PDA

مشاهده نسخه کامل : card reader

Danial_Hiv
04-10-10, 14:30
سلام
یکی از دوستان گفت کارت ریدر داری
ما هم گفتیم نه
حالا خواستم بدونم چی هست؟
بعد اونی که تو سیتسم جای فلاپی میزنن چی هست؟
میشه عکس هم بزارید ممنون

hapalii
04-10-10, 20:47
سلام

کارت ریدر وسیله ای که انواع اقسام کارت ها رو از قبیل کارت های SD و MMC که توی موبایل ها استفاده میشه یا مثلا CF که تو دوربین های دیجیتال کاربرد داره کلا انواع اقسام این جور کارتها رو می خونه یعنی با کابل یا بدونه ان به USB کامپیوتر وصل میشه و شما می تونید اطلاعات داخل ان رو بخوانید مثل وصل کردن موبایل یا دوربین به کامپیوتر با این تفاوت که انجا فقط کارت حافظه لازمه . چند وقتی هست که نوعی از این کارت ریدر ها امده که به اندازه درایو فلاپی و توی کامپیوتر نصب میشه تا بتونید انواع کارت ها رو بخوانید لپ تاپ از ابتدا مجهز به همچین چیزی بودند .

اینم یه نوع از همین کارت ریدر هاست که من خودم دارم و برای دوربین دیجیتال ازش استفاده می کنم و 6 نوع کارت رو پشتیبانی می کنه

Only the registered members can see the link

Danial_Hiv
04-10-10, 22:50
سلام

کارت ریدر وسیله ای که انواع اقسام کارت ها رو از قبیل کارت های SD و MMC که توی موبایل ها استفاده میشه یا مثلا CF که تو دوربین های دیجیتال کاربرد داره کلا انواع اقسام این جور کارتها رو می خونه یعنی با کابل یا بدونه ان به USB کامپیوتر وصل میشه و شما می تونید اطلاعات داخل ان رو بخوانید مثل وصل کردن موبایل یا دوربین به کامپیوتر با این تفاوت که انجا فقط کارت حافظه لازمه . چند وقتی هست که نوعی از این کارت ریدر ها امده که به اندازه درایو فلاپی و توی کامپیوتر نصب میشه تا بتونید انواع کارت ها رو بخوانید لپ تاپ از ابتدا مجهز به همچین چیزی بودند .

اینم یه نوع از همین کارت ریدر هاست که من خودم دارم و برای دوربین دیجیتال ازش استفاده می کنم و 6 نوع کارت رو پشتیبانی می کنه

پس داداش هم یک نوع هست تو کیس نصب میشه جای فلاپی درایو
و هم یکی هست که بیرون هست و تو کیس نصب نمیشه درسته؟
اونی که تو کیس نصب میشه رو عکسش میزاری
ممنون
چند هست داداش؟بریم بخریم :دی

hapalii
05-10-10, 23:48
سلام
این هم لینک عکسی که می خواستید قیمت هم معمولا 7 تا 12-13 هزار تومان تو این حدود دقیق نمی دونم الان اما اگر جای شما بودم همان مودل های اکسترنال رو تهیه می کردم عمر طولانی تری دارند البته اگر از برند های درست باشند نه مدل های چینی مثلا همان عک اولی که مربوط به برند Transcend بود چیز خیلی خوبی من که چند سال دارم مشکلی نداشته اما مدل های که داخل کیس نصب می شند معمولا به شمکل می خورند.