PDA

مشاهده نسخه کامل : HWBOT OC Challenge October 2010

ViViD
03-10-10, 12:37
4728

با درود

مسابقه ماه اکتبر سایت HWBOT مانند ماه گذشته بر پایه تیمهای موجود در سایت گذارده شده است.

بدین معنی که هر نفر شرکت کننده از تیم مربوط که نتایج خود را ثبت کند امتیاز بصورت کلی و برای تیم ثبت خواهد شد.

قوانین برای تمام 3 مرحله یکسان و به شرح زیر است:

- استفاده از پردازنده های تک هسته ای

- گرفتن شات از نتیجه بدست آمده بصورت کامل طبق قوانین سایت

- قراردادن لینک ولید آنلاین در صورت نیاز هر تست

- گرفتن شات از سیستم مورد استفاده در تست و قرار دادن آن در هر نتیجه ثبت شده

مراحل مسابقه:

1- تست PCMark 2005

4729

2- تست Wprime 32M

4730

3- تست 3D Mark Vantage

4731

لینک مستقیم مسابقه (Only the registered members can see the link)

ViViD
03-10-10, 17:09
بهترین تک هسته ای که میتونه در مسابقات شرکت داده بشه سمپرون 145 و سمپرون 140 از شرکت AMD هست

البته تعدادی از پردازنده های اینتل هستند که یک هسته و 2 رشته کاری دارند ولی نتایج اونها رو من نمیدونم در چه حدی هست

.D3VIL.
03-10-10, 19:21
سلام.
ایشالا در این مسابقات به همراه نیما عزیز شرکت خواهیم کرد.(البته اگر کار و درس بزاره)
فقط یک 3 4 تایی Sempron 140 لازم داریم. البته تست بسیار جالب میشه مخصوصلا قسمت Vantage که با یک کارت گرافیک High-End و یک پردازنده Sinlge Core گرفته میشه.در رابطه با Wprime هم تست از قبل دارم ولی جالب نیست با وجه به تست ثبت شده S_A_V و در ادامه بقیه شرکت کننده ها.

Extreme
03-10-10, 19:57
به نظر من هم این مسابقه جای بسی کار داره :دی

من هم پایه هستم .

و رقیبهای سختی داریم !

تست های تک هسته ای رو دوست دارم :دی

PUMAOC
03-10-10, 21:56
بنده خودم زود تر همتون فهمیدم :دی به وحیدم گفتم. اولم اصلا :دییییییییییییییی

به قول نیما این مسابقه خیلی کار داره. این سه تا تستم خیلی با حال انتخاب کرده...:hehe . ونتیج با سمپرون 140 :دی

البته با توجه با این که ملت اون ور آب احتمالا 150 یا 145 دارن ما باید زیادی زور بزنیم :دی

منم پایه هستم. خدا رو شکر محدودیت برند مین بورد و گرافیک نداره ( الحمد الله ).

PUMAOC
04-10-10, 19:42
سلام:give_rose:

بچه ها شرکت کنید خیلی باحاله!!!:love:

کسی از بچه ها i ram نداره قرض بده ؟!:whistle:!

داره شلوغ می شه :

Only the registered members can see the link

از آرمان هم تشکر می کنم بابت راهنمایی که کرد درباره ی PCMARK05 !:love::give_rose:

ViViD
04-10-10, 23:49
بچه ها که یکیش من باشم وقتی نیتروژن مایع لیتری 5000 تومان باشه که نمیتونم شرکت کنم :دی
به قول آقا نیما بخواهم 10 لیتر نیتروژن بگیرم بلند میشم میرم تهران با بچه ها تست میزنیم خوب ...............

PUMAOC
04-10-10, 23:59
وحید می خوای یه توماری بنویسیم یه 50 هزار نفر هم زیرشو امضا کنن ( از مقامات بالا ک.ش.و.ر.ی!!!! تا خود من !) برای حل این مسئله ی گرونی LN2 تو شهر شما؟ شاید یه کوپونی یه یارانه ای بت تعلق بگیره!!!

وحید راستی تو که SS داری ؟! بازم خوبه. . .

.D3VIL.
05-10-10, 17:38
دوستان از Result های قدیمی میشه استفاده کرد؟

PUMAOC
05-10-10, 18:23
آره آرمان بد جورم می شه استفاده کرد :دی