PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب درایور Nvidia

softkadeh
03-09-10, 14:49
سلام

من کارت گرافیک asus silent 86GT دارم . cd خودشو نصب کرده بودم مشکلی نداشت تا اینکه 256.96 رو برای ویندوز 7 مدل 32 بیتی دانلود کردم . درایور خود گرافیک رو به زور و زحمت پاک کردم این درایور جدیده رو نصب کردم .

حالا خراب شده . یعنی Aero ساپورت نمیکنه . رنگ صفحه 16 بیتیه . بازی نمیاره .

حالا این جدیده رو پاک کردم که cd خودشو نصب کنم . نصب کردم مشکل سر جاشه .

چیکار کنم دوستان ؟

ممنون فقط لطف کنید سری کمک کنید که شب من MAtch کانتر استرایک دارم .

softkadeh
03-09-10, 15:32
سلام

من کارت گرافیک asus silent 86GT دارم . cd خودشو نصب کرده بودم مشکلی نداشت تا اینکه 256.96 رو برای ویندوز 7 مدل 32 بیتی دانلود کردم . درایور خود گرافیک رو به زور و زحمت پاک کردم این درایور جدیده رو نصب کردم .

حالا خراب شده . یعنی Aero ساپورت نمیکنه . رنگ صفحه 16 بیتیه . بازی نمیاره .

حالا این جدیده رو پاک کردم که cd خودشو نصب کنم . نصب کردم مشکل سر جاشه .

چیکار کنم دوستان ؟

ممنون فقط لطف کنید سری کمک کنید که شب من MAtch کانتر استرایک دارم .

مشکل رو در درایور قدیمی با ورود به کنترل پنل Nvidia حل کردم . حالا مشکل اینه که درایور جدید کنترل پنل نداره . با اون چیکار کنم ؟

mehrdad_ab
03-09-10, 19:28
شما از دیوایس منیجر یه بار کارتتون رو آنیستال کنید ، قبل از این کار هم به طور کامل درایورتون رو از ادد/ریموو آنیستال کنید ، یه بار ریستارت و بعد اینستال درایور جدید
این مچ روی کدوم سرورِ ؟
خواستی بگو تا بچه های ما هم بیان ....

softkadeh
03-09-10, 21:04
شما از دیوایس منیجر یه بار کارتتون رو آنیستال کنید ، قبل از این کار هم به طور کامل درایورتون رو از ادد/ریموو آنیستال کنید ، یه بار ریستارت و بعد اینستال درایور جدید
این مچ روی کدوم سرورِ ؟
خواستی بگو تا بچه های ما هم بیان ....

ممنون . این کار رو کردم 102 بار . اصلأ جواب نمیده . هر راهی رو بگی امتحان کردم .

توی سرور خودمون با Astrix داشتیم . نمیدونم نیکت چیه ولی من AtoM!C هستم . بهی . ورداشتن هادی رو با مهرداد Silent رو آوردن نامردا . Astrix نووب کجا مهرداد سایلنت کجا . ما فان کردیم دیدیم نه داریم میخوریم کم کم شروع کردیم به بازی که Draw کردیم و بعدش دعوا شد مچ کنسل شد .