PDA

مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد کیس

bboyselect
21-09-10, 00:02
دوستان سلام ....

دو روز پیش رفتم یه مادر برد و سایر قطعاتش رو خریدم کیس رو نخریدم (یعنی پولم تموم شد ) اما امروز امدم نصب کنم رو کیس قدیمیم به یه مشکل بر خوردم مادربرد تو کیس جا نمی گرفت .... :41:
حالا میخوام برم یه کیس بگیرم پیشنهادتون چیه ؟
راستی یه پاور Viera مدل VI-600WATX هم خریدم ارزون بود و واتشم 600 زده و real 200 زده به نظر شما میتونه از عهده کار من بر بیاد و قدرت کش مادربرد و ... داره درضمن 24 پین با بقیه چه فرقی داره چون این پاور 24 پین هم هست و به چه کار میاد ؟ اینم لینک جزئیات پاور
Only the registered members can see the linkمن بیشتر برای کارهای طراحی و کمی بازی و میخوام در آینده نزدیک هم اور کنم و کراس فایر حداکثر بودجم هم برای خرید کیس تا 30 الی 35 هست و جزئیات سیستم جدیدم هم این هست

Mb : asrock 890GX extrem 3==>Dimensions : 285 *330 *80 mm
CPU : AMD X6 1055T
RAm : 1*2Gig elixir
GPU : onbord
HDD : seagate 500 Gig
Odd : pioneer DvD / RW
PSU : viera VI-600WATX REal 200
دوستان در نظر داشته باشید که در آینده نزدیک میخوام کارت گرافیک هم بزارم و اور کنم پاورم کم نمیاره ؟
برای کیس هم یه چیز خوب و با امکانات متناسب با بودجم معرفی کنند ممنون میشم .
بسیار سپاسگزارم:11:

nima_hl
21-09-10, 00:15
دوستان سلام ....

دو روز پیش رفتم یه مادر برد و سایر قطعاتش رو خریدم کیس رو نخریدم (یعنی پولم تموم شد ) اما امروز امدم نصب کنم رو کیس قدیمیم به یه مشکل بر خوردم مادربرد تو کیس جا نمی گرفت .... :41:
حالا میخوام برم یه کیس بگیرم پیشنهادتون چیه ؟
راستی یه پاور Viera مدل VI-600WATX هم خریدم ارزون بود و واتشم 600 زده و real 200 زده به نظر شما میتونه از عهده کار من بر بیاد و قدرت کش مادربرد و ... داره درضمن 24 پین با بقیه چه فرقی داره چون این پاور 24 پین هم هست و به چه کار میاد ؟ اینم لینک جزئیات پاور
Only the registered members can see the linkمن بیشتر برای کارهای طراحی و کمی بازی و میخوام در آینده نزدیک هم اور کنم و کراس فایر حداکثر بودجم هم برای خرید کیس تا 30 الی 35 هست و جزئیات سیستم جدیدم هم این هست

Mb : asrock 890GX extrem 3
CPU : AMD X6 1055T
RAm : 1*2Gig elixir
GPU : onbord
HDD : seagate 500 Gig
Odd : pioneer DvD / RW
PSU : viera VI-600WATX REal 200
دوستان در نظر داشته باشید که در آینده نزدیک میخوام کارت گرافیک هم بزارم و اور کنم پاورم کم نمیاره ؟
برای کیس هم یه چیز خوب و با امکانات متناسب با بودجم معرفی کنند ممنون میشم .
بسیار سپاسگزارم:11:

سلام

تقریبا همه پاورهای موجود در بازار سوکت 24 پین دارن حتی ارزونترینهاشون که یکیش همین ویرا باشه

این پاور در حال حاضر هم پاسخگوی این سیستم نیست ، آورکلاک و گرافیک بماند

در مورد کیس هم با این بودجه انتخابهای زیادی دارید ، از برندهای zeus ، tonb میدونم که کیس بزرگ توی بازار هست

bboyselect
21-09-10, 00:37
سلام

تقریبا همه پاورهای موجود در بازار سوکت 24 پین دارن حتی ارزونترینهاشون که یکیش همین ویرا باشه

این پاور در حال حاضر هم پاسخگوی این سیستم نیست ، آورکلاک و گرافیک بماند

در مورد کیس هم با این بودجه انتخابهای زیادی دارید ، از برندهای zeus ، tonb میدونم که کیس بزرگ توی بازار هست

سلام نیما جان ... ممنون از راهنماییت
شک کردم که این پاور کم بیاره چون روش فقط مدل و سایتش رو زده بود از طرفم پرسیدم گفتم این کم نمیاره .... بگم چی نشه ... هر ارزونی بی حکمت نیست

حالا نیما جان به نظرت من پاور و کیسم رو چی بگیرم .... اینطرو که بوش میاد 80 الی 100 تومن باید هزینه کنم .... حالا شما چی پیشنهاد میدید .... لطفا با درج قیمت .... بازم ممنون :give_rose:

nima_hl
21-09-10, 01:20
سلام نیما جان ... ممنون از راهنماییت
شک کردم که این پاور کم بیاره چون روش فقط مدل و سایتش رو زده بود از طرفم پرسیدم گفتم این کم نمیاره .... بگم چی نشه ... هر ارزونی بی حکمت نیست

حالا نیما جان به نظرت من پاور و کیسم رو چی بگیرم .... اینطرو که بوش میاد 80 الی 100 تومن باید هزینه کنم .... حالا شما چی پیشنهاد میدید .... لطفا با درج قیمت .... بازم ممنون :give_rose:

کیس که این مادربرد داخلش جا بشه از 25 تومن که یه مدل zeus هست داریم به بالا شما باید تشریف ببرید بازار ببینید بپپسندید بخرید

پاور هم برای سیستم فعلی مینیمم یه تونب 400 یا ترمالتک بگیرید که حدود 40 تومنه

اگر میخواهید آینده نگری کنید برای یک گرافیک کارت معمولی 500 تونب یا 535 گرین بگیرید به قیمت 55 تومن

بیشتر بودجه دارید 600 تونب یا 585 گرین حدود 90 تومنه و ............................