PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره با همه حرفه ای های وایرلس

iman iman
22-09-10, 20:03
با سلام

بنده می خوام از مودم ای دی اس الی که مجهز به وایرلس هست با لپ تاپ و با اشتراک ای دی اس ال به اینترنت وصل بشم. محدوده برد معمول این مودم ها برای منزل کافیه ولی من قصد دارم اگه به هزینه زیادی نیاز نباشه از ارزونترین راه ممکن اینترنت رو تا فاصله 200 متری هم داشته باشم ( که علاوه بر منزل در محل کارم هم استفاده کنم )

* نمی دونم با چه طریقی که ارزونترین قیمت ممکن باشه بشه این کار رو کرد؟ چه مودمی؟
فقط برای یک وسیله نیاز دارم و نه بیشتر... پیشنهاد شما چیه ؟

* سوال دیگری هم که دارم اینه که حداکثر فاصله ای که با مودم وایرلس داخلی لپ تاپ میشه استفاده کرد چقدره؟ و میشه این مودم داخلی را تقویت کرد؟ مثلاً به آنتن خارجی متصل کرد؟

با تشکر

Pami
22-09-10, 20:10
برای مشکل شما 2 تا راه هست ، اولین راه خرید یه Repeater هست که امواج رو تو اون ناحیه تقویت کنه که هزینه اش زیاد میشه
دومین راه هم ارتقا آنتن وایرلس مودم شما هست که یه مشکلی پیش میاد ، دریافت اطلاعات شما قوی میشه ولی ممکنه در فرستادن اطلاعات از لپ تاپ شما به مودم مشکل پیش بیاد چون راهی برای افزایش برد آنتن لپ تاپ نیست ( آنتن داخلی کناره ال سی دی )
به عبارتی Recieve شما مشکلی نداره ولی در Data Sending به مشکل خواهید خورد

راه دیگه ای هم هست که از مودم های حرفه ای مثل Linksys که برد بالایی دارن استفاده کنید .

iman iman
22-09-10, 21:28
تشکر می کنم. سوال دیگه اینکه :
ارزونترین مدلی از Linksys که برد 200 متر را بده چه مدلی و در چه حد قیمتی هست؟
و اینکه می شه برای لپ تاپ یه مودم ارزون یو اس بی بگیرم و توی کانون یک دیش بزارم . جواب می ده؟