PDA

مشاهده نسخه کامل : پیشهناد : فروشگاه آنلاین

Bahador
25-04-07, 14:44
سلام به همه بچه ها.
به نظر من بیاین یه فروشگاه آنلاین طراحی كنیم و یه سری محصولات خاص رو بزاریم برای فروش.:1. (3):
البته هسته فروشگاه هم جایی باشه كه بچه های بیشتری هستن... مثلا اگه مدیرهای تهران بیشتر هستن این بخش از تهران راه اندازی بشه :1. (5):

Shahryar
25-04-07, 14:50
سلام به همه بچه ها.
به نظر من بیاین یه فروشگاه آنلاین طراحی كنیم و یه سری محصولات خاص رو بزاریم برای فروش.
البته هسته فروشگاه هم جایی باشه كه بچه های بیشتری هستن... مثلا اگه مدیرهای تهران بیشتر هستن این بخش از تهران راه اندازی بشه :1. (5):

دوست عزیزم الان خیلی زوده برای این کار !

چراکه فروشگاه شما در صورتی میگیره که بازدید کننده زیاد داشته باشید و از همه مهم تر کار راحتی نیست هماهنگ کردن ، راه اندازی و از همه مهم تر اداره ی اون . به خصوص الان اصلا زمان مناسبی نیست با وجود امتحانات دوستان محصل و دانشجو . پس بهتره در تابستان بحث بشه نه ؟ الان برای مثال خود من در روز دارم 2 تا امتحان میدم :1. (28):

قربانت شهریار:1. (26):

hichkas
25-04-07, 14:50
من هم با نظر شهریار موافقم اما فكر فروشگاه هم قابل تحسین بهتره اول برای محصولاتمون مشتری نسبتاً بالای پیدا بشه پس بهتره كه توی بالا بردن آمار سایت به هم كمك كنیم

Bahador
25-04-07, 15:00
شهریار جان من كه نگفتم الان راه اندازی بشه... من گفتم كلا ببینیم اگه بچه ها مشكلی نداشتن مدیران اون بخش انتخاب بشن... بعدش هم یه سری از بچه ها كه به عنوان مدیر انتخاب میشن مشكل كار رو حل میكنن:1. (11):

M A H R A D
26-04-07, 16:58
موافقم ...

ولی الان خیلی خیلی خیلی خیلی زوده ...