PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد سامسونگ

mehdinet
08-09-10, 18:22
سلام
الان چند وقته ویندوز بهم پیغام میده که هارد مشکل داره و باید زودتر از اطلاعاتم back up بگیرم من دو تا هارد نصب کردم یکی قبلاً داشتم سیگیت 500 و یکی تازه چند هفته پیش گرفتم 1 ترا سامسونگ حالا میخوام ببینم باید این پیغام رو جدی بگیرم یا نه؟
وقتی اخطار میده 2 تا گزینه میاد یکی back up از اطلاعات و دومی اینکه بعداً ازم سوال کنه من همیشه دومی رو میزنم تو اخطارش میگه هارد سامسونگ مشکل داره حالا یعنی واقعاً هارد سامسونگی که تازه گرفتم خراب شده؟

mehrdad_ab
08-09-10, 19:30
تو صفحه لود اولیه ، این ارور رو میده ؟
شما کابل های اتصال رو چک کن
پاور سیستمتون چیه ؟ چه مدلی و چند واته ؟

mehdinet
08-09-10, 20:59
تو صفحه لود اولیه ، این ارور رو میده ؟
شما کابل های اتصال رو چک کن
پاور سیستمتون چیه ؟ چه مدلی و چند واته ؟

همینطوری دارم کار میکنم میاد مثلاً دارم فیلم میبینم یه دفعه میاد وسط صفحه قبلاً تو ویندوزی که تو هارد سیگیت داشتم میومد گفتم شاید از ویندوز باشه بعد اومدم تو ویندوزی که رو هارد سامسونگ نصب کردم دیدم اینجا بدتره تعداد اخطار ها بیشتر شد
کابلش از این کابلهاییه که گیره نداره
پاورم 485 green a

mehrdad_ab
08-09-10, 21:30
حتماً با یه پاور دیگه که از سلامتش مطمئن هستید تست کنید ، در ضمن از ویروسی نبودن سیستم با یه آنتی ویروس آپدیت شده مطمئن شید . نتیجه رو هم لطفاً اعلام کنید.

love_life
08-09-10, 22:34
بک آپ بگیرید ، فرمت سطح پایین بکنید ، درست می شه

mehdinet
09-09-10, 00:04
حتماً با یه پاور دیگه که از سلامتش مطمئن هستید تست کنید ، در ضمن از ویروسی نبودن سیستم با یه آنتی ویروس آپدیت شده مطمئن شید . نتیجه رو هم لطفاً اعلام کنید.
از پاور فکر نکنم باشه چون با هارد سیگیت که قبلآً داشتم هیچ مشکلی نبود آنتی ویروسمم همیشه آپدیته

بک آپ بگیرید ، فرمت سطح پایین بکنید ، درست می شه

من دو تا هارد گرفتم که دیگه نیازی به بک آپ گرفتن نباشه اطلاعات مهمم روی هر دو تا هارد هست فرمت سطح پایین چطوریه؟

Computex
09-09-10, 00:34
سلام. به نظر من مشکل نباید از پاور باشه. شما لطف کنید یه عکس از متن پیغام همینجا قرار بدید ....

mehrdad_ab
09-09-10, 11:31
قبلاً تو ویندوزی که تو هارد سیگیت داشتم میومد گفتم شاید از ویندوز باشه بعد اومدم تو ویندوزی که رو هارد سامسونگ نصب کردم دیدم اینجا بدتره تعداد اخطار ها بیشتر شداز پاور فکر نکنم باشه چون با هارد سیگیت که قبلآً داشتم هیچ مشکلی نبود آنتی ویروسمم همیشه آپدیته

روی پاور تاکید کردم چون شما قبلاً گفتید روی هردو تا هارد این مشکل رو دارم ، بعد گفتید پاور سالمه فقط روی هارد سامسونگ این مشکل رو دارم !
به هر حال یه امتحانه ، چون عین همین مشکل رو داشتم که با تعویض پاور حل شد .

mehdinet
09-09-10, 12:25
سلام. به نظر من مشکل نباید از پاور باشه. شما لطف کنید یه عکس از متن پیغام همینجا قرار بدید ...آخرین باری که اخطار داد یه گزینه دیگه هم داشت که اخطار رو نادیده بگیره و دیگه نشون نده آخرشم نوشته بود (not recommended) منم زدم دیگه تا حالا نیومده
متن اخطار میگفت که هارد دیسک دچار مشکل شده و زودتر باید با تولید کننده تماس بگیرم و دو تا گزینه هم داشت بک آپ گرفتن از اطلاعات یا بعداً ازم سوال کنه که من دومی رو میزدم توی more details هم مینوشت هارد سامسونگ و درایو هایی که برای این هارد درست کرده بودم نشون میداد

روی پاور تاکید کردم چون شما قبلاً گفتید روی هردو تا هارد این مشکل رو دارم ، بعد گفتید پاور سالمه فقط روی هارد سامسونگ این مشکل رو دارم !
به هر حال یه امتحانه ، چون عین همین مشکل رو داشتم که با تعویض پاور حل شد .
قبلاً یه ویندوز داشتم با یه هارد ولی این مشکل وجود نداشت از وقتی هارد سامسونگ و یه ویندوز دیگه نصب کردم اینطوری شد و تو ویندوز هارد سیگیت هم احتمالاً همین اخطار رو که تو هارد ساسونگ میده بود و میگفت هارد ساسونگ مشکل پیدا کرده هارد سیگیتم مشکلی نداره
منظور شما اینه که پاور مشکل پیدا کرده یا کم میاره باید بالاتر باشه؟

mehrdad_ab
09-09-10, 14:12
قبلاً یه ویندوز داشتم با یه هارد ولی این مشکل وجود نداشت از وقتی هارد سامسونگ و یه ویندوز دیگه نصب کردم اینطوری شد و تو ویندوز هارد سیگیت هم احتمالاً همین اخطار رو که تو هارد ساسونگ میده بود و میگفت هارد ساسونگ مشکل پیدا کرده هارد سیگیتم مشکلی نداره
منظور شما اینه که پاور مشکل پیدا کرده یا کم میاره باید بالاتر باشه؟

بله ، امکانش هست ، به هر حال بعد از تست پاور ، هارد رو کلاً اف دیسک کنید ، اگه حل نشد بفرستین واسه گارانتی