PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در شیر کردن

ttvtt
31-10-10, 23:23
دوستان بنده دوعدد سیستم دارم یکی در طبقه بالا و یکی پایین بنده یه کارت وایرلس usb برای پایینی گرفتم و اینترنت رو بهش وصل کردم حال میخوام یکسری از درایو های کامپیوتر پایین رو بالا هم داشته باشم که یکسره تو راه نباشم فلش بدست
من درایو هارو شیر کردم اما و قتی دستورش رو مینویستم تا صفحه شیر باز بشه ارور میده اما هردو سیستم هم دیگه رو ping میکنن اینترنت توی هردو هم وصل هست فایر وال هردو هم خاموشه اما باز موقعی که دستور (ip سیستم ها رو)مینویسم ارور میده و صفحه شیر باز نمیشه مشکل از چی هست مودم بنده هم سیسکو وایرلس هست

ttvtt
01-11-10, 23:47
ممنون از پاسخ های فراوانتان شرمنده کردید

javadshahvand
02-11-10, 09:13
منظورت از کارت وایرلس usbهمون ap هست؟

niny-goloo
02-11-10, 10:16
ویندوزت چیه؟ 7 یا XP؟

ttvtt
02-11-10, 16:18
منظور وایرلس لن usbهست

ttvtt
02-11-10, 16:19
ویندوز ها یکی از سیستم ها سون هست ودیگری xp و میخوایم اطلاعات ویندوز xp رو داخل سون شیر کنیم

Nazanin59
06-11-10, 14:31
دوستان بنده دوعدد سیستم دارم یکی در طبقه بالا و یکی پایین بنده یه کارت وایرلس usb برای پایینی گرفتم و اینترنت رو بهش وصل کردم حال میخوام یکسری از درایو های کامپیوتر پایین رو بالا هم داشته باشم که یکسره تو راه نباشم فلش بدست
من درایو هارو شیر کردم اما و قتی دستورش رو مینویستم تا صفحه شیر باز بشه ارور میده اما هردو سیستم هم دیگه رو ping میکنن اینترنت توی هردو هم وصل هست فایر وال هردو هم خاموشه اما باز موقعی که دستور (ip سیستم ها رو)مینویسم ارور میده و صفحه شیر باز نمیشه مشکل از چی هست مودم بنده هم سیسکو وایرلس هست

دوست عزیز Simple Sharing داری یا Advance؟ اگر Advance داری باید یوزر everyone تو فلدری که share کردی add کنی