PDA

مشاهده نسخه کامل : برتری CD Rom های ایسوز در چیست !!!!

MOHGOLD
28-04-07, 19:15
با سلام
میخواستم در مورد تکنولوژیهای Cd Rom های ایسوز بیشتر آشنا بشیم و علت ماندگاری و طول عمر زیاد و کیفیت بالای CD ROM های ایسوز در چیست ؟

CD-S520B یکی از مدل های 40 ایکس ایسوز است :

که این محصول مجهز به دومین نسل از تکنولوژی DDSS ، که با نام DDSS2 معرفی شده است و راه حلی مناسب برای دقت و عمر بیشتردستگاه ارائه داده است . همچنین از تکنولوژی AI هوش مصنوعی ، که عبارت است از تنظیم سرعت خواندن لنز درایو به صورت کاملا خودکار برخوردار است ASUS . موفق به دست یابی تکنولوژی (High performance) اجرای سریع شده و در ضمن این محصول همچنان گذشته پر سابقه خود در مقایسه با هم ترازان خود،از استواری و عمربیشتری برخوردار است.

تكنولوژی DDSS2 :

این تکنولوژی بوسیله موتور Spindle طراحی شده ، که باعث کمترین لرزش در درایور و همچنین مابین درایور واجزاء کیس می باشد . در ضمن امکان استفاده در حالات عمودی و افقی را نیز دارد .تکنولوژی DDSS2 بطور انحصاری برای ASUS ثبت شده است

Airflow Field Modification:AFFM:

نويزولرزش دومشكل عمده كاربران هنگام استفاده از درايو پرسرعت مي باشد .این تکنولوژِی AFFM جريان نامنظم هوا درداخل درايو را تغیر می دهد ،زيرا گسترش متعادل فشار هوا باعث كاركرد آرام تر وباثبات تر درايو مي شود .
به نقل از اASUS و Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

Emperatour
28-04-07, 19:18
خدا خيرش بده ايسوس رو كه جنس بد نميده معمولا. منم ازين 40 ايكسها دارم و عاليند

Shahryar
28-04-07, 19:46
خدا خيرش بده ايسوس رو كه جنس بد نميده معمولا. منم ازين 40 ايكسها دارم و عاليند

سعید جان ایسوس کلا برند خوبی هست یعنی سرعت و کیفیت را با هم داره در ODD ها من هم الان 5 ساله سی دی رایتر ایسوس را دارم آخ نگفته و هنوز مثل اولش داره کار میکنه.توضیح کمی بیشتر این تکنولوژی در مورد کیفیت و خوب خواندن ایسوس :

واژه AFFM مخفف کلمات : Airflow Field Modification می باشد .

این اسم یک تکنولوژی مورد استفاده در درایو های نوری ایسوس در سری های QUIE TRACK می باشد . این تکنولوژی باعث می شود که در موقع خواندن دیسک فشاری که بر روی دیسک حالا چه سی دی باشد و یا چه دی وی دی وارد می شود را که در تمامی درایو ها به صورت پراکنده و در نتیجه کارایی کمتر و خرابی بیشتر سی دی می شود را جاوگیری کند و با متمرکز کردن فشار و خواندن و لیزر کارایی بیشتر و کیفیت بهتری را در مقابل بقیه ی درایو ها این سری دارا باشد ...

در عکس زیر می توانید متوجه اثر این تکنولوژی بشوید :

منبع فارسی : شهر سخت افزار (Only the registered members can see the link)

ممنون
شهریار:1. (29):

sAsAn.K
29-04-07, 09:33
البته اگه اصلش گیر بیاد که فعلا بد گیر میاد !.

MOHGOLD
29-04-07, 16:18
البته اگه اصلش گیر بیاد که فعلا بد گیر میاد !.

الان توی بازار اگر باشه چینی هستش
که از نظر ایسوز مجاز میباشد