PDA

مشاهده نسخه کامل : شانزدهمــین نمایشگاه بین المللی (ELECOMP) کامپیوتر در تهران ( 89 )

D J V A H I D
27-09-10, 11:11
Only the registered members can see the link

امسال نیز همچون سالهای گذشته نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران در فضایی به مساحت 20000 متر مربع در 15 سالن نمایشگاهی و همچنین غرفه های محیط روباز نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگذار خواهد شد ...

این نمایشگاه مجالی است برای شرکت‌های داخلی و خارجی تا آخرین دستاوردهای خود را در زمینه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی به نمایش بگذارند...

این نمایشگاه از 17 تا 20 آبان ماه برگذار خواهد شد ...

Hessam_7800gtx
24-10-10, 15:49
امسال هم شهر سخت افزار گرد هم آیی داره؟؟؟؟

esyoo
24-10-10, 16:46
سلام
چقدر مدتش کم هست
نمیشه بیشترش کنند؟

Extreme
24-10-10, 21:54
فکر میکنم 5 روز باشه .

ViViD
25-10-10, 10:57
کسی از دوستان نمایشگاه هست که به بهانه بچه ها بتونیم خودمون رو راضی کنیم بلیط 94 هزار تومانی هواپیما تا تهران بدهیم ؟؟؟؟ ..............

Moein
25-10-10, 11:12
کسی از دوستان نمایشگاه هست که به بهانه بچه ها بتونیم خودمون رو راضی کنیم بلیط 94 هزار تومانی هواپیما تا تهران بدهیم ؟؟؟؟ ..............

با سلام

وحید جان احتمالا من اگر روز جمعه ای رو داشته باشه اونجا خواهم اومد در صورتی که دوستانی که روز قبل از نمایشگاه بازدید کرده اند گفته باشند نمایشگاه ارزش یک بار بازدید رو داره

nima_hl
25-10-10, 12:23
با سلام

وحید جان احتمالا من اگر روز جمعه ای رو داشته باشه اونجا خواهم اومد در صورتی که دوستانی که روز قبل از نمایشگاه بازدید کرده اند گفته باشند نمایشگاه ارزش یک بار بازدید رو داره

سلام

امسال یه ایده جالبی توی نمایشگاه زده شده که فکر کنم به جذابیت نمایشگاه کمک زیادی بکنه

قضیه از این قراره که خیلی از مجتمعها و شرکتهای بزرگ به جای احداث قرفه یک سالن کامل رو برپا میکنند

برای مثال بازار رضا یک سالن اختصاصی داره یا شرکت شاب با چند شرکت دیگه یه پایون به اسم سیمرغ فناوری اطلاعات تاسیس کردن که در یک سالن کامل اجرا میشه

حسن این کار در اینه که شما وارد سالنی میشید که از نظر قرفه بندی و هارمونی دارای جذابیت خاصی خواهد بود ( طراح و دکوراتور کل سالن یک شرکت اجرا کننده هستش )

در کل فکر میکنم نمایشگاه امسال اونقدری جذابیت داره که ارزش بازدید رو داشته باشه:wink:

Shahryar
25-10-10, 13:27
سلام خدمت کاربران گرامی مجموعه شهر سخت افزار ؛

امسال به دو دلیل برنامه خاص و اختصاصی ( مانند آنچه سال پیش داشتیم ) در نمایشگاه نداریم : اول درگیری شدید اعضای ارشد تیم مدیریت برای صرف چندین روز پیاپی در نمایشگاه و دوام تکراری شدن موضوع ! چندین سال هست که نمایشگاه در بالاترین حد خودش به یک نمایش گیم و اورکلاک ختم شده یعنی یک کمپنی سازنده برای دمو محصولاتش با همکاری یک مجموعه برنامه ای را ترتیب میده . البته این موضوع برای بسیاری از بازدیدکنندگان جذاب هست اما پس از تجربه سال گذشته این موضوع آنچنان جذابیتی برایمان ندارد ==> امسال شهر سخت افزار حضور رسمی نخواهد داشت ! :great:

اما در مورد گردهمایی صحبت هایی را آغاز کردیم با دوستان و اگر بتونیم یک گردهمایی و قرار ملاقات ترتیب میدیم تا کاربران بتونند همانند سال گذشته خاطرات شیرینی از الکامپ با کاربران و مدیران دوست داشتنی شهر سخت افزار و پی سی نتورک داشته باشند . :love:

البته لازم به ذکر هست که برخی از اعضای تیم اورکلاکینگ شهر سخت افزار در غرفه گرین با همکاری اسوس دمویی روی محصولات R.O.G خواهند داشت که دوستان میتونند بازدید فرمایند و خالی از لطف نخواهد بود . :wink:

و در آخر نوید پروژه ای جدید و خاص را برای الکامپ 90 به کاربران عزیز می دهیم ... :give_rose:

D J V A H I D
25-10-10, 17:26
ايتنا - رییس هیئت مدیره مهران رایانه: «درحال حاضر یکی از مهم‌ترین مشکلات نمایشگاه الکامپ، کمبود فضا است؛ شهری مانند تهران با 10 میلیون نفر جمعیت که عملا شهر کرج نیز به آن پیوسته است، نیازمند نمایشگاهی 5 برابر سبیت و جیتکس است.»

با توجه به نفوذ ورم­ها وجاسوس‌افزارها به شبکه سیستم‌های صنعتی کشور، تولید یک «ضد جاسوس‌افزار بومی» نه تنها امنیت اطلاعات شبکه­ها را تضمین می‌کند، بلکه با عرضه این محصول به کشورهایی که از نظرسیاست فناوری با ما همگون هستند می­توانیم بازار بزرگ و بکری را نصیب کشورمان کنیم.

به گزارش ستاد خبری الکامپ شانزدهم، مدیر نرم‌افزاری شرکت مهران رایانه با بیان این مطلب گفت: شرکت­های ایرانی نیز مانند برخی تولیدکنندگان محصولات امنیتی می­توانند با حمایت­های دولت درزمینه ­امنیت اطلاعات صاحبنظرباشند و نرم­افزارهای امنیتی خودرا به کشورها چون سوریه، ونزوئلا، افغانستان و تاجیکستان که زمینه حضور ما در آنجا فراهم است صادر کنند.

حمیدرضا سعدی افزود: در واقع کشورهایی که با برخی محصولات امنیتی غربی مشکل دارند استقبال خوبی از نرم‌افزار ضدجاسوس­افزاری تولید کشورمان خواهند کرد، به خصوص کشورهایی مانند تاجیکستان وافغانستان که ازامتیاز زبان، فرهنگ ومذهب در آنجا نیز برخوردارهستیم و به راحتی می‌توانیم بازار امنیت این دو کشور را بدست آوریم، ضمن این که با توجه به نزدیکی اصول زبانی ما با کشورهای عرب زبان، زمینه حضور ما در این کشورها نیز بالقوه فراهم است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر سرمایه عظیمی در بازارامنیت اطلاعات کشور در گردش است، ولی چون این سرمایه هدایت نمی شود، سود آن به جیب شرکت­های خارجی سرازیر می‌شود.

این کارشناس امنیت اطلاعات ادامه داد: کاملا بدیهی است حمایت دولت از متخصصان صنعت نرم‌افزار کشور به خصوص نرم‌افزارهای امنیتی، ریسک سرمایه‌گذاری در این عرصه را کاهش می­دهد و شرکت‌ها با اعتماد بیشتری در این حوزه فعالیت خواهند کرد.

رییس هیئت مدیره شرکت مهران رایانه همچنین در توضیح «نرم‌افزار ضدجاسوس‌افزار بومی» گفت: جاسوس‌افزارها نرم‌افزارهایی هستند که برروی سیستم نصب می­شوند و کنترل آن را به دست می‌گیرند، بنابراین قبل از اینکه بتوانند اطلاعات را خارج کنند باید توسط ضدجاسوس‌افزارها شناسایی و پاک شوند.

وی اضافه کرد: کشورهای پیشرفته برای جلوگیری از سرقت اطلاعات، زیرساخت‌های صنعتی بسیار قوی دارند، ما نیز برای حفاظت از امنیت ازاطلاعات کشورمان باید به امنیت اطلاعات اهمیت بیشتری بدهیم.

سعدی افزود: توانمندی آنتی‌ویروس­های خارجی را نفی نمی­کنیم، ولی در زمینه جاسوس‌افزارها قطعا نمی­توانیم به محصولات خارجی اعتماد کنیم.

وی درادامه، نمایشگاه الکامپ را به طور کلی فرصت خوبی برای معرفی دستاوردهای جدید شرکت­ها دانست و گفت: اما واقعیت این است که ساختار نمایشگاه بین‌المللی تهران بر مبنای نیازهای دهه 50 طراحی شده و فضای فیزیکی و امکانات آن جوابگوی نیاز کنونی جامعه و دست‌اندرکاران صنایع نیست.

وی با بیان این مطلب که با توجه به فضای محدود نمایشگاه، ازدحام جمعیت مانع از بازدید کامل و مناسب از غرفه­ها می‌شود گفت: درحال حاضر یکی از مهم‌ترین مشکلات نمایشگاه الکامپ، کمبود فضا است؛ شهری مانند تهران با 10 میلیون نفر جمعیت که عملا شهر کرج نیز به آن پیوسته است، نیازمند نمایشگاهی 5 برابر سبیت و جیتکس است.

رییس هیئت مدیره شرکت شرکت مهران رایانه افزود: بدلیل اهمیت نمایشگاه الکامپ، از شهرهای مختلف نیز برای بازدید از این نمایشگاه به تهران می­آیند، اما فضای اختصاص یافته به هیچوجه کافی نیست، و همین به کیفیت و نحوه کار این نمایشگاه موثر لطمه می‌زند.
وی در پایان اضافه کرد: نمایشگاه الکامپ صرفا یک فرصت برای شرکت­هاست که اگر از آن خوب بهره‌برداری کنند سود می­کنند، در غیر این صورت تنها هزینه کرده‌اند.

گفتنی است؛ نمایشگاه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از تاریخ 17 لغایت 20 آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین­المللی تهران برگزار خواهد شد.

ALIRE7A
25-10-10, 20:56
با سلام

تا جایی که من اطلاع دارم نمایشگاه از روز 1 شنبه تا 5 شنبه هست و چون روز شنبه بعد از الکامپ قراره تلکامپ برگزار بشه به هیچ وجه روز جمعه در روزهای نمایشگاه قرار نخواهد گرفت.

موفق باشید

D J V A H I D
29-10-10, 22:06
اگه به جمعه بخوره من میام ... در غیر اینصورت نمیتونم ...

Computex
29-10-10, 23:46
اگه به جمعه بخوره من میام ... در غیر اینصورت نمیتونم ...

ولی دیگه تاریخ اعلام شده و احتمالا هم دیگه تغییری نخواهد کرد. معمولا اکثر نمایشگاه ها رو جوری برنامه ریزی می کنند که به یک جمعه بخوره. اولین باری که تاریخ نمایشگاه رو دیدم و فهمیدم 20 آبان پنج شنبه میشه به تقویم شک کردم! کاش جمعه هم بود!

Hessam_7800gtx
05-11-10, 23:16
دوستان معلوم نشد کی میاد کی نمیاد کی میاد؟ من کیم اینجا کجاست کیههههههه؟

Moein
05-11-10, 23:52
نه دوستان متاسفانه به دلیل اینکه تعطیلی نداره امکان اینکه من بتونم بیام نیست و خوب امسال نمی تونم دوستانم رو ببینم

امید وارم دوستان از نمایشگاه امسال لذت ببرند هرگاه عکس های نمایشگاه سال پیش رو می بینم یاد اون موقع میوفتم

D J V A H I D
06-11-10, 11:17
ایشالله من 5شنبه اونجام ... اگه مشکل خاصی پیش نیاد ...

ViViD
06-11-10, 11:54
من هم متاسفانه نشد که مراجعت کنم برای دیدار نمایشگاه........ هر کس رفت موفق باشه و خوش بگذره بهش ......... جای ما رو هم خالی کنه ...............

imi71
06-11-10, 18:59
سلام دوستان.. می خواستم بپرسم که آیا داخل نمایشگاه شرکت های خارجی هم حضور دارند؟

ALIRE7A
06-11-10, 23:56
با سلام

اومدین نمایشگاه ما رو هم فراموش نکنید یه سر هم به ما بزنید

امسال غرفه گرین هم همون درب ورودی سالن 38 هست با این تفاوت که مقابل جای قبلی هست

با تشکر

Extreme
07-11-10, 02:11
با سلام

اومدین نمایشگاه ما رو هم فراموش نکنید یه سر هم به ما بزنید

امسال غرفه گرین هم همون درب ورودی سالن 38 هست با این تفاوت که مقابل جای قبلی هست

با تشکر

دوستان بیان خوشحال میشیم یه ذره نیتروژن بازی میکنیم دوره هم . :دی

به امید دیدار شما دوستای خوبم .

Hessam_7800gtx
07-11-10, 17:04
نیما میشه با نیترو آب بازی کنیم؟:lol:

ALIRE7A
07-11-10, 19:45
نیما تهدید کرده توی نمایشگاه نیتروژن ( هلیم) بریزه به حلق ما خدا رحم کنه

Extreme
07-11-10, 21:31
دلت نیومد اون 8800 RMA رو بدی ما :دی

حالا 100 لیتر هلیم رو با هم میخوریم همرو نمیدم به تو :دی

Xtreme
08-11-10, 17:29
سلام ..

چقدر خوشحالم که بعد از مدت ها مي تونم پست بدم :)
انشاا... اگر خدا بخواد و مشکلي پيش نياد ، 5 شنبه براي نمايشگاه مي آم
اميدوارم دوستان رو ببينم ..

موفق باشي د ./.

ALIRE7A
08-11-10, 18:32
دلت نیومد اون 8800 RMA رو بدی ما :دی

حالا 100 لیتر هلیم رو با هم میخوریم همرو نمیدم به تو :دی

آخه 8800 سوخته به چه درد تو میخوره دی:

سلام ..

چقدر خوشحالم که بعد از مدت ها مي تونم پست بدم :)
انشاا... اگر خدا بخواد و مشکلي پيش نياد ، 5 شنبه براي نمايشگاه مي آم
اميدوارم دوستان رو ببينم ..

موفق باشي د ./.

سلام بعد از چند مدت که نبودی دیدنت سعادتی هست

امروز هم نمایشگاه شورع شد زمان نمایشگاه که از ساعت 9 تا 4 بعد ازظهر هست ، نیما که یه مقدار اورر کرد بعد پیچوند رفت عصر ارتباط ارمان هم که اومد یه مقدار اوور کرد و یه cpu و تا 6.2 برد البته زمان بسیار کم هست بعد از ساعت 4 هم با بیسم خدمتمون رسیدن و گفتن جمع کنید

از نکات جالب این بود که امسال ورودی میگیرن (1000تومان) و کارت میدن و از این مسخره بازی ها بیشتر غرفه ها هم که کامل نشدن .

.D3VIL.
08-11-10, 19:36
امروز هم نمایشگاه شورع شد زمان نمایشگاه که از ساعت 9 تا 4 بعد ازظهر هست ، نیما که یه مقدار اورر کرد بعد پیچوند رفت عصر ارتباط ارمان هم که اومد یه مقدار اوور کرد و یه cpu و تا 6.2 برد البته زمان بسیار کم هست بعد از ساعت 4 هم با بیسم خدمتمون رسیدن و گفتن جمع کنید

علیرضا جدا دهنت کف نکرد اونقدر سوال جواب دادی :دی
آقا هرکی میرسید میپرسید اینجا چیه...چیکار میکنید و فلان....یکی اومده بود میگفت چایی میریزید رو CPU :دی خلاصه امروز با اینکه وقت کم بود ولی خوش گذاشت :دی

ALIRE7A
08-11-10, 20:03
تو که صبح نبودی یه بنده خدایی گیر داده بود کی شورع میکنید برا اورر ،از فردا شما خواستن اوور کنن من میپیچونم دی: کاش فقط فک بود مغز ادم ارور میده طرف میاد میگه این چیه :cry: به نظرم باید یه کتالوگ ( چی نوشتم) درست میشد در این باره مثل 2 سال پیش

.D3VIL.
08-11-10, 20:12
که صبح نبودی یه بنده خدایی گیر داده بود کی شورع میکنید برا اورر ،از فردا شما خواستن اوور کنن من میپیچونم دی: کاش فقط فک بود مغز ادم ارور میده طرف میاد میگه این چیه Only the registered members can see the linkشانزدهمــین-نمایشگاه-بین-المللی-(ELECOMP)-کامپیوتر-در-تهران-(-89-)/images/smile/pcnet/cry.gif به نظرم باید یه کتالوگ ( چی نوشتم) درست میشد در این باره مثل 2 سال پیش
آره ...
من که فردا پشت مانیتور قایم میشم..ی------و میزاریم اونجا جواب بده...اینجوری اصلا تمرکز آدم رو تست نداره ....نمیزارن هم آدم کارش رو بکنه.یارو میاد میپرسه الان دارید چی میکنه..همین الان الان تو بایوس توضیح بده ....D: خلاصه که سیستم Game هم راه بیفته هم که دیگه خدا به داد ما برسه..!

Extreme
08-11-10, 20:45
خدایی من مخم پوکید انقد گفتم این نیتروژنه آب جوش نیست :دی

علیرضا من بازی اورده بودما یادمون رفت زیره نیترو هارد به هارد کنیم :دی

منم که یه نیم ساعت رفتم عصر ارتباط یه ذره اور بازی ، که روی رم های G.SKILL PIS 2000 CL6 تست زدم که 3000 مگاهرتز رو دوال چنل ولید گرفتم البته بالا تر هم ولید گرفتم که با هارد بچه ها بود .

(راستی رو سیستم تست 6870 بود بسی خرسند شدم :دی تو ولید معلومه! البته توی عکسها 5870 هست عوض کردیم یه 3D ران کنیم که انداختن بیرون مارو :دی برو بچ بیسیم به دست )

یه سری عکس هم گرفتم بعد از تست که دیدنش خالی از لطف نیست .

اینم حاجی آرمان در حال تست زدن و سرو کله زدن با دوستان عزیز بیننده !
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اینم عکس های محیط تست رمها و میز کار عصر ارتباط .

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

پ . ن : شهریار جات خداییش خالیه همچنین همه بچه هایی که بودن پارسال از اصفهان معین ، امیر علی و بروبچ دیگه .

Labyrinth
08-11-10, 21:12
گمونم الان درک کنید که من و وحید چه سختی هایی پارسال کشیدیم : دی

در مورد اون 1000 تومان فردا پس فردا یک دعوایی سرش میشه میگی نه نگاه کن قبلا توی یک کنگره این مورد بود نزدیک بود به خون و خونریزی کشیده بشه !!

امسال یکم سیستم کاری با زمان نمایشگاه نا هماهنگه و مثل پارسال شلوغ نخواهد شد ، میدان رسالتی که پارسال به زور ماشین نمایشگاه گیر میومد الان همه بیکار نشستن

راستی امسال هم گردهمایی بچه ها برقراره هرکسی میخواد بیاد بگه کی میاد که هماهنگ بشه و بقیه هم بتونن خودشون رو هماهنگ کنند

یک کاری هم برای ما پیش اومده که شاید فردا نرسیم بیایم ، شاید هم امشب کارش رو تموم کردم و فردا اومدم در کل مشخص نیست ولی نیما اگر بیام اونجا میدونم چکارت کنم !!

در آخر هم مخلص تمام بچه ها هستیم و خواهیم بود

موفق باشید ، امیر

Curtis
08-11-10, 23:25
ما هم فردا یه سری میزنیم....

mohammad1985
09-11-10, 02:43
من نمی تونم امسال بیام ! ولی به زودی یه سری عکسهای پارسال رو رو می کنم !

M@STER
09-11-10, 16:46
با اجازه آقا نیما .... اینم یه سری از عکس هایی که در نمایشگاه گرفته شده

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

.D3VIL.
09-11-10, 19:27
سلام بچه ها....
خبر خوش از الکامپ این که یک رکورد باور نکردنی زدیم..!
یک رکورد 7GHZ با استفاده از PhenomII X4 زدیم با کمک دوستان بقیه اطلاعات هم باشه بعدا در ولید مشاهده میکنید.

موفق باشید.

Extreme
09-11-10, 20:57
اینم رکوردی که امروز توی الکامپ با سی پی یو 955 زدیم .

Phenom II 955 BE @ 7052MHZ @ Ln2
Live @ Elecomp

Valid Link (Only the registered members can see the link)

Hwbot Link
(Only the registered members can see the link)

با تشکر از آرمان عزیز که خیلی کمک کرد امروز . همینطور امیر و علیرضای عزیز که اگه نبودن مخ ما پوکیده بود الان :دی

.D3VIL.
09-11-10, 21:23
ایشالا فردا با شرایط بهتر به امید خدا 7.1 به بالا میزنیم....! با این وضیعت.
البته به نکاتی اشاره کنم که دما پردازنده در این مقدار -144 درجه سانتیگراد بود و به قول دوستان Pot چت شده بود.همچنین ویندوز نسبتا نا مناسب بود ..ایشلا فردا با یک سری تغییرات در ویندوز با یک رکورد بهتر خدمت میرسیم.....
اگر هلیوم بود.....!!

Jagvar
09-11-10, 21:32
سلام بچه ها
بابا پارسال خیلی به من خوش گذشت ، ولی امسال دیگه مرخصی تحصیلیمون (همون جیم شدن از سر کلاس ها) دیگه تموم شده نیمه جای رفت :دی
بابا خوش به حالتون
منم میخوام....

Curtis
09-11-10, 21:38
بلاخره تا 7 رفتید!!!

Labyrinth
09-11-10, 22:02
سلام به همه

امروز در کنار بچه بودیم و بسی لذت بردیم ...

این عکسی که میزارم یکی از عکس هایی هست که امروز گرفته شد از نیما با اون استیل خفنش : دی

ببینید و لذت ببرید

Pami
09-11-10, 23:11
سلام بچه ها ، میگم اعضای PCN تو کدوم سالن و غرفه جمع میشن ؟ برای 4 شنبه برنامه ای دارید دور هم باشید ؟

Curtis
09-11-10, 23:25
غرفه ی گرین جنب سالن 38

ALIRE7A
09-11-10, 23:27
غرفه گرین شما بیای پیدا میکنی دی:

Labyrinth
10-11-10, 00:23
والا با توجه به صحبت هایی که شده احتمال زیاد بیشتر حضور بچه ها روز پنجشنبه خواهد بود

بابك نقاش
10-11-10, 01:02
بچه‌های اورکلاکر خسته نباشید

رکورد جدید اورکلاکینگ در الکامپ

اورکلاکرهای حاضر در شانزدهمین نمایشگاه الکامپ توانستند با دسترسی به فرکانس 7052 گیگاهرتز در جایگاه چهارم جهان قرار بگیرند....ادامه (Only the registered members can see the link)

گزارش تصویری اورکلاکینگ در الکامپ

.D3VIL.
10-11-10, 20:20
سلام بچه ها...
امروز یک سری تست دیگه روی یک PhenomII 955 Black Edition و یک برد Asus M4A79T-DLX و همچنین Asus Crosshair III Formula زده شد استفاده از نیتروژن مایع....
تست اول مربوط به یک پرازنده PhenomII X4 965 با بچ نامبر 1032DPMW هست که تا فرکانس 6.83GHZ ولید گرفتیم ولی Dump شده و 6.72GHZ رو داریم.البته در میحط تست خودمون به راحت تا 6.9GHz میتونیم برسیم...!

تست بعدی مربوط به چیپ جدید PhenomII 955 Black Edition بود با بچ نامبر 1013 که سا استفاده از M4A79T-Deluxe به فرکانس عالی 6.99GHZ رسیدم ولی متسافانه اصلا عدد 7GHZ رو ندیدم....و امیدوارم فردا با چیپ قبلی که 7GHZ زد بتونیم 7.1GHZ رو بزنیم روی مادربرد Crosshair IV Formula .

یک سر تست هم آخر وقت روی یک 1090T با استفاده Crosshair IV زدم که به فرکانس 6.6GHZ رسیدیم و البته باز هم در میحط آرام و با وضعیت بهتر به راحتی + آپدیت بایوس مادربرد که مادربرد رو ما با BIOS ابتدایی روشن کردیم و اصلا آپدیت نکردیم M4A79T-DLX هم وضعیت بهتر از این نداشت.

Labyrinth
10-11-10, 21:01
امروز هم تموم شد و بار دیگه یکسری عکس از وقایع امروز ...

در اولین عکس تصویر از پردازنده ی PhenomII X4 955 که کاملا خمیر روش یخ زده و خود پردازنده هم هنوز توی دمای منفی هست ( این تصویر جواب دندان شکنی هست به دوربین های DSLR Lite که .... : دی )

در تصویر دوم میریم سراغ اولین تست ی که صبح توسط نیما جان + من در نقش LN2 Master انجام شد و ....

تصویر سوم از دو برادر عزیزمون که در حال تست هستن ، یکی در نقش اورکلاکر و یکی در نقش LN2 Master

و تصویر چهارم یک عکس هنری از نیما ی عزیزم بر روی صندلی گیمینگ و در حالتی خواص ....

در آخر مطلب دو نکته رو من متذکر بشوم

اورکلاکر ها نیاز به تمرکز دارند و با توجه به سوالات جمعیت اگر کسی نباشه جواب بده این ها تمرکزی براشون باقی نخواهد ماند : دی
تا الان عکسی از برادر علیرضا گذاشته نشده انشالله فردا ایشون هم سوژه خواهند شد ، انشالله ....

در اخر هم از برادران عزیزم کمال تشکر رو دارم

با تشکر ، سید امیر

Moein
10-11-10, 21:53
اقا بوی خوش گذشتن میاد

خوشی همه دوستان باعث خوشحالی ما شد بسی لذت بردم وقتی دیدم در الکامپ در تست عمومی بچه های گل تونستند رکورد فوق العاده ای رو رغم بزنند و موفق بشند جز تنها افرادی باشند که با سی پی یو ریتیل موفق شده اند به فرکانسی برسند که مدت ها براش تلاش کردند و جا داره بشون تبریک گفت خسته نباشید دوستان کارتون فوق العاده بود یک جای قدردانی داره از این دوستان امید وارم که خبرشو کامل توی فروم بعد از الکامپ باز تاب بدند تا همه دوستان از اون با اطلاع بشند

امید وارم این سکوی پرتابی باشه برای درخشش مجدد ایرانی ها و بچه های شهر سخت افزار در رده بندی جهانی
موفق و پیروز باشید

3dsat
10-11-10, 22:10

آقا اون آبجوشه...! ( :

ALIRE7A
10-11-10, 22:10
فردا زودتر میرم نمایشگاه میسپارم راهت ندن بیای توی نمایشگاه مخصوص از درب شمالی دی: یا اینکه دوربینت رو ضبط کنن دی:

3dsat
10-11-10, 22:16
فردا زودتر میرم نمایشگاه میسپارم راهت ندن بیای توی نمایشگاه مخصوص از درب شمالی دی: یا اینکه دوربینت رو ضبط کنن دی:

اول سلام

چرا برادر ؟:1. (27):

PUMAOC
10-11-10, 22:39
بابا داره شوخی میکنه.!!!!

ALIRE7A
10-11-10, 22:41
تا الان عکسی از برادر علیرضا گذاشته نشده انشالله فردا ایشون هم سوژه خواهند شد ، انشالله ....
سلام
برای این دی:

3dsat
10-11-10, 22:43
:ange::121fs725372::love:

علیرضا جان تازه شناختمت ، می خوای عکس از تو هم قرار بدم تا راضی بشی :wink:

شرمنده افتخار هم صحبتی نداشتم ، تا عکسهای با کیفیت تر دوستان یه پیش درآمد فقط به خاطر آقا علیرضای گل ( شرمنده کیفیت پایینه :give_rose: )

mohammad1985
11-11-10, 12:51
ببخشیدحالا این اورکلاک چیه ؟ قیمتش چنده ؟

Pami
11-11-10, 14:32
ببخشیدحالا این اورکلاک چیه ؟ قیمتش چنده ؟

چیز خوبیه و گرون هم هست ! : دی

اساتید اورکلاک در این فروم زیاد هستن ولی اورکلاک روشی هست برای بالا بردن فرکانس کاری یک چیپ در جهت افزایش راندمان .
حالا اینجا هم جای مطرح کردن این سوال نیست !

---------------

آقا نمایشگاه امسال خیلی بی روح و کسل کننده بود ، تقریبا 80% نمایشگاه محصولات و شرکت های نرم افزاری بودن
نمایشگاهی که توش ایران رهجو و شرکت بازرگانی ایران نباشه فایده نداره ! هرسال بهترین غرفه رو سونی داشت که امسال هیچ کدوم از نماینده هاش به غیر از تهران نیک آوا نبود .

D J V A H I D
11-11-10, 19:13
با سلام

من قول داده بودم که نمایشگاه خدمت برسم !!!

اما به دلیل بوجود آمدن یک سری مشکلات نتونستم بیام... حتما باید خوش گذشته باشه :1. (35):

اما از دوستان شنیدم که نمایشگاه امسال بسیاز ضعیف تر از سالهای دیگه بوده !!! و نیز 1000 تومن ورودی دریافت میکردن :lol:

به هر حال دوستانی که حضور داشتن امیدوارم که جای ما رو خالی کرده باشن ... پارسال خیلی خوش گذشت تو اون سرما ...

همه رو دیدیم و کلی هم عکس و فیلم گرفتیم که هنوز نیمی از اونا رلیز نشده :1. (27):

به هر حال از همین الان واسه سال دیگه برنامه ریزی میکنیم ( اگه زنده بودیم ) :yes:

امیدواریم که به دوستان خوش گذشته باشه ... منتظر عکس های گرفته شده و گزارشات نمایشگاه هستیم ...

موفق باشید ... :love::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

Mehdi_Full
11-11-10, 21:28
سلام خدمت تمامی دوستان
راستش امسال بنده هم میخواستم خدمت عزیزان برسم
اما مثل اینکه امسال به خاطر کمبود وقت همکاران و برخی مشکلات , محفل دوستانه برقرار نشد
انشاالله اگر عمری باقی ماند سال دیگه یه قرار گرم میزاریم تا دور هم باشیم

ارادتمند
مهدی :1. (23):

Curtis
11-11-10, 21:54
چیز خوبیه و گرون هم هست ! : دی

اقا محمد اینقدر اسپم نده:whistle:

Hessam_7800gtx
11-11-10, 22:14
یه چند تا عکس بزارم یکم دل اونایی که نیومدن آب شه :دی
به این حرکت میگن نفس اژدها :lol:
4840

من!!!:whistle:
4838

اینم خوب یخ زده ها!!:Love-ssa~! (1):
4841

مایه داریه دیگه ریختیم زمین ملت حال کنن!:party:
4839
عکس های دیگری هم هست که در صورت ضرورت!!!! آپلود میشند :P

N@VID
11-11-10, 22:54
سلام :

خوش گذشته بهتون انگار ؟!
یادی از ما نمی کنید ؟
من بعد از یک هفته کاری که پیرمون در آومد کلی برنامه ریزی کردیم جمعه صبح نمایشگاه باشیم !!!
یکی نبود بگه آخه نمایشگاهی که آخرین روزش پنجشنبه است ، جمعه می خواهی بری درب نمایشگاه رو ببینی ؟
قسمت بود اول ما یک سری به سایت زدیم وگرنه صبح خوشحال و خندون می رتیم به مقصد نمایشگاه و با درب بسته روبرو می شدیم ...

mohammad1985
12-11-10, 01:41
می دونم اورکلاک چیه ! الان این سوال رو از نیما یا بقیه دوستانی که اونجا اور می کردن بپرسی با شات گان میزنن لت و پارتون می کنن ! به همین دلیل هم من پرسیدم چون می دونم اونقدر ملت ازشون در مورد اورکلاک پرسیدن که تا چند ماه به کلمه اورکلاک حساسیت دارن !
در کل بهتر شد منم امسال نتونستم بیام ! چون واقعا به نظر هیچی نداشته نمایشگاه امسال و گل سر سبدش هم همین رکورد زنی برو بچ بوده

Labyrinth
12-11-10, 05:49
سلام به همه ی بچه های گل پی سی نتورک و .....

این پست فقط برای این هست که تمام دوستانی که در عکس ها بودن اعلام کنند عکس هاشون رو میخوان بصورت عمومی گذاشته بشه

البته اگر همه موافق باشند عکس های دسته جمعی و بعضی عکس های تکی قرار داده میشود ولی تعدادی هم در آرشیو اینجانب به عنوان برترین عکس ها می ماند و فقط به خود طرف داده خواهد شد

با ارزوی موفق برای شما | جمعه بیست و یک آبان 1389 ساعت 06:19:23 صبح !!

.D3VIL.
12-11-10, 09:48
حالا دیگه عکس مارو سوژه میکنید؟! :دی
اگه شما هم رو فرکانس 7GHZ بودید تو اون لحظه قیافتون دیدنی میشد.! :دی :))

Hessam_7800gtx
12-11-10, 09:53
استاد اون عکس رو که میدونی پابلیک نکنی ها ما هم آبرو داریم :دی جز اون مورد با پاب شدن بقیه مشکل ندارم

Extreme
12-11-10, 11:25
عکس هایی که همه توش با شخصیت افتادن رو پابلیک کن - عکسای مسخره بازیمون رو هم برامون PM کن . :دی

Curtis
12-11-10, 17:27
اینم یک سری عکس از سیستم ها
4845

4846

4847

4848

4849

4850

Labyrinth
12-11-10, 23:54
خوب میبینم که همه یک حرف رو زدن !

خوب حالا بگم از قصد خودم از نوشتن او تاپیک ها :

همونطور که خودتون میدونید سیستم عکس انداختن ها بعضی هاش فقط سوژه گیری بود خوب اگر بخوام اون عکس ها رو رلیز کنم زیاد جالب نخواهد شد

پس از دیشب تصمیم گرفتم این عکس ها رو به هیچ عنوان رلیز نکنم و فقط و فقط به خود شخص بدم و بخاطر همین اون پست رو نوشتم تا نظر بقیه بچه ها رو هم بفهمم

در مورد قرار گرفتن عکس ها هم زمان رلیز فردا راس ساعت 10 صبح خواهد بود !!

اگر نظری دیگه ای داشتید بگید

با تشکر سید امیر

mohammad1985
13-11-10, 02:45
خب ! بالاخره بعد از گذشت بیش از یکسال از نمایشگاه پانزدهم و با توجه به کم شدن ارزش اطلاعاتی عکسها ! یه سری از اونها رو براتون آپ کردم !
وقتی شکارچی خود شکار می شود !
اینم پشت صحنه گرفتن اون عکس دسته جمعی معروف پارسال که همه ملت نگاهمون میکردن ! ( عوامل پشت صحنه ! )

Labyrinth
13-11-10, 08:59
سلام به همه دوستان گلم

دیشب گفتم عکس ها راس ساعت 10 صبح رلیز میشه ولی الان که دارم این پست رو مینویسم دارم میرم بیرون از خونه برای همین گفتم بهتر عکس ها زودتر قرار داده بشه تا دیرتر !!

پیشاپیش از برادر نیما طلب بخشش میکنم که دوتا از عکس هایی که فقط مخصوص خودش بود رو رلیز کردم : دی

عکس ها به سه دسته تقسیم میشوند که به شرح زیر هست :

دسته ی اول - عکس های دسته جمعی :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

دسته ی دوم - انفرادی یا دو نفره :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

دسته ی سوم - قطعات و اورکلاک :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

یکی عکس سفارشی هم قرار میدم که کسایی که نیومدن ازش بی بهره نمونن

نظر در مورد عکس ها یادتون نره

یک جمله هم به اون آقا /خانم که عکس ها رو به اسم خودش در سایتش ثبت کرده :

برادر / خواهر من این که شما دوست دارید عکس ها رو در سایت خودتون بزارید مشکلی نیست ولی چرا میگید خودتون عکس ها رو گرفتید ؟!
نکنید این کار رو ....

موفق و سبز باشید ، سید امیر

ALIRE7A
13-11-10, 10:11
امیر یکی از عکسهایی که گزاشتی در حد تیم ملی تابلو هست دی:

Labyrinth
13-11-10, 14:20
امیر یکی از عکسهایی که گزاشتی در حد تیم ملی تابلو هست دی:

چیش تابلو هست ؟

بگو تا در مورد توضیح بدم

Labyrinth
15-11-10, 20:53
هنوز منتظر جواب برادر علیرضا هستیم : دی

Pami
16-11-10, 00:35
به ، میبینم که آقا شهریار هم حضور داشتن و دوستان مارو پیچوندن !! ما که تا اونجا اومدیم گفتیم یه سری هم به بچه ها بزنیم و شهربار رو هم ببینیم ، البته ظاهرا آمار غلط دادن و گفتن شهریار خان اصلا برای الکامپ امسال نیومده !! Only the registered members can see the link بسی جالب بود !

PUMAOC
16-11-10, 00:44
>>>>> پیش اومد<<<<<<

Curtis
16-11-10, 00:49
اون عکسها که محمد گذاشته مربوط به سال قبله

Pami
16-11-10, 01:00
پس اگه مربوط به سال قبل هست عذرخواهی میکنم

Curtis
16-11-10, 01:03
.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,