PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقات ماهیانه HWBOT - September 2010

Extreme
03-09-10, 02:11
با سلام .

مسابقه ماه سپتامبر HWBOT شروع شد .

این مسابقه بر پایه تست های 3DMark 01 - 3DMark 03 - Unigine Heaven DX9 هست و فقط در رده کارت های گرافیک GT220 برگزار میشه .

قوانین مسابقه :

1- برای تست ها فقط باید از کارت گرافیک های GeForce GT 220 DDR2, GeForce GT 220 GDDR3, GeForce GT 220M استفاده کرد .
2- اسکرین شات همراه با CPU-Z Memory Tab/CPU Tab و GPU-Z و همچنین تنظمات 3Dmark به همراه Details
3- الزامی بودن لینک ولید از سایت Futuremark برای تست های 01 و 03 .
4- استفاده از یک کارت گرافیک .
5 - قرار دادن عکس از سیستم تست شده .

لینک مسابقه :

Only the registered members can see the link

PUMAOC
03-09-10, 16:10
خودونیم آواژنگ هم چه با سیاست جایزه ها رو به بچه ها داد !!:1. (38):

:Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

Extreme
03-09-10, 16:26
سعید جان بعضی وقتها یه حرفهایی میزنی !!!!

چه ربطی داره آخه عزیزم !

PUMAOC
03-09-10, 16:28
می خواستم تاپیکو بیارم بالا
کمی فکر....

Extreme
03-09-10, 16:30
دوستان لایسنس ولید 3DMark 03 کسی نداره ؟ اگر نباشه نمیشه توی اون قسمت چیزی ثبت کرد !!!

Labyrinth
03-09-10, 20:29
چرا نیما جان میشه

یک اکانت توی فیوچر میسازی بعد لوگین میکنی بعد وقتی تست گرفتی لایسنس رو باطل میکنی یا اصلا لایسنس نمیزنی بعدش به اینترنت وصل میشی و ثبت انلاین رو میزنی

توجه کنید بدون لایسنس فقط میتونی بعد از اتمام تست نتیجه رو ثبت کنید و اگر ذخیره کنید نیاز به لایسنس خواهید داشت

موفق باشید

PUMAOC
03-09-10, 20:32
احسنت امیر جان دنبال همچین راهی می گشتم. دستت درست.

اما اگه کسی خواست بخره منم باش شریک یم شم پولش نصف شه.

Extreme
04-09-10, 00:41
امیر جان شما این رو امتحان کردید ؟ من یادمه یک بار این کارو کردم ارور داد که لایسنس Not Valid هست !!

mamehdi
07-09-10, 11:47
سلام دوستان

دو سوال
1- اگر يكي ديگه از همان تيم شركت كنه و امتيازش از هم تيميش كمتر باشه امتياز تيم چطوري ميشه
2- چطوري توي detail از قسمت سي پي يو تست به بعد نتيجه نداده من حتي بدون كرك نصب كردم اونهارو هم آورد به نوع سي پي يو ربط داره يا چيز ديگست

با تشكر

Extreme
07-09-10, 12:32
سلام .

در صورتی که امتیاز کمتر باشه در نظر گرفته نمیشه .

سوال دوم رو متوجه نشدم .

دوستان کارت من زیر مود سوخت :دی اجمعین فاتحمه ......

ولی از 2 تا برند دیگه کارت رو تهیه میکنم .

mamehdi
08-09-10, 08:54
سلام .

در صورتی که امتیاز کمتر باشه در نظر گرفته نمیشه .

سوال دوم رو متوجه نشدم .

دوستان کارت من زیر مود سوخت :دی اجمعین فاتحمه ......

ولی از 2 تا برند دیگه کارت رو تهیه میکنم .

سلام نيما جان قسمت دوم سوالم رو براي مقايسه تست شما و تست خودمو گذاشتم قسمت قرمز رو ميگم چرا مال شما نزده مال من زده زده ويندوز و كارت گرافيك يكي هست و فقط نوع سي پي يو و رم ومادر برد فرق ميكنه منظورم اينكه به نوع سي پي يو ربط داره يا چيز ديگري هست

ViViD
08-09-10, 09:07
اون قسمت رو خودت زمانی که میخواهید تست رو شروع کنید از جزئیات برنامه تنظیم کنید و حذفشون کن تا زیاد روی پردازنده و گرافیک اور شده فشار وارد نشود

همون گزینه Game Test جهت امتياز گرفتن در این تست کافی هست و مشکلی ایجاد نخواهد کرد تست نیمای عزیز هم با همون چند مرحله تست اولیه نتیجه گرفته

mamehdi
16-09-10, 17:49
سلام دوستان

من 3d03 رو بدون سريال نصب كردم و نتيجه رو ثبت كردم online حالا كه لينك وليدشو ميخوام بارم ميگه بايد آخرش compare a-z0-9 باشه توي futuremark هم اكانت دارم البته بدون هزينه login هم كه ميكنم نميشه لطفا مراحل رو به ترتيب بگيد تا بتونم به تيم كمكي كنم با تشكر

mamehdi
18-09-10, 12:15
چرا نیما جان میشه

یک اکانت توی فیوچر میسازی بعد لوگین میکنی بعد وقتی تست گرفتی لایسنس رو باطل میکنی یا اصلا لایسنس نمیزنی بعدش به اینترنت وصل میشی و ثبت انلاین رو میزنی

توجه کنید بدون لایسنس فقط میتونی بعد از اتمام تست نتیجه رو ثبت کنید و اگر ذخیره کنید نیاز به لایسنس خواهید داشت

موفق باشید

سلام دوستان

من 3d03 رو بدون سريال نصب كردم و نتيجه رو ثبت كردم online حالا كه لينك وليدشو ميخوام بارم ميگه بايد آخرش compare a-z0-9 باشه توي futuremark هم اكانت دارم البته بدون هزينه login هم كه ميكنم نميشه لطفا مراحل رو به ترتيب بگيد تا بتونم به تيم كمكي كنم با تشكر

كسي نبود منو كمك كنه

PUMAOC
18-09-10, 13:58
سلام.

شما باید همون لحظه که می خوایید ثبت کنید ریزالتو, لوگ این باشی تو سایت که بره تو اکانت خودت.

یا اصال می تونی از لینک اورب اسکرین شات هم تهیه کنی.

mamehdi
19-09-10, 08:51
سلام.

شما باید همون لحظه که می خوایید ثبت کنید ریزالتو, لوگ این باشی تو سایت که بره تو اکانت خودت.

یا اصال می تونی از لینک اورب اسکرین شات هم تهیه کنی.

سلام آقا سعيد چه خبر

من موقع ثبت لوگ اين بودم و الانم تو اكانتم هست ولي موقع ثبت در hwbot لينكشو كه به hwbot ميدم خطا ميده موندم

اگه آقا نيما لطف كنن بگن چطوري ثبت كردن ممنون ميشم

PUMAOC
19-09-10, 09:36
خوب برادر فک کنم شما پابلیک نکردی ریزالتتونو :دیییی

اول باید پابلیک کنی.

mamehdi
19-09-10, 09:38
خوب برادر فک کنم شما پابلیک نکردی ریزالتتونو :دیییی

اول باید پابلیک کنی.

چطوري پابليكش كنم كجاي سايت

mamehdi
19-09-10, 09:59
چطوري پابليكش كنم كجاي سايت

مرسي سعيد جان پيداش كردم جولي چشمم بود ولي نميديدمش دي:

PUMAOC
19-09-10, 10:03
خوب خدا رو شکر. می خواستم شات بگیرم.
موفق باشی.

Extreme
02-10-10, 10:48
سلام دوستان مسابقات این ماه HWBOT هم به پایان رسید و سر انجام شهر سخت افزار ایران در رتبه سوم قرار گرفت .

برای مشاهده نتیجه میتونید به صفحه (Only the registered members can see the link) مسابقه مراجعه کنید .

متاسفانه من تمامی قطعات رو برای این مسابقه تهیه کرده بودم ولی به دلیل مشغول بودن در مسابقه ASUS واقعا وقت نکردم تست درست حسابی بزنم تو این مسابقه و از دوست عزیزمون MAMEHDI هم تشکر میکنم به خاطر تست های عالی که ثبت کردن .

با آرزوی موفقیت برای دوستان - نیما