PDA

مشاهده نسخه کامل : روش شناسايي پردازنده هاي اصل از نمونه هاي تقلبي

KING
28-04-07, 20:27
Only the registered members can see the link
عكس بزرگتر (Only the registered members can see the link)

برای تائید براصل بودن پردازنده AMD مطمئن شوید که جعبه CPU شما دارای 3 هولوگرام می باشد.
از این سه عدد یکی در گوشه ی سمت راست پائین جعبه و دو تای دیگر هر کدام روی برچسب امنیتی که در روی درب _های بالا و پائین جعبه قرار گرفته می باشند.
وقتی از زوایای مختلف به لوگوی 3 بعدی AMD مینگرید تعداد نقاط روی این لوگو تغییر میکند. (مانند شکل زیر)
مشخصات امنیتی اضافی روی PIB(بسته بندی در جعبه) و WoF که بع اصل بودن CPU شما کمک میکند عبارتند از:
2 برچسب با نقش مشخص کارخانه ای و طراحی ویژه و هولوگرام برای بستن دربهای جعبه استفاده شده و اگر کسی اقدام به تغییر آن کند به طور فیزیکی نمایان خواهد شد.این هولوگرامها دارای ویژگیهای ذیل میباشد:
1. هولو گرامهای مجتمع Izon: ترکیبی از برترین فن آوری هولوگرام در صنایع و جا دادن آن به همراه تائید 4 مرحله ای (1.2.3.4) اصل بودن AMD داخل برچسبهای روی جعبه.
2. چاپ برچسب و قابل لمس: فناوری پیشرو صنایع به مشریان روشی حسی را برای احساس اصل بودن برچسب می دهد. در قسمت پائین هر برچسب این نکته قابل دسترسی است.
3. پشت زمینه چند وجهی،سایه سبز رنگ: گوناگونی رنگ و حالت در پشت زمینه به طراحی های مختلف اصل بودن جنس فوق را آسان میکند.

4. برچسب شماره سریال: این برچسب شماره سریال در قسمت بالای بسته بندی جعبه قرار گرفته، هر شماره سریال یک شماره حرف و عدد 13 رقمی تک است که به AMD و مشتریان برای تائید اصل بودن جنس و هچنین خدمات بعد از فروش کمک میکند. هر 2 بر جسب نشان داده در بالا معتبر است.

بر چسب هولوگرام:
تعداد نقاط روی یک طرف از لوگوی 3 یعدی AMD تغییر می کند، وقتی که شما این هولوگرام را از بالا، پائین، چپ و راست نگاه کنید.
ازاواسط سال 2004، هولوگرامهای بسته بندی AMD PIB می بایستی به رنگ طلایی با ابعاد 19x15 میلی متری ظاهر می شدند. نمونه های ابندائی یک کمی تفاوت داشت.
مرجع سایت رسمی AMD

(Only the registered members can see the link)

منبع آلبالو

Shahryar
28-04-07, 20:29
بهنام جان ممنون ام این را ببین . من جدیدا پیشنهاد دادم از این توی سایت آلبالو هم استفاده بشه :

قربانت شهریا

Mehdi_Full
28-04-07, 20:48
ببینم جدای از این علامتها ، گارانتی هم میتونه اصل بودن سی پی یو رو تایید کنه ؟
مثلا دیدم که ای ام دی رو آواژنگ هم گارانتی میکنه پس بدون شک باید اصل باشه دیگه درسته ؟
ممنون

KING
28-04-07, 20:56
ببين عزيزم
تو ايران تا جاي كه يادمه گارانتي آواژنگ - آلبالو - الماس - سازگار - گارانتي اصلي هستند
و اي ام دي ايران تقلبي به احساب مياد
البته سي پي يو هاي اي ام دي ايران هم همون سي پي يو هاي اي ام دي هستند ولي بصورت باز خريداري ميشه بدون فن
براي اطلاعات كامل به اين تاپيك مراجعه كناينجا (Only the registered members can see the link)

Mehdi_Full
28-04-07, 21:33
بهنام جان لینكی كه گذاشتی كار نمیكنه

Shahryar
28-04-07, 22:09
بهنام جان لینكی كه گذاشتی كار نمیكنه

سلام مهدی جان خوبی ؟

پس نشون میده حتی نگاه هم به پست من ننداختی ! :1. (35): چراکه لینکی که بهنام عزیز دادند همون لینکه گارانتی و تقلب در بازار ای ام دی در ایران هست ...

اگه لطف کنی و پست بنده را ببینی متوجه میشید که شرکت عرصه مدیریت داده ها ( ای ام دی ایرانی! ) پردازنده هایی که شرکت ای ام دی به صورت انبوه و بدون جعبه و فن مخصوص این پردازنده برای شرکت های مختلف میزنه را خریداری میکنه و میاد فن روش میندازه . البته من خودم این فن و این پردازنده را دارم از ای ام دی ایران منظورمه هیچ مشکلی هم نداره الان هم اورکلاک کردم که دارم با شما صحبت میکنم دما و ... مشکلی نداره ...

در ضمن من اطلاع ندارم شاید بهنام جان سازگار ارقام هم به جمع گارانتی کنندگان ای ام دی پیوست ؟! :1. (32): تا اونجایی که من دیده بودم گارانتی ها ماله : آلبالو - آواژنگ - الماس خاورمیانه ( مادربورد ) - ویستا - آسمان رایانه گارانتی کنندگان بودند آیا اضافه هم شده ؟!؟!؟!؟!!!!!:1. (11):

قربانت شهریار:1. (3):

Mehdi_Full
28-04-07, 22:22
شهریار جان من پستت رو خوندم و تا اومدم لینك رو كلیك كنم كارتم تموم شد و دیسكانكت شدم و تازه الآن بازش كردم
ممنون از توضیحاتت

KING
28-04-07, 22:57
والا منم دقيقا" مطمين نيستم كه سازگار هم سي پي يو بزنه همينجوري تو ذهنم اومد

Shahryar
29-04-07, 14:00
نه عزیزم سازگار Amd را گارانتی نمیکنه ...

قربانت شهریار

khelghati
31-12-07, 11:41
عكس بزرگتر (Only the registered members can see the link)

برای تائید براصل بودن پردازنده AMD مطمئن شوید که جعبه CPU شما دارای 3 هولوگرام می باشد.
از این سه عدد یکی در گوشه ی سمت راست پائین جعبه و دو تای دیگر هر کدام روی برچسب امنیتی که در روی درب _های بالا و پائین جعبه قرار گرفته می باشند.
وقتی از زوایای مختلف به لوگوی 3 بعدی AMD مینگرید تعداد نقاط روی این لوگو تغییر میکند. (مانند شکل زیر)
مشخصات امنیتی اضافی روی PIB(بسته بندی در جعبه) و WoF که بع اصل بودن CPU شما کمک میکند عبارتند از:
2 برچسب با نقش مشخص کارخانه ای و طراحی ویژه و هولوگرام برای بستن دربهای جعبه استفاده شده و اگر کسی اقدام به تغییر آن کند به طور فیزیکی نمایان خواهد شد.این هولوگرامها دارای ویژگیهای ذیل میباشد:
1. هولو گرامهای مجتمع Izon: ترکیبی از برترین فن آوری هولوگرام در صنایع و جا دادن آن به همراه تائید 4 مرحله ای (1.2.3.4) اصل بودن AMD داخل برچسبهای روی جعبه.
2. چاپ برچسب و قابل لمس: فناوری پیشرو صنایع به مشریان روشی حسی را برای احساس اصل بودن برچسب می دهد. در قسمت پائین هر برچسب این نکته قابل دسترسی است.
3. پشت زمینه چند وجهی،سایه سبز رنگ: گوناگونی رنگ و حالت در پشت زمینه به طراحی های مختلف اصل بودن جنس فوق را آسان میکند.

4. برچسب شماره سریال: این برچسب شماره سریال در قسمت بالای بسته بندی جعبه قرار گرفته، هر شماره سریال یک شماره حرف و عدد 13 رقمی تک است که به AMD و مشتریان برای تائید اصل بودن جنس و هچنین خدمات بعد از فروش کمک میکند. هر 2 بر جسب نشان داده در بالا معتبر است.

بر چسب هولوگرام:
تعداد نقاط روی یک طرف از لوگوی 3 یعدی AMD تغییر می کند، وقتی که شما این هولوگرام را از بالا، پائین، چپ و راست نگاه کنید.
ازاواسط سال 2004، هولوگرامهای بسته بندی AMD PIB می بایستی به رنگ طلایی با ابعاد 19x15 میلی متری ظاهر می شدند. نمونه های ابندائی یک کمی تفاوت داشت.
مرجع سایت رسمی AMD

(Only the registered members can see the link)

منبع آلبالو
ممکنه نحوه شناسایی cpu های اصل و تقلبی اینتل را بگویید.