PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور ati 5470 برای لپ تاپ dell 5010 روی سیستم عامل xp

amir123
18-10-10, 11:27
با سلام خدمت اساتید

به شدت به این درایور در محیط xp روی لپ تاپ مذکور احتیاج دارم لطفا کسی اگه سراغ داره لینک بده.

در مورد اینکه xp هم نمی تونه سی پی یو این لپ تاپ را در ست شناسایی کنه خودم اطلاع دارم لطفا در مورد درایور راهنمایی بفرمایید.

ممنون.

Pami
18-10-10, 11:44
تا جایی که بنده اطلاع دارم درایوری برای ویندوز XP این مدل از سوی دل ارائه نشده ، نصب کردنش هم توصیه نمیشه مشکلات زیادی رو براتون داره .
بهترین سیستم عامل برای این مدل Win 7 X64 هست

amir123
18-10-10, 11:55
دوست عزیز من xp نصب کردم و مجبورم از xp استفاده کنم همه درایور ها رو هم نصب کردم فقط مونده گرافیک که با توجه به نرم افزاری که کا ر می کنم نصبش لازم هست.

amir123
18-10-10, 13:04
کسی نیست کمک کنهههههههههههههههههه

WORYA_SH
19-10-10, 09:51
هر نوع تبلیغ و یا لینک به وب سایتهای دیگه ممنوع هست لینک و درایور اصلاح شده براتون ارسال شد . طبق روشی که بهتون گفتم عمل کنید کارتون راه می افته.

pc_hex
12-02-11, 23:03
با سلام خدمت اساتید

به شدت به این درایور در محیط xp روی لپ تاپ مذکور احتیاج دارم لطفا کسی اگه سراغ داره لینک بده.

در مورد اینکه xp هم نمی تونه سی پی یو این لپ تاپ را در ست شناسایی کنه خودم اطلاع دارم لطفا در مورد درایور راهنمایی بفرمایید.

ممنون.

دوست من 5010 با این کانفینگ برای ویندوز سون 64 بیت طراحی شده مخصوصا با سی پی یو سری I
اگر بااین سیستم اکس پی استفاده کنید نمیتونید از سیستم به نحو مطلوب استفاده کنید. مشکل گرافیک نیست مشکل سی پی یو هست. چون سی پی یو بالا هست بنابراین اومدن گرافیک سری 5 گذاشتن که فقط ویندوز 7 یا ویستا کاربشه باهاش.
در سایت AMD و DELLهم درایور این کارت گرافیک وجود نداره (حداقل برای نسخه mobility)

tofan_2050
18-03-11, 11:41
با سلام
من نصب کردم و مشکلی هم ندارم
اگه خواستی بگو واست بزارم