PDA

مشاهده نسخه کامل : گارانتی دیجیتال

love_life
13-09-10, 14:21
یه اشتباه بزرگ کردم ، رفتم سمت اسوس !
خود مارکش هیچ مشکلی نداره ! ولی گارانتی این مارک واقعا افتضاح هست !
مادربورد نو خریدم ، 1 ساعت استفاده نکرده ، بردم گارانتی ، مادربورد 230 تومانی رو گرفته نگاه می کنه ، می گه تعمیرکار غیرمجاز دست زده !
گفتم نه ! بعد نگاه کرده ، می گه یه خش رو مادربورد هست ! من که اصلا ندیدم ولی می گه با ذره بین دیده می شه !
بعد نگاه کرده می گه سوکت سی پی یو هم تکان خورده ( انگار ماشین زیر کرده ) گفتیم باشه !
آخر سر یه فاکتور 35 تومانی داده بهم می گه می خواهی تعمیر کنیم !
جالب اینجاست هر کی می اومد اونجا یه عیبی از دستگاهش می گرفتند ! 2 تا هارد رو من دیدم که پول نخواستند که اون هم گفتند باید تکنسین نظر بده !
هارد ، مادربورد و .... همه 30 تومان ، 30 تومان !
در صورتی که من گارانتی سازگار رفته بودم ، هارد ضربه خورده رو 2 روز بعد یه نو دادند ، گارانتی آواژنگ همون لحظه برام مادربورد رو عوض کردن !
خلاصه حواستون باشه

mehrdad_ab
13-09-10, 18:38
متاسفانه وضعیت گارانتی داره بدتر و بدتر میشه

Labyrinth
13-09-10, 20:54
من تنها چیزی که میتونم در این مورد بگم اینه که دیجیتال سیاست کثیفی داره

من چند بار باهاشون کار کردم یکبارش هارد رو برده بودم برای گارانتی گفتن ضربه خورده شامل گارانتی نمیشه
یکم باهاشون صحبت کردم گفت صبر کن ببینم نظر همکارم چیه رفت پشت برگشت گفت شما این رو امضا کنید تا هارد رو بیارمهمین که امضا کردم ورق رو برداشت گفت خارج از گارانتی هست
تازه کلی هم نقاشیش کرده بودن با ماژیک نقره ای

در کل منم میگم حواستون باشه ...

موفق باشید

love_life
13-09-10, 22:48
آخه هاردی که من داشتم ، داغون شده بود ! سیگیت 1.5 اکسترنال ! در حین کار از ارتفاع 1.5 متری ( داخل رک ) ، افتاد زمین ! بردم سازگار بنده خدا بعد چند روز نو دادند ، طرف تازه گفت ضربه خوردگی خیلی شدید بوده نتونستیم درست کنیم :O
اونوقت مادربورد نوی نو رو 1000 تا عیب گذاشتند روش !