PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید اسپیکر ادیفایر C6

Eliss
17-09-10, 08:45
سلام
راستش من یه اسپیکرکریتیو T6060 دارم که میخوام تبدیلش کنم به یه اسپیکر قویتر و بهتر که با تحقیقاتم به ادیفایر C6 رسیدم و میخوام انشاالله بخرمش فقط یه مشکلی هست

الآن که دارم مشخصات کریتیو T6060 رو میبینم به این صورته :
4 تا 8 وات باسه هر کانال که میشه 32 وات
18 وات باسه سنتر هست
22 وات هم ساب ووفرش هست
این اسپیکر کلا 72 وات قدرت داره

حالا مشخصات ادیفایر C6 رو که میبینم به این صورته :
5 تا 8 وات باسه هر کانال که میشه 40 وات
30 وات هم ساب ووفرشه
این اسپیکر هم کلا 70 وات قدرت داره

سئوال من اینه این اسپیکر C6 با این هیکل آیا قدرت صداش مثل این کریتیوی هست که دارم ؟ آیا ساب ووفر کریتیو که 2 وات بیشتره از ادیفایر قویتره در صورتیه ظاهر ادیفایر قدرت خیلی بالاتری رو نشون میده ؟
اگه جواب مثبته پس چرا اینقدر قیمت C6 بالا هست ؟(نزدیک به 250 تومن)

من میخوام که نسبت به T6060 حداقل سه برابر قدرت و کیفیت صداش بیشتر از کریتیو باشه آیا C6 انتظارات منو تو این زمینه براورده میکنه یا خیر ؟

در ضمن من یه کارت صدای کریتیو Xfi Xtreme Music دارم که واقعا کارت خوبیه

راستش من این موضوع رو تو یه انجمن دیگه هم پرسیدم اما چون عجله دارم باسه خرید در این فروم هم مطرح کردم .

ممنون :give_rose:

nima_hl
17-09-10, 10:10
سلام
راستش من یه اسپیکرکریتیو T6060 دارم که میخوام تبدیلش کنم به یه اسپیکر قویتر و بهتر که با تحقیقاتم به ادیفایر C6 رسیدم و میخوام انشاالله بخرمش فقط یه مشکلی هست

الآن که دارم مشخصات کریتیو T6060 رو میبینم به این صورته :
4 تا 8 وات باسه هر کانال که میشه 32 وات
18 وات باسه سنتر هست
22 وات هم ساب ووفرش هست
این اسپیکر کلا 72 وات قدرت داره

حالا مشخصات ادیفایر C6 رو که میبینم به این صورته :
5 تا 8 وات باسه هر کانال که میشه 40 وات
30 وات هم ساب ووفرشه
این اسپیکر هم کلا 70 وات قدرت داره

سئوال من اینه این اسپیکر C6 با این هیکل آیا قدرت صداش مثل این کریتیوی هست که دارم ؟ آیا ساب ووفر کریتیو که 2 وات بیشتره از ادیفایر قویتره در صورتیه ظاهر ادیفایر قدرت خیلی بالاتری رو نشون میده ؟
اگه جواب مثبته پس چرا اینقدر قیمت C6 بالا هست ؟(نزدیک به 250 تومن)

من میخوام که نسبت به T6060 حداقل سه برابر قدرت و کیفیت صداش بیشتر از کریتیو باشه آیا C6 انتظارات منو تو این زمینه براورده میکنه یا خیر ؟

در ضمن من یه کارت صدای کریتیو Xfi Xtreme Music دارم که واقعا کارت خوبیه

راستش من این موضوع رو تو یه انجمن دیگه هم پرسیدم اما چون عجله دارم باسه خرید در این فروم هم مطرح کردم .

ممنون :give_rose:

سلام و خوش اومدید :give_rose:

ببین دوست گرامی شما توی نت یه عکس اینجوری از اسپیکر میبینی

4682

به دلیل زاویه عکس و ترکیب بندی اجزای هر باند به نظر ست خیلی بزرگی میان

حالا به این عکسها نگاه کنید

4683

4684

همونطور که ملاحظه میفرمائید باندی که در تصویر اول بزرگ و پر ابهت مینمود در حقیقت یه باند جمع و جوره

یکی از تفاوتهای این ستهای گرون با باندهای معمولی در آمپلیفایر داخلی و فیلترهای اونه که شما به دلیل استفاده از کارت صدای حرفه ای ورودی تمیزی به اسپیکر میدین و عملا از این بخش استفاده بهینه نخواهد شد

با توجه به مطالب بالا تخمینم اینه که این باندها افزایش هجم و کیفیتی بین 10 تا ماکزیمم 30% نسبت به باندهای کریتوتون داشته باشه که بنظرم ارزش این هزینه رو نداره

Eliss
18-09-10, 07:37
خیلی ممنون از توضیحاتتون

از ادیفایر دوست دارم بخرم اما یکی C6 هست و یکی هم DA5000Pro که این دومی یه مقدار هم ساب ووفرش زیادی قویه و هم اینکه یه مقدار ظاهر ساده ای داره

در کل پیشنهادتون در مورد یک 5.1 خوب تا 250 چیه ؟

D J V A H I D
18-09-10, 11:01
خیلی ممنون از توضیحاتتون

از ادیفایر دوست دارم بخرم اما یکی C6 هست و یکی هم DA5000Pro که این دومی یه مقدار هم ساب ووفرش زیادی قویه و هم اینکه یه مقدار ظاهر ساده ای داره

در کل پیشنهادتون در مورد یک 5.1 خوب تا 250 چیه ؟

عزیز شما اگه رو یه برند و مدل خاص تاکید داری پس دیگه چرا سوال میپرسی ؟ اگه نظر من رو میخوای با این بودجه برو سراغ Logitech ...ضمن اینکه کیفیت کلی Creative به Edifire ارجعیت داره ...

mmey3am
25-11-10, 10:05
فقط
edifier r1900tiii

Only the registered members can see the link

Extreme
25-11-10, 11:45
فقط
edifier r1900tii

یک سخن هم از مادر عروس ! :دی

-

به نظر من DA5000 یک انتخاب فوق العاده هست .

اسپیکر های خیلی قوی با قدرت تفکیک بالا .

ساب 8 اینچی فوق العاده که به خاطر طراحی باکسش فک کنم حتی تا 30 هرتز هم اجرا کنه . :دی

به نظرم یک انتخاب خوب میاد ولی هیچ وقت هیچ سیستمی تو دنیا نمیتونه نیاز من یکی رو تامین کنه :دی

یعنی شما بازهم به نظر من نمیتونید بگید این آخرشه .

با توجه به کارت صدای خوبی که دارید به نظرم انتخاب خوبیه .

rayanak
04-01-11, 16:34
سلام
ببخشيد نمايندگي اديفاير چه شركتيه و از كجا مي شه تهيه كرد؟

Pami
04-01-11, 20:30
نمایندگی رسمی ادیفایر ماتریکس ، در بازار موبایل ایران در خیابان حافظ هست ، من 2 روز پیش R501 رو از اونجا 130 خریدم .

Jagvar
04-01-11, 20:51
فقط
edifier r1900tiii

Only the registered members can see the link

من این رو دارم هیچ چیزی بجز بگم که فوق العاده هستش نمیشه در تعریفش گفت
البته جناب نیما جان که ازش خوشش نیومده به این دلیله که ایشون باس زیاد رو مد نظر داره! این سیستم طراحی برای استدیو ها شده و صدا های بسیار ریز و با تفکیک بالا بیرون میده من بیشتر کلاسیک گوش میدم و تنها اسپی------ی که بهتر از این بوده اسپیکر شرکت یاماها بود که قیمتش 700 هزار تمن بود!
حالا خودتون نسبت به انتظاری که از اسپی------ دارید می تونید انتخواب کنید

rayanak
06-01-11, 12:33
نمایندگی رسمی ادیفایر ماتریکس ، در بازار موبایل ایران در خیابان حافظ هست ، من 2 روز پیش R501 رو از اونجا 130 خریدم .

اگه كه شمارشو مي گذاشتي بد نبود چون منشمارشو ندارم

bill geits
06-01-11, 13:25
فیمت این edifier r1900tiii چنده؟