PDA

مشاهده نسخه کامل : پسورد گذاشتن روی وایرلس مودم

bita_1
21-11-10, 14:17
سلام
من یک مودم دارم با مشخصات زیر
Datasheen adsl2/2+Wifi 4 port router D902AM

من از شرکتی که اکانت ای دی اس ال گرفتم خواستم تا مک آدرسم رو بردارن...
در حال حاضر تا یک مسافتی مثلا خونه های بغلی از طریق موبایل و لپ تاپ که وایرلس داشته باشه می تونن کانت بشن و از پهنای باندم استفاده کنند! چطوری می تونم پسورد بزارم یا کاری کنم که نتونن بدون اجازه من از اینترنتم استفاده کنن؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید. خیلی مهمه. مرسی

mohamad70
21-11-10, 22:59
سلام
من یک مودم دارم با مشخصات زیر
Datasheen adsl2/2+Wifi 4 port router D902AM

من از شرکتی که اکانت ای دی اس ال گرفتم خواستم تا مک آدرسم رو بردارن...
در حال حاضر تا یک مسافتی مثلا خونه های بغلی از طریق موبایل و لپ تاپ که وایرلس داشته باشه می تونن کانت بشن و از پهنای باندم استفاده کنند! چطوری می تونم پسورد بزارم یا کاری کنم که نتونن بدون اجازه من از اینترنتم استفاده کنن؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید. خیلی مهمه. مرسی

شما ابتدا به مودمتون وصل بشید بعد در آدرس بار IE این ادرس رو تایپ کنید:
Only the registered members can see the link
بعد از شما username و password می خواد که اون ها رو admin وارد کنید حالا شما وارد تنظیمات مودمتون می شید
البته تنظیمات مودم های مختلف با هم فرق داره
حالا به دنبال security بگردید و احتمالا باید نوع WPA2 رو انتخاب کنید و passcode خودتون رو وارد کنید
بعد تنظیمات رو save کنید

esmaeil_k76
05-08-11, 12:11
salam man ye modeme wierlesse msi daram mikham roosh password bezaram otfan komakam konin

mohamad70
05-08-11, 13:24
salam man ye modeme wierlesse msi daram mikham roosh password bezaram otfan komakam konin

توی پست 2 همین صفحه توضیح داده شده !

0771
26-01-12, 14:35
خوب از شرکتی که اینترنت میگیرید پشتیبانی فنی موظفه که پسورد براتون بزاره خودم مودم وایرلس دارم و شرکت برام پسورد گذاشته

mohammadsm
29-01-12, 14:01
سلام
من عضو جديد سايتم
من ديروز يك مودم وايرلس msi خريدم و به جاي مدم قبليم كه وايرلس نداشت گذاشتم فيشاشا وصل كردم كانكت شدنا زدم و كانكت شد
حالا مي خوام با گوشيم كانكت شم پسورد مي خواد چه كنم:1. (27)::gasp::1. (27)::wink:

Moein
29-01-12, 14:05
سلام
من عضو جديد سايتم
من ديروز يك مودم وايرلس msi خريدم و به جاي مدم قبليم كه وايرلس نداشت گذاشتم فيشاشا وصل كردم كانكت شدنا زدم و كانكت شد
حالا مي خوام با گوشيم كانكت شم پسورد مي خواد چه كنم:1. (27)::gasp::1. (27)::wink:

دوست عزیز پست های بالا رو مطالعه بفرمایید می تونید مودمتون رو کانفیگ کنید و پسورد وایرلس اون رو هم بفهمید اکثر مودم های پسوردشون 1234567890123 به صورت پیشفرض هستند یا 123456789123