PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود بازی ها (پیشنهاد)

Bahador
27-04-07, 12:58
سلام به همه.
یه پیشنهاد دارم.
به نظر من بازی های کلوپ بازی رو برای دانلود قرار بدید.
چون بازی های جذاب و سرگرم کننده ای هستند:1. (5):

Shahryar
27-04-07, 13:17
بهادر جان...

بازی های جذابی هست درسته ؟ خوب کا هم کلوب را راه انداختیم که این بازی ها در کلوب بازی انجام بشه ...

قربانت شهریار

Bahador
29-04-07, 14:49
بابا حداقل روی سیستم خونه هم داریم...

اصلا چرا من هرچی میگم تو میخوای ضدش عمل بشه شهریار؟؟:1. (8):

Shahryar
29-04-07, 15:00
دوست عزیزم بهادر جان اصلا همچین قصدی ندارم و دلیلی هم نداره که داشته باشم شما میگی حرف من اشتباه هست از چند تا بچه های دیگه بپرس برای مثال راه اندازی فروشگاه آنلاین من گفتم بعدا بد گفتم ؟

یا اینکه میگم روی سیستم خونه باشه دلیل میشه که بچه ها دیگه نیاند و نیازی نباشه که بیاند حرف بدی هست ؟ اگه هست و بقیه ی بچه ها هم همینه نظرشون بگند ...

قربانت شهریار

Emperatour
29-04-07, 16:06
بهادر جان با برنامه save flash شايد بتوني سيو كني

Shahryar
29-04-07, 16:36
دوستان عزیز من خودم با بهادر جان صحبت میکنم...

ممنون
شهریار

POORiA
30-04-07, 15:59
من هم با پیشنهاد بهادر موافقم راه حلش چیست

Bahador
01-05-07, 11:39
دوست عزیزم بهادر جان اصلا همچین قصدی ندارم و دلیلی هم نداره که داشته باشم شما میگی حرف من اشتباه هست از چند تا بچه های دیگه بپرس برای مثال راه اندازی فروشگاه آنلاین من گفتم بعدا بد گفتم ؟

یا اینکه میگم روی سیستم خونه باشه دلیل میشه که بچه ها دیگه نیاند و نیازی نباشه که بیاند حرف بدی هست ؟ اگه هست و بقیه ی بچه ها هم همینه نظرشون بگند ...

قربانت شهریار

ببین شهریار جان این دلیل نمیشه اگه كسی این بازی رو روی سیستمش داشت نیاد دیگه بازی كنه:1. (27):
چون اینجا حس رقابت و مقام و ... هست.... ب:1. (3):

Quick
01-05-07, 13:06
و اگه هر کس رو سیستمش داشته باشه رقابت بهتر میشه چون تمرین میکنه بعد واسه رقابت میاد اینجا

Shahryar
01-05-07, 13:13
ببین شهریار جان این دلیل نمیشه اگه كسی این بازی رو روی سیستمش داشت نیاد دیگه بازی كنه:1. (27):
چون اینجا حس رقابت و مقام و ... هست.... ب:1. (3):

شما Reply پی ام من را بده چشم !

قربانت شهریار:1. (26):