PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید لپتاپ دست 2 تمیز

blacksina
30-09-10, 18:08
با سلام خدمت دوستان

یه لپتاپ تمیز تقریبا یک ساله به مشخصات زیر هست به قیمت حدودا 400 500 تومن

Only the registered members can see the link

میخواستم ببینم به نظرتون میارزه؟ و دوستانی که این مدل یا مدل های مشابه رو دارن لطفا بگن کوچیکی LCD این لپتاپ اذیت نمیکنه؟ میشه اصلا چیزی توش دید؟ :lol:

با تشکر

Pami
30-09-10, 19:08
سری VAIO P یک لپ تاپ UMPC هست که برای استفاده اینترنت و جابجایی بالا هست ، سخت افزارش اصلا قدرتمند نیست و در ضعیف ترین رده جای داره ولی کاملا سبک و شیک و با کیفیت هست .
هرچند من به همه پیشنهاد میکنم لپ تاپ دست دوم نخرن . به ریسک خریدش نمی ارزه مگر اینکه کاملا بشناسید و از شخص مطمئن بخرید .

blacksina
30-09-10, 20:23
سری VAIO P یک لپ تاپ UMPC هست که برای استفاده اینترنت و جابجایی بالا هست ، سخت افزارش اصلا قدرتمند نیست و در ضعیف ترین رده جای داره ولی کاملا سبک و شیک و با کیفیت هست .
هرچند من به همه پیشنهاد میکنم لپ تاپ دست دوم نخرن . به ریسک خریدش نمی ارزه مگر اینکه کاملا بشناسید و از شخص مطمئن بخرید .

ممنون از راهنماییتون

مثلا ویندوز 7 رو میکشه سخت افزارش؟

Pami
30-09-10, 21:10
بله ویندوز 7 نسخه Starter و یا حتی Home Premium X32 رو میتونه قبول کنه .

blacksina
30-09-10, 22:13
بله ویندوز 7 نسخه Starter و یا حتی Home Premium X32 رو میتونه قبول کنه .

منظورتون صرفا فقط ریختنه ویندوزه یا نه راحت میشه کار کرد با یه Homepremium 7 ؟

و نکته بعدی اینکه باتری این مدل رو جایی پیدا نکردم. چقدر کار میده؟

و اینکه این 8 اینچ بودن صفحه اذیت نمیکنه؟ من نمیدونم تقریبا چقدر میشه ولی به نظر زیادی کوچیک میاد

Pami
30-09-10, 23:00
منظورتون صرفا فقط ریختنه ویندوزه یا نه راحت میشه کار کرد با یه Homepremium 7 ؟

و نکته بعدی اینکه باتری این مدل رو جایی پیدا نکردم. چقدر کار میده؟

و اینکه این 8 اینچ بودن صفحه اذیت نمیکنه؟ من نمیدونم تقریبا چقدر میشه ولی به نظر زیادی کوچیک میاد

مسلما نباید انتظار داشته باشید برنامه هایی نظیر فتوشاپ رو براتون روان اجرا کنه ، ولی در حد کارکرد معمولی راضی کننده هست .
باتری نرمال 3 سل بین 3-4 ساعت جواب میده دستگاه کم مصرفی هست ، باتری 6 سل هم داره که کمی بزرگتر از حد معمول هست و مدت شارژ رو بیشتر میکنه
اندازه صفحه که کوچیک هست ولی خب برای این طراحی نشده که شما در فاصله 1 متری بشینین باهاش فیلم ببینید ، یک دستگاه UMPC برای کارکرد از فاصله نزدیک ساخته شده و برای استفاده باید عادت کنید بهش