PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل 9400جی تی در بازی

pc_hex
08-11-10, 09:48
سلام .
دوستان کمک کنید .
بازی پی اس 11 رو نصب کردم وچند روزی باهاش بازی کردم(با 9400)حالا بعد از 2 روز بازی نکردن نمیدونم گرافیک تنبل شده ویا... که هر 1 دقیقه تصویر قفل میکنه و بعد از 3 ثانیه طوری میشه که نوار ویدیویی رو باسرعت به جلو میکشیم...و بازی ادامه داره تا 1 دقیقه بعد که این مشکل دوباره پدیدار میشه .
مشکل از کجاست بنظرتون؟؟؟

mehrdad_ab
08-11-10, 10:26
با سلام
چند تا پیشنهاد ؛ در ابتدا تنظیمات بازی رو روی مدیوم ( نه های ! ) ست کنید ؛ اگه مشکل کماکان پابرجا بود low رو امتحان کنید و بعد اگه جواب نگرفتین روش های زیر رو امتحان کنید.
اول درایور کارت گرافیکتون رو کاملاً آنیستال کرده و دوباره آخرین ورژنش رو دانلود و نصب کنید
دوم ، گیم رو به طور کامل آنیستال کرده و دوباره نصب کنید
سوم از ویروسی نبودن سیستم مطمئن شید
چهارم ؛ رم سیستم شما چند گیگ هست ؟
پنجم اگه موارد بالا ok هست یکبار ویندوز عوض کنید
ششم از دمای پردازنده و کارت گرافیم اطمینان حاصل پیدا کنید که نرمال هستند
من این گیم رو با همین گرافیک و رم دو گیگ روی سیستم هام به راحتی دارم اجرا می کنم.
لطفاً نتیجه رو هم اعلام کنید
با سپاس ؛مهرداد

mohamad70
08-11-10, 18:23
سلام .
دوستان کمک کنید .
بازی پی اس 11 رو نصب کردم وچند روزی باهاش بازی کردم(با 9400)حالا بعد از 2 روز بازی نکردن نمیدونم گرافیک تنبل شده ویا... که هر 1 دقیقه تصویر قفل میکنه و بعد از 3 ثانیه طوری میشه که نوار ویدیویی رو باسرعت به جلو میکشیم...و بازی ادامه داره تا 1 دقیقه بعد که این مشکل دوباره پدیدار میشه .
مشکل از کجاست بنظرتون؟؟؟

از قسمت settings بازی گزینه Wait for syns رو اگه فعال هست غیر فعال کنید.

pc_hex
09-11-10, 13:11
سلام . بازهم همون مشکل هست.

nima_hl
09-11-10, 13:25
سلام . بازهم همون مشکل هست.

tab گرامی تمام مشکلات و راه کارهای ممکنه رو به خوبی بیان کردند

حالا شما کلید تشکر ایشون رو نزدید به کنار ، حداقل بزرگواری بفرمائید یکم توضیح بدین کدوم یکی از این کارها رو انجام دادید تا بشه نظر داد

اگر همه اون کارها رو انجام دادید و سیستم مشکل نرم افزاری و دما نداره سیستمتون خرابه یدونه نوشو بخرین :lol:

pc_hex
09-11-10, 14:49
tab گرامی تمام مشکلات و راه کارهای ممکنه رو به خوبی بیان کردند

حالا شما کلید تشکر ایشون رو نزدید به کنار ، حداقل بزرگواری بفرمائید یکم توضیح بدین کدوم یکی از این کارها رو انجام دادید تا بشه نظر داد

اگر همه اون کارها رو انجام دادید و سیستم مشکل نرم افزاری و دما نداره سیستمتون خرابه یدونه نوشو بخرین :lol:

من کاری که ایشون گفتند رو امجام دادم ولی نشد(wait for SYNC)
در مورد سیستم هم عزض کنم خدممتون که تازه چند وقته که ارتقا دادم وفکر نکنم از دما باشه.
ویندوز را عوض نکردم ...!
احتمالش وجود داره که از ویندوز باشه؟

david071
09-11-10, 14:51
گرافیک شما فن داره ؟
چون من با همین گرافیک این مشکل رو داشتم یک فن 8 سانتی با بست بهش وصل کردم حالا راحت دارم بازی میکنم .
( گرافیک من فن نداشت):1~@$S (1):

mohamad70
09-11-10, 20:24
من کاری که ایشون گفتند رو امجام دادم ولی نشد(wait for SYNC)
در مورد سیستم هم عزض کنم خدممتون که تازه چند وقته که ارتقا دادم وفکر نکنم از دما باشه.
ویندوز را عوض نکردم ...!
احتمالش وجود داره که از ویندوز باشه؟

شما تنظیمات گرافیکی بازی رو روی low هم می ذارین بازم این مشکلو دارین ؟!!!!:1. (27):

pc_hex
10-11-10, 08:30
بله عزیز. ...