PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل برد مونیتور

mohammad1985
28-11-10, 12:50
سلام دوستان !
خیلی کم وقت داشتیم ! این مشکلم اضافه شد ! آقا برد مونیتور ای او سی من مدل وی 22 ال ای دی خراب شده ! خودم مونیتور رو باز کردم منتها بردش رو پیدا نکردم به نظرتون بردش پیدا میشه ؟
یا باید بدم خود مادایران ؟ اگه پیدا میشه لطفا یه راهنمایی بکنید که دستم بستس ! :great:

mohammad1985
01-12-10, 02:33
آقا کرج برای تعییرات نمایندگی نداره ؟ باید بیارمش تهران ؟ دستم بستس ! فعلا به صورت امانی از شرکت یه مونیتور 17 اینچ ال سی دی ال جی مربوط به زمان احمد شاه پیچوندم ! دهنم سرویس شده !

nima_hl
01-12-10, 03:08
سلام دوستان !
خیلی کم وقت داشتیم ! این مشکلم اضافه شد ! آقا برد مونیتور ای او سی من مدل وی 22 ال ای دی خراب شده ! خودم مونیتور رو باز کردم منتها بردش رو پیدا نکردم به نظرتون بردش پیدا میشه ؟
یا باید بدم خود مادایران ؟ اگه پیدا میشه لطفا یه راهنمایی بکنید که دستم بستس ! :great:

سلام محمد جان

فکر کنم منظورتون برد مدار تغذیه باشه که شرکت به قیمت 60-70تومن میفروشه

2 حالت داره یا خازنهاش مشکل پیدا کرده که قابل تعمیره و یا اینکه برد باید تعویض بشه

من 3 مرتبه با مونیتور lg مشکل رو پیدا کردم به با تعویض خازن مشکل کاملا حل شد ( اون مونیتورها بهد از 2 سال که از تعمیرشون میگذره به راحتی دارن کار میکنن )

اگر با تعمیر برد به نتیجه ای نرسیدی بگو تا با دوستانم صحبت کنم ببینم برد رو میتونیم از شرکتی به جز مادیران تهیه کنیم که ارزونتر در بیاد

اگر نشد که دیگه باید 60-70 تومن هزینه کنی

توضیح بده چه مشکلی پیدا کرد ( چراغش روشن میشه ؟ ) و آیا یک مرتبه مانیتور خراب شد یا قبلش چند بار مشکل پیش اومد و حل شد ؟

mohammad1985
02-12-10, 04:42
سلام نیما جان
آقا این مونیتور برد کوچکی داره که فقط یه چیپ و اگه درست یادم باشه 2 تا خازن داره که یکیشم جامد بود . مشکل اینه که مونیتور بعد از یه مدتی که روشنه قاطی می کنه و تصویر میره و چراغش چشمک میزنه و هی روشن و خاموش میشه ! دیگه تصویر نمیده و هی روشن و خاموش میشه و لوگوی موقع روشن شدن میاد ( لوگوی ای او سی ) و دوباره خاموش میشه و همینطور تکرار میشه ممکن هم هست اصلا همون زمان روشن کردن کلا تصویر نده !!! یعنی فقط منوی روشن و خاموش میاد و هی تکرار میشه !
یه آمار بگیر بی زحمت ببین بردش رو میشه به جز مادایران پیدا کرد یا نه ای اوسی مدل وی 22 ( ال ای دی )