PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی طرز صحیح عایق بندی رم زیر LN2

PUMAOC
18-09-10, 11:06
سلام :give_rose:

از دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه که چه طوری رم و مین رو عایق بندی کنم که زیر LN2 نه رم بسوزه نه مین!

چون من تا حالا فقط دسمال می زاشتم یه بار رم سوخت یعنی آب رفت توش.

حالا راهی هست که درست و حسابی رم ها عایق بندی کرد طوری که بتونم بین دو تا رم LN2 بریزم!

با آلومینیوم! پلاستیک ! چسب ! خمیر بازی ! فوم! توف !:1. (27):.

:give_rose:

Extreme
18-09-10, 11:17
سلام سعید جان در اورکلاک رم زیر نیتروژن تنها چیزی که خیلی مهم هست یک کانتینر مناسب برای نگه داشتن دما هستش .

در صورتی که شما نیتروژن رو مستقیم بریزید هم خیلی زود تر چیپ شما دچار کلد باگ میشه هم خیلی زود دما شو از دست میده به طور مثال دمای رم شما -50 هست و در یک لود سنگین دمای رم ممکنه به + برسه وقتی کانتینر روی رم نیست و این امر باعث میشه که داخل رم آب باز بشه و رم بسوزه .

من پیشنهاد میکنم به جای همه این کارها اگر به این کلاس از اورکلاکینگ علاقه دارید حتما یک کانتینر رم تهیه کنید .

یا در غیر این صورت هیت سینک رمهاتون رو باز کنید و داخل رم رو وازلین بزنید :دی که بعید میدونم دیگه هیت سینک بچسبه - البته اگه قبلش چیپ کنده نشه :دی

قربانت نیما .

PUMAOC
18-09-10, 11:21
:1~@$S (8): که این طوری هست !!!:1~@$S (8):

پس برم تو ساخت یه آجر واسه این رم! یعنی واقعا هیچ راهی نداره! :دی:1~@$S (2):

PUMAOC
18-09-10, 11:43
راستی نیما

می گما آلومینیومیشم افاقه می کنه !؟

یه چیز دیگه ! اون قسمت پایین کانتینر 2 تکه بود ! اون به کارم نیم آد ؟! بزارم رو رم ها؟ کوچیک هم هست!؟Only the registered members can see the link

Extreme
18-09-10, 11:44
آجر :دی ؟

بابا آخه هزینه ای نداره خود آلومینیوم و ساختش به کل 40 هزار تومان هم نمیشه ولی خیلی راحت و امن اورکلاک میکنی !

فقط میمونه عایق بندی مادر برد که میتونی از فوم های زخیم استفاده کنی تا دمای خیلی پایین به اون قسمت برد نرسه و از مقداری وازلین استفاده کنی :دی

یه چیز دیگه ! اون قسمت پایین کانتینر 2 تکه بود ! اون به کارم نیم آد ؟! بزارم رو رم ها؟ کوچیک هم هست!؟

میتونی از اون استفاده کنی در صورتی که در وسط رمها و دقیقا روی رم ها جا بشه ولی باز هم اون راندمان رو بهت نمیده و قسمت های از رم با کاهش دمای بیشتر از جاهای دیگه میشه .

Jagvar
18-09-10, 15:13
یه پیشنهاد هم من بدم
اولا که سعید جان خودت می دونی رم ها کلا هیت سینک جالبی برای قرار دادن کانتینر روی اون ها نیستش، ولی فکر کنم اگه واقعا یه چیز توپ بخوای بشه با اساتید فن نشست و چیزی ازش در اورد.
حالا فعلا از چه رمی استفاده می کنی؟
البته یه نظر دیگه هم دارم اگر این کارا به جایی نرسید دیگه اون اخریه رو رو می کنم که دیگه می دونم رد خور نداره :دی

PUMAOC
18-09-10, 15:18
یه پیشنهاد هم من بدم
اولا که سعید جان خودت می دونی رم ها کلا هیت سینک جالبی برای قرار دادن کانتینر روی اون ها نیستش، ولی فکر کنم اگه واقعا یه چیز توپ بخوای بشه با اساتید فن نشست و چیزی ازش در اورد.
حالا فعلا از چه رمی استفاده می کنی؟
البته یه نظر دیگه هم دارم اگر این کارا به جایی نرسید دیگه اون اخریه رو رو می کنم که دیگه می دونم رد خور نداره :دی

به به :دی اژدها وارد می شود!!!!:x

هیت سینگش با من ... من دارم جدا واسه نیترو :دی

ولابه شدت منتظر یک عزیز هستم که یه رم 400 500 تومنی هلو بم معرفی کنه ...

بگو حالا آخرین پیشنهادو...

بچه ها مسابقه رو دریابید

Jagvar
19-09-10, 15:22
kingston 2250 cl9 6gb 3chanel
توی مسابقات فینال gooc امریکا از این رم ها استفاده کرده بودن

PUMAOC
19-09-10, 15:30
و اینجا ایران هست. . .

اگه این رومو کسی دید به منم خبر بده :دی

Jagvar
19-09-10, 15:58
Only the registered members can see the link

اگه توجه کرده باشی نوشته U.S only یعنی قیمت هایی که هست فقط مختص امریکا هستش ولی این که این محصول کلا جهانی لانچ بشه شانس اوردیم.
البته منتوی سایتی جایی هنوز ندیدم. اگر دیدم حتما قسد دارم 3 گیگابایتش رو بگیرم

Moein
11-10-10, 22:05
با سلام

سعید جان شما دلیل اینکه می خوای رم رو ببری زیر نیتروژن چی هست؟

در صورتی که به انجام این کار جدی هستی بایستی از لاک ناخن استفاده کنی چون ما در گارانتی کردن رم ها مشکل داریم شما تنها می بایستی که ور هر رو رو به خوبی با برق لاک ناخن بپوشونی به طوری که هیچ محفظه ای برای رسیدن اب به اونجا نباشه یکی از راه های عایق بندی مموری روی کارت های گرافیک همین هست که شما می تونید برای رم هم استفاده کنید

برای ساخت کانتیر کمتر از 40 هزار تومان خرج برای شما داره اما باید به این نتیجه برسید که ایا بردن رم زیر نیتروژن ارزش داره یا نه

مهم ترین عامل در عایق بندی مادربورد برای استفاده رم زیر نیتروژن استفاده از وازلین به وسیله قلمو هست و مهم ترین قسمت زیر مادربورد هست که به خوبی عایق بندی بشه شما می تونید بین هر رم رو با استفاده از خمیر بازی یا چسب حرارتی پوشانده بعد هم به راحتی جدا می شه و مشکلی برای شما ایجاد نمی کنه

Only the registered members can see the link

اگه توجه کرده باشی نوشته U.S only یعنی قیمت هایی که هست فقط مختص امریکا هستش ولی این که این محصول کلا جهانی لانچ بشه شانس اوردیم.
البته منتوی سایتی جایی هنوز ندیدم. اگر دیدم حتما قسد دارم 3 گیگابایتش رو بگیرم

محمد علی اگر درست بگم رم های MOA هم همین رم ها بودن فوق مذخرف هستند اگر همون رم ها باشند واقعا به سختی می شد به وسیله رم ها super pi 32 پاس کرد و ما به مشکل زیادی سر این رم ها خوردیم بت پیشنهاد می دم که از خیرش بگذری و فراموشش کنی

باز هم در صورتی که سوالی بود بگید در خدمتم

با تشکر

SSA MEMBER

PUMAOC
11-10-10, 23:25
احسنت معین جان. آلی بود. آره لاک خوبه. به خوب نکته ای اشاره کردی .

کانتینر رم هم نیاز می شه , نه حتما یکی می سازم. معین جان پات VGA هم داشتی من رو بی خبر نزار. به شدت می چرخم دنبال یه پات خوب مثل kingpin.

محمد علی اگر درست بگم رم های MOA هم همین رم ها بودن فوق مذخرف هستند اگر همون رم ها باشند واقعا به سختی می شد به وسیله رم ها super pi 32 پاس کرد و ما به مشکل زیادی سر این رم ها خوردیم بت پیشنهاد می دم که از خیرش بگذری و فراموشش کنی
دقیقا یه بار اینا رو بش گفتم و تایید می شه. فعلا فقط GTX2 .....:دی

Jagvar
12-10-10, 21:27
با سلام

باز هم در صورتی که سوالی بود بگید در خدمتم

با تشکر

SSA MEMBER

سلام یا معین جان
اصلا من اطلاعی در مورد این که این رم در مسابقه MOA استفاده شده بوده اطلاعی نداشتم! من خیلی دوست داشتم برسی چیزی روی نت از این رم داشته باشم و البته این ضعف رو در پیشنهاد خودم هم دیدم چون این رم هنوز تست نشده !
و نکاتی که شما گفتین خیلی برام جالب بود.
با تشکر