PDA

مشاهده نسخه کامل : [ گزارش اختصاصی شهر سخت افزار از GITEX دبی ]

Jagvar
22-10-10, 19:01
با سلامی به گرمی اتو :love:
نمایشگاه سالیانه الکترونیک و ارتباطات هر ساله در شهر دبی برگذار میشه، که به گفتهی خودشون امسال 30 امین سال برگذاری این نمایشگاه هستش!
همون الکامپ خودمون هستش ولی فرقش اینه که شرمت هایی که درش حظور پیدا می کنند خارجی هستن که البته طبق معمول این چینی های گران قدر گوی رقابت رو از همه ربودن.

لازم به زکر هستش که از 17 اکتبر تا 23 اکتبر این نمایش گاه ادامه داشت! که بنده به عنوان یک عضو الکی خوش این مجموعه، سعی کردم که خودم رو به نمایشگاه برسونم و بتونم یه گذارش هم راه با عکس خدمت دوستان عراعه بدم تا با الکامپ تهران مقایسه کنند.

والا خودم بیشتر توی خط سخت افزار خوشم میاد و بیشتر سعی می کنم در این مورد بگم ولی در مورد مبایل و چیزای دیگه هم سعی می کنم مطلب بزارم
روند به صورت ارایش غرفه ها هستش و غرفه هایی که زود تر رفتم من هم اینجا زود تر معرفی می کنم.
(پیشاپیش از خطاهای احتمالی و گذارش نچندان مناسب عضر می خوام بعدان نگی نگفتی:whistle:)
-----------------------------------------
غرفه D-Link
4785
کمتر کسی هستش که مارک دلینک رو نشناسه بدیلی این که چندین سال هستش که در کشورمون محصولاتش داره تولید میشه.
در این غرفه یک کارت USB3 که از چیپ ژاپنی شرکت NEC استفاده شده بود به نمایش در اومده بود
4784

یکی از چیزای دیگه سری مودم روتر که امکان شبکه کردن رو با سرعت 1000 مگابیت در سانیه به کار بر می داد.
و البته در چند نوع بود که هر کدوم در تعداد پورت RJ-45 با هم اختلاف داشتن.
4786

Jagvar
22-10-10, 19:34
غرفه شرکت AXLE
سعی می کنم که به شرکت ها بی احترامی نکنم یا حداقل ترف داری هم نکنم که مثلا فلانه
اون نکته بالا ادامه این پیام بازرگان هستش :دی

شرکت AXLE که در زمینه ساخت VGA از چند سال گذشته وارد شده سعی بر این داشته که با قیمت مناسب خود با رقبا کلکل کنه ولی مثل بیشتر کالا های چینی ... مقرون به سرفه شاید باشه
4787
هر چند که غرفه کوچی کی داشتن ولی سعی کرده بود که کالا های جدیدش رو به نمایش بگذاره، یکی از کالا هایی که به چشم می خورد GTX 460 با خنک کننده بسیار جالب برای کسانی که دما خیلی براشون مهمه
(والا شرکت سازنده کولرش رو درست نمی دونم این چینی ها شدن دستگاه کپی یکی یه چیزی بزنه یکی دیگه کپی کرده :دی)
4788

کارت GTS 450 هم که فقط از لحاظ شکل ظاهری فقط با دیگر کارت با همین مدل فرق داشت هم دومین چیز جالب توجه بود!
4789

ATI 5770
4792
----------------------------------------------------------------
شرکت ! AMAZE
والا ... منم نمی دونم چه شرکنیه ولی باز چینی اصل هستش و این که جدیدا وارد بازار شدن و دمبال بازار فروش می گردن.
Radeon HD 5970 و GTX470 و GTX465 هم گذاشته بودن تا ملت جزب بشن به غرفهشون
4790

4791

(این هارو داشته باشین ولی بعدی دسته اول اول هستش)

Jagvar
22-10-10, 20:06
غرفه Deep Cool
البته این شرکت هم چینی هست، ولی تازه نفس و جویای نام (همچنین بازار) در عرصه کولینگ
یادم میاد چند مدت قبل یه نمایش گاه گذاشته بود ومحصولاتش رو معرفی کرد ولی این محصولات که توی نمایشگاه GITEX نمایش داده بود خیلی جدید هست و تا دیروز و یا پریروز که من توی یکی از سایت های خارجی خبر فقط گذاشتن رو بیشتر جایی ندیدم.
4793

هر چند که من از این میز های الکی زیر لپتاپ ها خوشم نمیاد برای اولین بار از این خوشم اومد!
دارای جنسی بسار مناسب و سبک
که در زیرش که من عکس نگرفتم دوتا فن 120 میلیمتری نصب شدن که بی صدا هستن
4794

البته من سعی کردم اطلاعاتی رو در مورد این شرکت از کسایی که اونجا حضور داشتن کسب کنم که به علت اخلاق بد و یکم زبان نفهمی بی خیال شدم
و البته دستگاه کپی این شرکت به هم راه کمی خلاقیت محصولات جالبی رو به نمایش گذاشته بود
4795
model: ICEedge 400xt
که می شد دوتا فن 120 در طرفین قرار بدن 400 FS هم بود که سایز کوچیک تری داشت و می شد دوتا فن 90 میلیمتری روش قرار داد، هر دو نوع همه مشخصات ظاهری یکسان داشتن.

پرولیماتک که یکم ناشناخته هست که یادتونه، مدل ارماگدون! حالا با ظاهری متفاوت :دی
4796Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Model:ICE matrix 400

وحالا خلاقیت چینی ها :دی
4797
Model: ICE wind
این مدل هم fs هم هست که در سایز کوچیکتر هست و با قیمتی مناسب تر

ونموکس اکس که یادتون هست!
4798
این رو مدلش رو پیدا نکردم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

این مدل هم زیبا به نظر می رسید ولی باز کپی به نظر می رسید
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

این هم همون کولر بالایی بود ولی با لایه ای از نیکل

کولر های VGA خوبی هم داشتن که البته باز کپی و نوآری چیز جالبی با هم شده بود

این کولر چون که هنوز یک نمونه اولیه بود چیزی در مورد مدلش نگفتن ولی یه مودل پایین تر که بجای 6 هیت پایپ 4 هیت پایپ داشت V4600 نام داشت

Jagvar
25-10-10, 11:05
یکی از غرفه های مربوط بود به دستگاه های کپی اطلاعات روی فلش مموری و DVD

دوتا دستگاه بود که یکی USB flash بهش متصل می شد و یکی دیگه memory card بهش وصل می شد و اطلاعات روی اونا ضبط می شد.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

دستگاه رایت DVD هم جالبیش این بود که یک بازوی میکانیکی داشت که DVD خوام رو داخل DVD ROM قرار می داد و بعد از رایت شدن و بیرون اومدن اون رو بر می داشت

این دستگاه هم ضرفیتش از بالایی بیشتر بود

------------------------------------------
خوب بریم سراغ رم هایی که داخل نمایش گاه به نمایش در اموده بود

Geil evo tow dual and triple channel

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Super*Talent
2000 cl7 1.65v
7-8-7-24

super talent overclocking series

2000 cl8 1.65
8-8-8-24

PQI RAM!
این شرکت چنی بود که رم 2200 cl9 با ولتاژ 1.65 ولت به نمایش گذاشته بود

AData
2200 cl8
8-8-8-24

Apogee GT
2000 cl9 1.65v
9-9-9-24

Good ram
2000 cl7 1.65v
7-8-7-20

تا اینجا رو داشته باشید بقیه در پست بعد