PDA

مشاهده نسخه کامل : جند سوال در مورد كيس و power

imanfara
04-09-10, 07:57
1-ايا مادربرد asrock 870 extreme3 در كيس هاي green orbit , green fasion قرار ميكيرد؟

2-اكثر كيس ها داراي پورت usb2 مي باشد حالا سوال من اين است كه اگه ما دربردي داراي usb3
باشه و در اين كيس ها قرار بگيره چي ميشه ؟

3- منظور از پورت IEEE 1394 . E-SATA در كيسها چيست و چه كاربردي داره ؟

4- فرق power gp535a , gp535b در جيست با دليل

5- به جزء كيس green orbit جند كيسه ديكه معرفي كنيد كه صفحه نمايش رنكي داشته باشد

K1LOU
04-09-10, 09:51
با سلام

-ايا مادربرد asrock 870 extreme3 در كيس هاي green orbit , green fasion قرار ميكيرد؟

بله . این دو تا کیس جزو کیسهای حرفه ای و خوب بازار هستن

2-اكثر كيس ها داراي پورت usb2 مي باشد حالا سوال من اين است كه اگه ما دربردي داراي usb3
باشه و در اين كيس ها قرار بگيره چي ميشه ؟

پورتهای usb روی مادربرد قرار دارن و از قسمت عقبی کیس بیرون میان . پس مشکلی نیست . البته این مادربرد هر دو پورت روداره .

- منظور از پورت IEEE 1394 . E-SATA در كيسها چيست و چه كاربردي داره ؟

پورت esata برای هاردهای اکسترنال استفاده میشه و پورت IEEE 1394 به اسمهای مختلفی فکر کنم برای بعضی دوربینهای فیلمبرداری و همچنین انواعی از پرینترهای حرفه ای

- فرق power gp535a , gp535b در جيست با دليل

این سئوال رو بهتر جناب عمرانی جواب بدن . خودم هم از ایشون یک همچین سئوالی داشتم و در قسمت پیشنهاد و انتقاد نسبت به محصولات گرین مطرح کردم . میتونید از اونجا پیگیری کنید

- به جزء كيس green orbit جند كيسه ديكه معرفي كنيد كه صفحه نمايش رنكي داشته باشد

اینم بهتره بچه های متخصص جواب بدن

imanfara
04-09-10, 12:03
در مورد جواب سوال 2
لطفا اين 2 كيس رو در سايت كرين نكاه كنيد جون هر دوتاي انها داراي بورت usb از جلو هستند

majid4310
05-09-10, 01:00
4- فرق power gp535a , gp535b در جيست با دليل?

تا اونجایی که من میدونم مدلهایی که آخرش به b ختم میشه از کیفیت بهتر و راندممان بالاتری برخوردارند.

amirpcp30
05-09-10, 01:07
4- فرق power gp535a , gp535b در جيست با دليل?

تا اونجایی که من میدونم مدلهایی که آخرش به b ختم میشه از کیفیت بهتر و راندممان بالاتری برخوردارند.

فک می کنم صدای فنشون هم کمتر باشه