PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با مانیتور lg

mehdinet
02-09-10, 12:37
سلام
من حدود 1 ماه پیش یه مانیتور led ال جی گرفتم ولی هر چند وقت یک بار واسه خودش میره تو حالت stand by و مینویسه power saving و صفحش خاموش میشه این فقط وقتی اتفاق میوفته که صفحش برای مدت چند ثانیه خاموش میشه مثلاً موقع restart سیستم وقتی میره تو stand by باید 10 بار کامپیوتر رو خاموش روشن کنم و restart کنم تا دوباره صفحش روشن بشه لطفاً راهنماییم کنین
ممنون

mohamad70
03-09-10, 11:09
سلام
من حدود 1 ماه پیش یه مانیتور led ال جی گرفتم ولی هر چند وقت یک بار واسه خودش میره تو حالت stand by و مینویسه power saving و صفحش خاموش میشه این فقط وقتی اتفاق میوفته که صفحش برای مدت چند ثانیه خاموش میشه مثلاً موقع restart سیستم وقتی میره تو stand by باید 10 بار کامپیوتر رو خاموش روشن کنم و restart کنم تا دوباره صفحش روشن بشه لطفاً راهنماییم کنین
ممنون

کارت گرافیکتون چیه؟

mehdinet
03-09-10, 12:38
کارت گرافیکتون چیه؟

gt240 1024 ddr5

mohamad70
04-09-10, 10:24
gt240 1024 ddr5

اگه براتون امکانش هست با یه مانیتور دیگه هم تست کنید حتی می تونید با یه تلویزیون lcd هم که ورودی hdmi داره چک کنید

mehdinet
04-09-10, 15:03
من تا همین 1 ماه پیش lcd داشتم و همچین مشکلی وجود نداشت این led های ال جی یه چیزی دارن به نام easy energy saver یا یه چیزی تو همین مایه ها که وقتی ویندوز رو تو حالت sleep میزارم بعضی اوقات قاطی میکنه و دیگه از حالت stand by خارج نمیشه و باید چند بار کامپیوتر رو روشن و خاموش و ریستارت کنم تا تصویر بیاد بعضی اوقا با 2 تا ریستارت درست میشه بعضی اوقات با 10 تا هم نمیشه خیلی عجیب غریبه خودم فکر میکنم یه جای کار میلنگه ولی نمیدونم کجاست یه بار همینطوری شد مانیتور رفت تو حالت power saving mode کیس باز بود داشتم قطعات رو دست میزدم که انگشتم خورد به پره کارت گرافیک یه دفعه دیدم تصویر اومد

Curtis
04-09-10, 16:58
زمانی که این اتفاق میفته دکمه ی سورس رو بزنید ببنیدی تصویر میاد.

mehdinet
04-09-10, 19:00
زمانی که این اتفاق میفته دکمه ی سورس رو بزنید ببنیدی تصویر میاد.

سورس کدوم دکمست؟
اگه دکمه خاموش و روشن مانیتور رو میگین قبلاً چند بار امتحان کردم

Curtis
04-09-10, 20:17
نه عزیز دکمه ای با نام SOURCE
هست

mehdinet
04-09-10, 23:52
نه عزیز دکمه ای با نام SOURCE
هست
رو مانیتور دکمه ها اسم ندارن اگه دکمه power رو نمیگین پس احتمالاً دکمه تنظیم خودکار رو میگین ولی من وقتی این اتفاق افتاد و مانیتور رفت رو حالت stand by همه دکمه ها رو امتحان کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد

Curtis
05-09-10, 00:05
مدل دقیق را بفرمایید

MasterLCD
05-09-10, 08:50
من تا همین 1 ماه پیش lcd داشتم و همچین مشکلی وجود نداشت این led های ال جی یه چیزی دارن به نام easy energy saver یا یه چیزی تو همین مایه ها که وقتی ویندوز رو تو حالت sleep میزارم بعضی اوقات قاطی میکنه و دیگه از حالت stand by خارج نمیشه و باید چند بار کامپیوتر رو روشن و خاموش و ریستارت کنم تا تصویر بیاد بعضی اوقا با 2 تا ریستارت درست میشه بعضی اوقات با 10 تا هم نمیشه خیلی عجیب غریبه خودم فکر میکنم یه جای کار میلنگه ولی نمیدونم کجاست یه بار همینطوری شد مانیتور رفت تو حالت power saving mode کیس باز بود داشتم قطعات رو دست میزدم که انگشتم خورد به پره کارت گرافیک یه دفعه دیدم تصویر اومد

من كه تا حالا در مورد همچين مشكلي چيزي نشنيدم دوست عزيزم
1- مدل مانيتورت چيه؟
2- به نظرم مشكلت رو تو وبلاگ ماديران بازگو كن. سريع پاسخ ميدن:
Only the registered members can see the link

mehdinet
05-09-10, 13:15
مدل دقیق را بفرمایید

led lg 1940s میباشد

mehdinet
05-09-10, 15:37
من كه تا حالا در مورد همچين مشكلي چيزي نشنيدم دوست عزيزم
1- مدل مانيتورت چيه؟
2- به نظرم مشكلت رو تو وبلاگ ماديران بازگو كن. سريع پاسخ ميدن:
Only the registered members can see the link

1940s
مشکلمو تو وبلاگ مادیران نوشتم امیدوارم اونا بدونن قضیه چیه
یه مشکلی هم که وجود داره اینه که این اتفاق همیشه نمیفته بعضی اوقات حتی 1 هفته هم مشکلی وجود نداره هر وقت تصویر مانیتور سیاه میشه مثل موقع restart میترسم دوباره قاطی کنه و تصویر نیاد

real world
06-09-10, 20:17
من این مشکلو داشتم ولی با w2253tq زنگ زدم ماد ایران اومد خونه مانیتور تست کرد گفت باید بردش عوض شه یک ال سی دی هم بهم داد تا برد مانیتور و عوض کنن گارانتی بسیار عالیی داره با اینکه خراب ولی بسیار ازش راضی بودم.....زنگ بزن ماد ایران تا بیا درستش کنه مشکلش اینطوری نیست که تو خونه درست بشه ....بخاطر برق خونه هم میتونه باشه یا بدشانسی.......

mehdinet
06-09-10, 21:47
جدی میگین؟
همیشه اینطوری میشد؟ چطوری به نمایندگیش ثابت کردین که مانیتور این مشکل رو داره چون همیشه اینطوری نمیشه فقط بعضی اوقات اینطوری میشه

real world
06-09-10, 22:21
خوب اگه زنگ بزنی تا 2 ساعت دیگه دم در خونه تونه گارانتیش خیلی توپه اگه اینطوری نشه خودشون میبرن تست میکنن این زیاد مهم نیست ولی مال من خیلی وضعش خراب بود.....بعد تازه شما که مریض نیستی که الکی تماس بگیری نمایندگی این و میدونه که یه مشکلی هست که شما تماس گرفتی.....ولی اینجوری شد زنگ بزن 2ساعته دم در خونه هستن.....

mehdinet
07-09-10, 14:35
امیدوارم که دیگه اینجوری نشه اگه شد دست نمیزنم به مانیتور زنگ میزنم به نمایندگیش
ممنون