PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب نرم افزار بر روی فلش

peji_2008
21-09-10, 22:01
با سلام
دوستان تعداد زیادی فلش 8 گیگابایتی وارد کردم
می خوام رو همشون یه سری نرم افزار مثل آنتی ویروس و .... بریزم که به طور کاملا اتوماتیک نصب بشه و دسترسی به اونا نباشه میشه راهنماییم کنید ؟

کسی از دوستان نمی تونه منو راهنمایی کنه ؟

یعنی هیچ کس نمتونه کمکم کنه ؟

nima_hl
21-09-10, 23:03
با سلام
دوستان تعداد زیادی فلش 8 گیگابایتی وارد کردم
می خوام رو همشون یه سری نرم افزار مثل آنتی ویروس و .... بریزم که به طور کاملا اتوماتیک نصب بشه و دسترسی به اونا نباشه میشه راهنماییم کنید ؟

کسی از دوستان نمی تونه منو راهنمایی کنه ؟

یعنی هیچ کس نمتونه کمکم کنه ؟

سلام

این کاری که میخواین انجام بدین یک کار نا متعارف هستش که اگر نگم غیر ممکنه کار سختیه

اگر در کار شما نیت سو وجود نداشته باشه که احتمالا وجود نداره ، انتشار پابلیک یه همچین اطلاعاتی میتونه به افراد در جهت انتشار تروجان و .... کمک کنه

به همین واسطه اگر کسی این کار رو هم بدونه به شما نمیگه

شما اگر جنسی وارد فرمودید که مورد و مشکلی نداره به بازار عرضه کنید خریدار خودش باید تصمیم بگیره از اطلاعاتش محافظت کنه با نه

peji_2008
22-09-10, 18:40
سلام

این کاری که میخواین انجام بدین یک کار نا متعارف هستش که اگر نگم غیر ممکنه کار سختیه

اگر در کار شما نیت سو وجود نداشته باشه که احتمالا وجود نداره ، انتشار پابلیک یه همچین اطلاعاتی میتونه به افراد در جهت انتشار تروجان و .... کمک کنه

به همین واسطه اگر کسی این کار رو هم بدونه به شما نمیگه

شما اگر جنسی وارد فرمودید که مورد و مشکلی نداره به بازار عرضه کنید خریدار خودش باید تصمیم بگیره از اطلاعاتش محافظت کنه با نه

دوسن عزیز من 30000 فلش 8 گیگابایتی با چیپست پر سرعت سامسونگ وارد کردم ولی این مارک تا به حال وارد کشور نشده برای همین ناشناسه
می خواستم با این کار با تبلیغاتی بشه و جذب مشتری بشه .

nima_hl
22-09-10, 19:07
دوسن عزیز من 30000 فلش 8 گیگابایتی با چیپست پر سرعت سامسونگ وارد کردم ولی این مارک تا به حال وارد کشور نشده برای همین ناشناسه
می خواستم با این کار با تبلیغاتی بشه و جذب مشتری بشه .

گرامی بنده قصد جسارت نداشتم ولی اگر فلشی که به سیستم متصل میشه بخواد اتوماتیک نرم افزاری رو نصب کنه توسط سیستم متوقف میشه و اگر اون برنامه روی فلش مخفی باشه قطعا در ذهن شخص این مسئله رو تداعی میکنه که کاسه ای زیر نیمکاسه هستش :wink:

میدونم که اگر شما قصد سو داشتید هیچ موقع پابلیک اعلام نمیکردید

به هر روی پیشنهاد میکنم بدون نرم افزار اضافه فلشها رو به بازار بدید و باور بفرمائید اون کار بیشتر از اینکه تبلیغ باشه ضد تبلیغه

اگر در ضمینه پخش هم کمک خواستید ، دوستانی در بازار دارم و خوشحال میشم بتونم کمکی انجام بدم :give_rose:

peji_2008
22-09-10, 19:19
متاسفانه چون پرسرعترین حافظه رو داره قیمتش از فلش های دیگه خیلی بیشتره .
قیمتی که به مشتری داده میشه حدود 40000 تومان میشه که توجیحی برای مشتری ایرانی نداره با این کار می خوام مشتری احساس بهتری نسبت به این موضوع داشته باشه
منظوره من از اتوماتیک بودن نضب نرم افزار خودکار بودن اون نیست
می خوام یه چیزی مثل نصب درایور مادر بردها که با باز شدن یک صفحه و تیک زدن درایور ها و نرم افزارهایی که هست و یه گزینه نصب همشون نصب بشن و دیگه نیازی به کار دیگه نباشه

nima_hl
22-09-10, 20:00
متاسفانه چون پرسرعترین حافظه رو داره قیمتش از فلش های دیگه خیلی بیشتره .
قیمتی که به مشتری داده میشه حدود 40000 تومان میشه که توجیحی برای مشتری ایرانی نداره با این کار می خوام مشتری احساس بهتری نسبت به این موضوع داشته باشه
منظوره من از اتوماتیک بودن نضب نرم افزار خودکار بودن اون نیست
می خوام یه چیزی مثل نصب درایور مادر بردها که با باز شدن یک صفحه و تیک زدن درایور ها و نرم افزارهایی که هست و یه گزینه نصب همشون نصب بشن و دیگه نیازی به کار دیگه نباشه

خوب این نیاز به یه اتوران ساده و نهایت یه دایرکتوری هیدن داره

شما از لینک زیر میتونید استفاده کنید

Only the registered members can see the link

اگر فلشهای شما از نوع usb3 باشه و سریع عمل کنید احتمالا میتونید به اون حدود قیمت بفروشینشون

peji_2008
22-09-10, 20:07
نه usb2 هستش با این نرم افزار میشه طوری نصب نرم افزارها رو تغیر داد که با یک کلیک نصب بشه و نیاز به کار دیگه نباشه ؟

nima_hl
22-09-10, 20:28
نه usb2 هستش با این نرم افزار میشه توری نصب نرم افزارها رو تغیر داد که با یک کلیک نصب بشه و نیاز به کار دیگه نباشه ؟

عزیز شما چیو میخواین نصب کنید ؟

اگر اینها درایور بخصوصی داره که خودش برنامه نصاب داره

اگر هم میخواین ویروس یابی چیزی اضافه کنید اونها هم مراحل نصب بخصوص خودشون رو داره ( هیچ کدوم با یه کلیک نصب نمیشن )

ولی اگر برنامه نصاب ویژه ای نیاز دارید باید برنامه ریزی بشه

شما یه لیست از برنامه هائی که میخواین نصب کنید بفرمائید تا ببینیم چه کاری میشه انجام داد

Over_Cracker
22-09-10, 20:50
این کار از طریق نرم افزار تقریبا غیر ممکن هست و چیپ فلش باید این قابلیت رو داشته باشه که به صورت built-in برنامه انتی ویروس و اون هم مستقل از سیستم عامل داشته باشه و میشه گفت که کرنل اختصاصی میخواد و در هنگام بوت اسکن کنه ...و در محیط سیستم عامل خودش را اپدیت کنه و برخی پرمیژن ها رو ست کنه.

peji_2008
22-09-10, 21:07
kaspersky internet security 2011
office 2010
nero 10

peji_2008
23-09-10, 13:03
دوستان لطفا زودنر منو راهنمایی کنید واقعا عجله دارم

JEskandari
24-09-10, 13:30
خوب دویت عزیز به نظر شما این امر خودش یک کم دردسر درست نمیکنه فکرش را بکن هر بار
که بخواهی فلاش درایو را به کامپیوتر وصل کنی از شما بپرسه ایا میخواهید این برنامه ها نصب
بشن. بخصوص که این برنامه ها هم پولی هستن و شاید کسی اونها را نخواد . بخصوص که الان
یک CD شامل اون برنامه ها را میتونید با 1000-2000 تومان تهیه کنید .

به نظر من شما توی تبلیغاتتان روی همون سرعت تکیه کنید خیلی بهتر هست و نتیجه بهتر داره
بخصوص اگه مقایسه سرعت اینها را با فلاشهای دیگه توی تبلیغات خودتان ملاک قرار یدید .

به هر حال این کار که شما میخواهید فکر کنم تنها با فلاش کردن چیپ این درایوها ممکن است .