PDA

مشاهده نسخه کامل : ويندوز xpتازه نصب كردم،درايو صداهم نصبه

sabanafas
24-11-10, 22:34
هيچ صدايي از اسپيكر يا هدست پخش نميشه
مشكلش چيه؟؟؟:whistle::whistle::whistle:

hapalii
25-11-10, 09:45
سلام

اسپیکر و هدست رو به کجا وصل می کنید از خروجی های جلو صدا رو می گیرید یا از خروجی اصلی خود مادر برد در قسمت عقب کیس ؟

sabanafas
25-11-10, 11:11
سلام دوست عزيز از خروجی اصلی خود مادر برد در قسمت عقب کیس متصله عزيزم

mehrdad_ab
26-11-10, 10:59
هيچ صدايي از اسپيكر يا هدست پخش نميشه
مشكلش چيه؟؟؟:whistle::whistle::whistle:
سلام ؛
دوست عزیز میشه کامل تر توضیح بدین که چیکارا کردین؟ نصب ویندوز و بعد نصب درایور ؟حالا صدا ندارین ؟ از اتصال کابل ها مطمئن هستید؟
چه ورژنی از ویندوز استفاده میکردین و حالا چی نصب کردین ؟ همون ویندوز قبلیتون ؟
درایور کارت صوتی رو درست نصب کردین ؟ گاهی اوقات درایورها بطور نادرست نصب میشن اما در آخر هیچ فایده ای نداره
از نصب صحیح درایور مطمئن شید . کابل ها رو چک کنید . احیاناً ستاپ کامپیوتر رو دست کاری نکردین ؟ در صورت امکان درایور جدید کارت صوتی رو از سایت دانلود و نصب کنید.
نتیجه : لطفاً بیشتر توضیح بدین
با تشکر

sabanafas
28-11-10, 11:58
سلام،ویندوز قبلی من ویندوز ایکس پی پک 3xp-p3 بود که خود به خود صدا قطع شد (در هنگام اجرای برنامه مدیا پلیر)با نرم افزارای دیگه هم تست صدا انجام دادم بازم صدا نیومد به خاطر همین درایو cرا فرمت کردم وهمون ویندوز xp-p3را نصب کردم،درایو صدا وکارت گرافیگ و...از cdمادربرد اصلی کیس نصب کردم قبلا هم ((ازپارسال تا حالا چند دفعه 2 بار همینطوری نصب میکردم ویندوز درایو صداش مشکلی نداشت صداش پخش میشد)) .... کابل ها را هم چک کردم به کیس دیگری امتحان کردم نه اسپیکر مشکل داره نه هدست .الان فکر کنم مشکل سخت افزاری داره نه نرم افزاری
اینم اسم درایو صدای ویندوز:

REALTEK GbE & FE Ethernet PCI-E NIC Driver

:1. (12)::1. (13)::1. (28)::1. (28)::cry::cry::cry::cry:

Labyrinth
28-11-10, 12:34
سلام،ویندوز قبلی من ویندوز ایکس پی پک 3xp-p3 بود که خود به خود صدا قطع شد (در هنگام اجرای برنامه مدیا پلیر)با نرم افزارای دیگه هم تست صدا انجام دادم بازم صدا نیومد به خاطر همین درایو cرا فرمت کردم وهمون ویندوز xp-p3را نصب کردم،درایو صدا وکارت گرافیگ و...از cdمادربرد اصلی کیس نصب کردم قبلا هم ((ازپارسال تا حالا چند دفعه 2 بار همینطوری نصب میکردم ویندوز درایو صداش مشکلی نداشت صداش پخش میشد)) .... کابل ها را هم چک کردم به کیس دیگری امتحان کردم نه اسپیکر مشکل داره نه هدست .الان فکر کنم مشکل سخت افزاری داره نه نرم افزاری
اینم اسم درایو صدای ویندوز:

REALTEK GbE & FE Ethernet PCI-E NIC Driver

:1. (12)::1. (13)::1. (28)::1. (28)::cry::cry::cry::cry:

این اسم کارت صدا نیست عزیز این اسم چیپ شبکه ی مادربرد هست ،

شما کارهای زیر رو انجام بده

اول برق سیستم رو قطع کن ، بعدش باتری روی مین رو برای 30 ثانیه در بیار و بعد در جای خودش قرار بده و سیستم رو روشن کن

بعد که وارد ویندوز درایور کارت صدا رو از نصب در بیار و بعد دوباره نصب کن اما اینبار دستی نصب نکن بزار خود ویندوز درایور مورد نظر رو پیدا بکنه از توی سی دی مادربرد

من احتمال میدم شما درایور رو اشتباه نصب کرده باشید

در آخر هم اگر نشد اعلام کنید تا یک فکر دیگه ای به حالش بکنیم

موفق باشید ، سید امیر

javadshahvand
28-11-10, 14:03
احتمال قوی صدای مادربرد سوخته باید یک کارت صدا بزارید

reza0477
12-02-11, 01:50
سلام همون ويندوز قبلي تو نصب كن اكه ديدي باز صدا نداره از كارت usb استفاده بكن