PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید پاور قدرتمند خوش قیمت

music
22-09-10, 01:20
سلام دوستان

من چند وقت پیش میخواستم رو سیستمم یه کارت گرافیک خوب نصب کنم تازه میخواستم کراس فایر و آور هم بکنم :1. (5): ولی امان از این پاور

سیستمم اینه

cpu amd 7750 فرکانسش 2.7 هست و من آور کردم تا 3 بیشتر نرفت فکر کنم بخاطر پاور بود

coorsair 2*1gig

m.b asus chip 780
dvb card , dvdwriter , modem

psu 330 green

گرافیک آنبورده

فکر کنم سی پی یو بخاطر پاورم بیشتر آور نشد و نتونستم ثابت کنم فرکانس بالاتر رو ایر کولینگم گزاشتم براش فکر کنم اگه پاور بخرم تا 3.5 جا داشته باشه

میخوام الان خودم رو برا مدتها راحت کنم که اگه بخوام سیستم جدید بخرم مثلا تا 7 سال یا بیشتر خیالم از بابت پاور راحت باشه و راحت بتونم مثلا سی پی یو های نسلهای آینده رو با خیال راحت آور کنم :party:

و همچنین گرافیکهای نسل آینده :party:

میخوام دیگه اگه داداشم هم بگه پاورت رو عوض کن 7 سال ازش گذشته میخوای رو سیستم جدیدت هم همینو ببندی:1. (27):
بزنم تو دهنش :gasp:

میخوام مثلا 7 سال بعد قویترین سی پی یو و کارت گرافیک رو خریدم این پاور راحت جواب بده :gasp:
فکر کنم منظورم رو رسونده باشم

قیمت پاور هم دور و بر 150 باشه

ممنون

nima_hl
22-09-10, 01:38
سلام دوستان

من چند وقت پیش میخواستم رو سیستمم یه کارت گرافیک خوب نصب کنم تازه میخواستم کراس فایر و آور هم بکنم :1. (5): ولی امان از این پاور

سیستمم اینه

cpu amd 7750 فرکانسش 2.7 هست و من آور کردم تا 3 بیشتر نرفت فکر کنم بخاطر پاور بود

coorsair 2*1gig

m.b asus chip 780
dvb card , dvdwriter , modem

psu 330 green

گرافیک آنبورده

فکر کنم سی پی یو بخاطر پاورم بیشتر آور نشد و نتونستم ثابت کنم فرکانس بالاتر رو ایر کولینگم گزاشتم براش فکر کنم اگه پاور بخرم تا 3.5 جا داشته باشه

میخوام الان خودم رو برا مدتها راحت کنم که اگه بخوام سیستم جدید بخرم مثلا تا 7 سال یا بیشتر خیالم از بابت پاور راحت باشه و راحت بتونم مثلا سی پی یو های نسلهای آینده رو با خیال راحت آور کنم :party:

و همچنین گرافیکهای نسل آینده :party:

میخوام دیگه اگه داداشم هم بگه پاورت رو عوض کن 7 سال ازش گذشته میخوای رو سیستم جدیدت هم همینو ببندی:1. (27):
بزنم تو دهنش :gasp:

میخوام مثلا 7 سال بعد قویترین سی پی یو و کارت گرافیک رو خریدم این پاور راحت جواب بده :gasp:
فکر کنم منظورم رو رسونده باشم

قیمت پاور هم دور و بر 150 باشه

ممنون

سلام

پردازنده شما تا همین حدود 3 - 3.2 بیشتر آور نمیشه

به هر ترتیب از اون 7 سال و تو دهن زدن و ..... که فرمودید بنده سر در نمیارم

ولی با حدود 150 تومن یکی از بهترین پاورهائی که میتونید تهیه کنید گرین 885b هستش

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

music
22-09-10, 15:39
اون تو دهن زدن شوخی بود :great:

من تو این 7 سال میخوام یکبار سی پی یو عوض کنم و کارت گرافیک بصورت کراس فایر ببندم که با این پاوری که شما معرفی کردی راحت اینکار امکان پذیره چون هیچ کارت گرافیکی پرمصرفتر از 4870x2 نیست تازه اونم بصورت کراس ببندی که فکر کنم 600 وات فقط مصرف همین دو کارت بشه :yes:

حالا بخوام سر 7 سال کل کیسو عوض کنم و قوی ترین سی پی یو موجود اون زمان و قویترین گرافیک رو ببندم و آورشون کنم اونم نه با یخ خشک و ... که اشک پاور در بیاد:1. (27):
فقط با کولینگ آبی یا ایر کولینگ که بهش فشار نیاد :cool:

اینکار شدنیه که این پاور تا 7 سال هم جدیدترین گرافیک و سی پی یو رو جواب بده و بشه آور هم کرد ؟

اگه نه با چه پاوری میشه ؟

ممنون

nima_hl
22-09-10, 16:55
اون تو دهن زدن شوخی بود :great:

من تو این 7 سال میخوام یکبار سی پی یو عوض کنم و کارت گرافیک بصورت کراس فایر ببندم که با این پاوری که شما معرفی کردی راحت اینکار امکان پذیره چون هیچ کارت گرافیکی پرمصرفتر از 4870x2 نیست تازه اونم بصورت کراس ببندی که فکر کنم 600 وات فقط مصرف همین دو کارت بشه :yes:

حالا بخوام سر 7 سال کل کیسو عوض کنم و قوی ترین سی پی یو موجود اون زمان و قویترین گرافیک رو ببندم و آورشون کنم اونم نه با یخ خشک و ... که اشک پاور در بیاد:1. (27):
فقط با کولینگ آبی یا ایر کولینگ که بهش فشار نیاد :cool:

اینکار شدنیه که این پاور تا 7 سال هم جدیدترین گرافیک و سی پی یو رو جواب بده و بشه آور هم کرد ؟

اگه نه با چه پاوری میشه ؟

ممنون

آینده رو که خدا میدونه و بس

ولی اگر با همین روال این چند ساله پیش بریم تا 7 سال دیگه قویترین پردازنده و 4 تا کارت گرافیکی مجموعا بالای 100 وات مصرف نخواهند داشت و با این پاور میتونی 8 تا کیس کامل رو روشن کنی :wink: