جان

عکس ها رو هم مجددا اپلود کردم و مشکلی ندارن .