PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل قطع و وصل شدن مداوم adsl ،فوری

moh3n_o631
19-09-10, 02:07
سلام
2،3 روزه که چراغ dsl تو هر 30 ؛ 40 ثانیه شروع میکنه به چشمک زدن و بیشتر هم بعدش خاموش میشه ! چراغ lan هم تو همون بازه ی زمانی شروع میکنه به چشمک زدن ! اینترنتم هی قطع و وصل میشه ! به نظرتون مشکل از چیه ؟ یکی از دوستام از همین شرکت(پارس انلاین) گرفته 2 تا کوچه بالاتر ، چنین مشکلی نداره،منم نداشتم اما چند شبه اینطور شده !
اسپلیتر رو هم گذاشتیم اول همه سیم کشی ها ! فقط از یه پریز میشه به اینترنت وصل شد،تو باقیه اطاق ها اصلا چراغ dsl روشن نمیشه ! الان یه اسپلیتر دیگه هم گذاشتم پیش همین مودم

mehrdad_ab
19-09-10, 10:25
سلام
2،3 روزه که چراغ dsl تو هر 30 ؛ 40 ثانیه شروع میکنه به چشمک زدن و بیشتر هم بعدش خاموش میشه ! چراغ lan هم تو همون بازه ی زمانی شروع میکنه به چشمک زدن ! اینترنتم هی قطع و وصل میشه ! به نظرتون مشکل از چیه ؟ یکی از دوستام از همین شرکت(پارس انلاین) گرفته 2 تا کوچه بالاتر ، چنین مشکلی نداره،منم نداشتم اما چند شبه اینطور شده !
اسپلیتر رو هم گذاشتیم اول همه سیم کشی ها ! فقط از یه پریز میشه به اینترنت وصل شد،تو باقیه اطاق ها اصلا چراغ dsl روشن نمیشه ! الان یه اسپلیتر دیگه هم گذاشتم پیش همین مودم
شما با پشتیبانی شرکت تماس گرفتین ؟ من خودم پارس آنلاین استفاده می کنم ولی این مشکل رو ندارم ( البته خیلی دور تر از شمام) ولی اولین کاری که شرکت انجام میده ، چک کردن ارتباط شماست ، اگه مشکلی نداشته باشه مودم رو ریست کنین و از شرکت بخواین تا در کانفینگش راهنمائیتون کنه ، اگه با خط تلفنتون شک دارین ، مودمتون رو با سیستم همون دوستتون که می گین تست کنید ، اگه مشکل حل نشد ، احتمالاً مودم ایراد پیدا کرده

feryfrt
20-09-10, 09:29
آقا یه سوال !
شما از اول این مشکل رو نداشتین تازه این مشکل رو پیدا کردین دیگه درسته ؟

حتماً کابل کشی تلفنت رو چک کن ، حتی شده تا دمه در خونتون ، احتمال قطع بودن سیم یا اتصال به جایی رو تو راه داشته باشه یا کسی دستکاری کرده باشه.

راستی مودمت رو اگه تونستی یه Restart Factroy بکن ضرر نداره به شرطی که تنظیمات قبلی رو بتونی انجام بدی که وصل بشی.