PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین دی وی دی رایتر

nokiania20
31-08-10, 09:37
سلام :party:بهترین دی وی دی رایتر از لحاظ کیفیت وگارانتی کدام است
ایا کشور سازنده مثل چین یا هند میتونه خوب باشه

mohamad70
31-08-10, 10:06
به نظر من sony یا pioneer البته از لحاظ کیفیت گارانتی رو نمیدونم در ضمن الان اکثر قطعات چینی هستن

nima_hl
31-08-10, 12:03
سلام :party:بهترین دی وی دی رایتر از لحاظ کیفیت وگارانتی کدام است
ایا کشور سازنده مثل چین یا هند میتونه خوب باشه

سلام

با زیاد شدن رقابت قیمتی بین شرکتهای تولید کننده کیفیت محصولات به شدت افت کرده و در هر سری از محصولات شاهد بدتر شدن کیفیت هستیم

ربطی هم به برند بخصوصی نداره مثلا سونی سری قدیمش خوب بود و رفته رفته کیفیتش رو از دست داد و همین اتفاق برای محصولات teac ، liteon ، samsung و ..... هم افتاد

در حال حاضر درایوهای asus به نسبت بهتر از بقیه هستند ( در قیمتهای پائین )

دیگه اون درایوهائی که بدون دردسر یک عمر کار میکردند تولید نمیشن یا اینقدر گرون هستند که ارزش خرید ندارند ( یدونه suzuki از اون ide های اولیه دارم که جزو اولین سری 16 سرعته هستش ، حدود 200 تومن برام تموم شد ولی الان فکر کنم بالای 5-6 ساله بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه )

K1LOU
31-08-10, 12:07
با سلام
نیما جان دی وی دی رایترهای پلکستور ( اگه اشتباه نکنم ) که می گفتن خیلی کیفیت خوبی دارن الان در چه حدی هستند ؟
با تشکر

K1LOU
31-08-10, 12:22
با سلام
منم تعریفش رو زیاد شنیدم . البته قیمتش بالا بود یعنی یه liton که حدود 30 تومن بود همین پلکستور حدود فکر کنم 60 بود . قاعدتا باید کیفیت خوبی داشته باشن

arash79
31-08-10, 17:29
اينجا رو هم يه نگاه بنداز ضرر نداره.
البته علمي كه نيست.

Only the registered members can see the link

nima_hl
31-08-10, 18:25
البته علمي كه هيچي ديمي هم نيست.

آرش جان

به هر حال زحمت کشیدن ، زمان گذاشتن و این تست رو انجام دادند

اگر در این تست نقطه ضعفی میبینید جا داره اون رو بهشون اعلام کنید

ولی اینکه لینک میدید و به همین راحتی قضاوت میکنید از دید بنده اصلا جالب نیست

ramine1
31-08-10, 18:40
سلام گول اين دي وي دي رايتراي گرونو نخورين نميگم خوب نيستن ولي تا benq وجود داره به جز اين مارك خريدن اشتباه محضه البته اگه گيرتون بياد كه بعيد ميدونم

يه بار گفتم ديگه تكرار نميكنم اگه پولتونو دوس دارين برين benq بخرين اگه هم ميخواين پولتونو حروم كنين ماركاي ديگه بخرين از من گفتن بود و از شما نشنيدن خود دانيد

حتما مال شما يا تقلبي بوده سرت كلاه گذاشتن يا از همون روز اول مشكل داشته من كه الان يك سال و نيمه دارمش فقطم همين دي وي دي رايتر benq رو دارم يعني دي وي دي رم ندارم ازش براي دي وي دي خواندن استفاده ميكنم رايتم ميكنم ولي ضعيف نشده و سرعت رايت سي دي و دي وي دي با اون به مراتب بالاتر از بقيه ماركا هست حالا ميخواين باور كنين ميخواين نكنين در ضمن بهتره زيادم دنبالش نگردين چون به اين راحتي گيرتون نمياد كلا تو ايران چيزي كه بدرد نميخوره فراوونه و چيزي كه خوبه كمياب در حالت كلي گفتم البته مسايل ديگه اي هم تاثير داره

هركسي اومد و نظرشو گفت ديگه فكر ميكنم مخاطب بتونه تشخيص بده كدوم مارك بهتره به عهده ي خودش ميذارم ديگه بحثو تموم ميكنم چون هر كي ميخواد بياد از مارك خودش تعريف كنه

اين براي بار آخر كه ميگم اگه ميخواين پول زيادي بدين بدين ماركاي گرون قيمت بگيرين كه فقط پول اسمشونه بهترين دي وي دي رايتر فقط benq اگه يه دي وي دي سوزوند من سرمو ميدم در ضمن سرعت رايت اون نسبت به بقيه ماركا به مراتب سريع تره مثلا با سرعت 16 قشنگ 30 ثانيه زودتر از ماركاي ديگه رايتش تموم ميشه با كيفيت بالا

با سلام شما درست ميفرماييد ولي من جواب اون كسيو كه گفت مشكل داره با benq رو دادم و اينم بدونين ماركاي معروف خيلي زودتر افت كيفيت ميكنن و تقلبيه اونا زياد ميشن منظورم همين ماركاي گرون قيمتم هست من دليل اينكه ميگم بدون شك benq بهترينه اينه كه اولا خيلي كميابه دوما خيلي معروف نيست و طرفدار نداره در نتيجه امكان تقلبي بودن اون كم ميشه مثلا asus لايتون و خيلي ماركاي ديگه مطمين باشين الان همشون تقلبين شكم نكنين و ما يه بار يه سوني باز كرديم ديديم همون لايتون بود اصلا و فقط قابش فرق ميكرد يعني داخلش نوشته بود لايتون من ديگه وقت ندارم بيام توضيح بيشتري بدم هركسي خودش فكر داره و بايد بتونه تشخيص بده چي خوبه و چي بده خوددانيد هركس آزاده بره هر چي دوس داره بخره يا علي

sُلام ظاهرا داره بحث به يه جايي ميرسه بله اين سليقه اي هم هست ولي تو رنج قيمت معمولي با هر سليقه اي هم كه باشيد benq بهتر از آب در اومده اگه ميخواين ازون يه ذره بهتر باشه برين پول 2 برابر بدين plextor بگيرين با تشكر رامين بحث در همين جا تموم ميشه ديگه تاپيكو ببندين و پي ام ندين چون فايده نداره

Labyrinth
31-08-10, 19:13
البته علمي كه هيچي ديمي هم نيست.

من این اقدام رو هرچی هم که باشه عالی میدونم و همین که خواستن کمک کنند خودش کلی هست

arash79
31-08-10, 19:43
آرش جان

به هر حال زحمت کشیدن ، زمان گذاشتن و این تست رو انجام دادند

اگر در این تست نقطه ضعفی میبینید جا داره اون رو بهشون اعلام کنید

ولی اینکه لینک میدید و به همین راحتی قضاوت میکنید از دید بنده اصلا جالب نیست

من این اقدام رو هرچی هم که باشه عالی میدونم و همین که خواستن کمک کنند خودش کلی هست

حق با شماست من پستمو ويرايش كردم. ولي بنظر من اولين كاري كه يك رايتر خوب بايد انجام بده(همونطور كه اسمش روشه) رايت باكيفيته. نه اينكه مثلا ميتونه فلان دي‌وي‌دي خشدارو بخونه يا نه!
ايكاش وقتي همچين منبع خوبي از تمام رايترها در اختيار داشتن بيشتر وقت ميزاشتن تا خواننده هم ميتونست به نتيجه‌گيري بهتري برسه.

Pami
31-08-10, 22:21
یادمه چند سال پیش YAMAHA عنوان بهترین رایتر رو یدک میکشید و تا چند وقت پیش پلکستور ولی الان این دو برند فکر کنم کم شده و نایاب .
خودم با تبدیل Sata2USB رایتر اسوس رو استفاده میکنم ، فکر کنم تو مصرف های عادی همین اسوس بهترین باشه باز نظر دوستان مطمئن تر از من خواهد بود .

Amir.Mansoury
31-08-10, 23:31
pionner فکر کنم خوب باشه

N@VID
01-09-10, 01:32
سلام :

به نظر من و تجربه به هیچ وجه الان دنبال مارک ال جی + لایتون + پایونیر نباشید !
من همیشه اسوس خریدم و به مشکل بر نخوردم .
کیفیت اسوس هنوز قابل قبول هست در این بازار کالاهای چینی درجه دو !!!

mehrdad_ab
01-09-10, 14:34
يه بار گفتم ديگه تكرار نميكنم اگه پولتونو دوس دارين برين benq بخرين اگه هم ميخواين پولتونو حروم كنين ماركاي ديگه بخرين از من گفتن بود و از شما نشنيدن خود دانيد
شما که اینهمه از این BENQ تعریف می کنین ، بدونین که من بدترین رایتری که تو عمرم استفاده کردم همین BENQ بودش بعد سامسونگ و بعد LG
حالا شما هرچقد دلت میخواد ازش تعریف کن ...

D J V A H I D
01-09-10, 15:49
اتفاقا منم در بین همه رایترهایی که داشتم BenQ از همگی بهتر بهم جواب داده ... عمر بالا ... گارانتی عالی ... بی صدا ...شکل زیبا و نیز اینکه درش به این راحتی هاخراب نمیشه و بعد از چند سال هنوز پر قدرت ... :great:

arash79
01-09-10, 22:21
اين benq الان تو بازار موجوده؟ شما خودت از كجا گرفتي؟ چند؟
يادمه تو cdfreeks هم ازش تعريف كرده بودن.

D J V A H I D
01-09-10, 23:13
اين benq الان تو بازار موجوده؟ شما خودت از كجا گرفتي؟ چند؟
يادمه تو cdfreeks هم ازش تعريف كرده بودن.

مرکز گارانتی فرزانگان فارس ... که محصولات بنکیو رو گارانتی میکنه ... بذار من فردا واست سوال میکنم ...

mehrdad_ab
02-09-10, 11:19
ولی اگه میخوای راحت باشی پلکستور بگیر که کیفیت خوبی داره با گارانتی سریر
یا پایونیر از سری لانه زنبوری بگیر ، بازم با گارانتی سریر
مزیت گارانتی سریر اینه که حتی اگه گارانتی قطعتون تموم شده باشه اونو با هزینه تعمیر می کنن و مثلاً مثل لایتونی که با گارانتی سازگار ارائه میشه ، دیگه مجبور نیستی بندازیش دور ( البته تا دو سال پیش هم سازگار ارقام این کار رو انجام میداد ولی بعداً این طرحشو گذاشت کنار )

mohammad1985
02-09-10, 12:40
من خودم قبلا سامسونگ کار می کردم ! اصلا زرفش نرو بعد اون سونی ! تا الان با سونی مشکل نداشتم که برم سراغ یکی دیگه ! هر چی گرفتی فقط ال جی و سامسونگ نگیر !

amir.45
02-09-10, 12:59
من لایتون دارم. اشغال به معنای واقعی کلمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahddi
02-09-10, 18:25
از چه بابت اینو میگید؟

amir.45
02-09-10, 18:46
از چه بابت اینو میگید؟

از این بابت که 5ماه نیست خریدمش در حد جت صدا میده درشم که گیر میکنه

باید دور خیز کنی با لقد بری تو درش تا بیاد بیرون LOL

mehrdad_ab
02-09-10, 20:43

ماشاا... از بابت صدقه سر سازگار ارقامه ، قبلاً خیلی خوب گارانتی میداد اما الان چی ...

N@VID
04-09-10, 01:35
شما که اینهمه از این BENQ تعریف می کنین ، بدونین که من بدترین رایتری که تو عمرم استفاده کردم همین BENQ بودش بعد سامسونگ و بعد LG
حالا شما هرچقد دلت میخواد ازش تعریف کن ...

ولی اگه میخوای راحت باشی پلکستور بگیر که کیفیت خوبی داره با گارانتی سریر
یا پایونیر از سری لانه زنبوری بگیر ، بازم با گارانتی سریر
مزیت گارانتی سریر اینه که حتی اگه گارانتی قطعتون تموم شده باشه اونو با هزینه تعمیر می کنن و مثلاً مثل لایتونی که با گارانتی سازگار ارائه میشه ، دیگه مجبور نیستی بندازیش دور ( البته تا دو سال پیش هم سازگار ارقام این کار رو انجام میداد ولی بعداً این طرحشو گذاشت کنار )

سلام

البته یکی از کمیت های گارانتی سریر اینه که عمرا یک قطعه رو کمتر از یک هفته تحویل بده !!!
الان اکثر گارانتی ها اگر از اعتبار گارانتی گذشته باشه بذلیل وجود قطعات و لوازم یدکیش با دریافت هزینه تعمیر می کنند
ما برای یک بنده خدایی دی وی دی رایتر سامسونگ ! اکسترنال گرفتیم که هر دو الی سه ماه خراب میشد و میرفت گارانتی و درجا تعویضش می کردن ! کلی ضرر زد به سام سرویس ...
ال جی با گارانتی مادایران هم الان این طور هست ، بشکلی که درجا تعویض می کنه . خوب می دونند چی دست مشتری می دهند دیگه !!!

فقط اسوس !

mehrdad_ab
04-09-10, 11:04
سلام

البته یکی از کمیت های گارانتی سریر اینه که عمرا یک قطعه رو کمتر از یک هفته تحویل بده !!!
الان اکثر گارانتی ها اگر از اعتبار گارانتی گذشته باشه بذلیل وجود قطعات و لوازم یدکیش با دریافت هزینه تعمیر می کنند
ما برای یک بنده خدایی دی وی دی رایتر سامسونگ ! اکسترنال گرفتیم که هر دو الی سه ماه خراب میشد و میرفت گارانتی و درجا تعویضش می کردن ! کلی ضرر زد به سام سرویس ...
ال جی با گارانتی مادایران هم الان این طور هست ، بشکلی که درجا تعویض می کنه . خوب می دونند چی دست مشتری می دهند دیگه !!!

فقط اسوس !

درسته، منم به شخصه نه سامسونگ به کسی پیشنهاد میدم نه ال جی ،
ایسوس رو اول از بابت مادر برد قبول دارم ، و بعد کارت گرافیک و همه میدونن که تا چند سال پیش بهترین اپتیک درایوها رو میداد ، ولی الان از دی وی دی رایترهاش استفاده نکردم ، ولی اگه شما استفاده و پیشنهاد میدین ، بدون چون و چرا قبول می کنم ، چون ایسوس رو باور دارم

Curtis
04-09-10, 11:43
در حال حاضر پلکستور بهترینه درسته قیمتش بالاست
ولی کیفیت حرف نداره
صداش فوقالعاده کمه
لنز قوی
من خیلی ازش کار کشیدم حتی یک بار هم cd یا dvd نسوزوندم
سرعت بالایی هم داره .

hp نگیرید که افتضاحه
صدای گوش خراش
لنز ضعیف
کیفیت افتضاح
و از همه بدتر سوزوندن بالا
بدون گارانتی

liton هم خوبه و قیمتش مناسبه

amir.45
04-09-10, 12:15
داداش شما لایتون داری که میگی خوبه؟

من لایتون دارم دیگه به لعنت خدا نمیرزه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nima_hl
05-09-10, 12:51
اين براي بار آخر كه ميگم اگه ميخواين پول زيادي بدين بدين ماركاي گرون قيمت بگيرين كه فقط پول اسمشونه بهترين دي وي دي رايتر فقط benq اگه يه دي وي دي سوزوند من سرمو ميدم در ضمن سرعت رايت اون نسبت به بقيه ماركا به مراتب سريع تره مثلا با سرعت 16 قشنگ 30 ثانيه زودتر از ماركاي ديگه رايتش تموم ميشه با كيفيت بالا

دوست گرامی

اینکه شما لطف میکنید و تجربیات خودتون رو با سایر دوستان در میان میگذارید خیلی عالیه ولی متعصب بودن روی یک برند مطلب زیاد جالبی نیست

سوختن dvd بیشتر از اونکه به درایو مربوط باشه به dvd خام مربوط میشه ، شما احتمالا از محصولات با کیفیت استفاده کردید

همونطور که قبلا هم صحبت شد متاسفانه کیفیت هر برندی در هر سری متفاوته برای مثال بنده از درایو خودم بسیار راضی هستم ولی سریهائی که یک سال بعد به بازار اومد از همین برند کیفیت خوبی نداشت

برای همین در مبحث درایو نمیشه خیلی قاطع صحبت کرد ( کما اینکه در همین تاپیک دوستی از کیفیت benq گلایمند بود )

mohammad1985
06-09-10, 05:58

دقیقا منم این مشکلو با سی دی رایتر سی دی رام و دی وی دی رایتر سامسنگ داشتم !!! ولی گوش شیطون کر تا حالا نه خودم نه برای سیستمهایی که براشون دی وی دی رایتر سونی بستم این مشکل پیش نیومده !

K1LOU
06-09-10, 08:36
با سلام
همین چند دقیقه قبل از اینکه این پست رو بزنیم روی سیستم اونطرفی (یک لایتون پارسال گذاشتیم چون سیستم اداره است ازش یکبار هم استفاده نکردیم .) امروز یک سی دی برنامه گذاشتم داشت منفجر می شد اونقدر صدا داشت که فکر کردم یک جت میخواد پرواز کنه . همه سیستمهای اداره روشون لایتون هست . البته اینی که من می گم روش مارک خود لایتون هم حک شده . ولی جدید ترهایی که خریداری شده روشون مارک لایتون هم نداره . قبلا فکر می کردم تقلبی هستن اما کمی تحقیق کردم دیدم فقط مارک رو روشون نزدن وگرنه همون لایتونها هستند با این اسم توی سیستم شناخته میشن ATAPI iHAS324
فکر کنم همین مدلها از اون قبلی ها بهترن .

Hamid2547
06-09-10, 19:53
منم بنکیو دارم،ازش تا حالا راضی بودم ولی به بعضی دی وی دی ها حساسه،مثلا دی وی دی های ایرانی مثل فاینال بذار روش یکیشو هم با کمترین سرعت درست رایت نمیزنه،ولی با دی وی دی های پدر مادر دار مشکلی نداره،در حالی که مثلا دوستم پیونر داره مثل آب خوردن دی وی دی فاینال و ایرانی باهاش رایت میزنه مشکلی هم نداره،ولی یه خوبی که تا چشم نخوره از دیدم اینه که درش مشکل به هم نزده تا حالا،در حالی که من لایتون داشتم درس مشکل پیدا کردن بعدشم ترکید،یا سوزوکی داشتم اونم با درش مشکل پیدا کردم،برند های دیگه هم تست نکردم تا حالا:D

N@VID
06-09-10, 21:24
سلام :

مدتهاست که بر روی کیس ها برای زیبایی و یک نواختی بیشتر پنل هایی برای محل قرارگیری درایو ها نصب می شود !
متاسفانه ضربه ای که در کیس های غیر استاندارد بدلیل فنر نا مناسب یا عدم نتظیم پنل با درب درایو ، به مرور زمان درایو ها دچار مشکل باز شدن درب می شوند
غالبا مشکلات درایو ها به دو دسته تقسیم می شود : 1 - مشکل درب 2 - مشکل اپتیک
من به شخصه کمتر دیدم درایوی دچار مشکل اپتیک باشد ، شاید در 100 عدد به زور به توان گفت 2 عدد دچار مشکل اپتیک می شوند ...
مشکل اصلی درایو ها ، مربوط می شود به قسمت درب و به قولی باز و باز شدن درب درایو !
مشکل درب نیز باز به دو دسته تقسیم می شود :
1- مشکل تسمه
2 - مشکل مگنتی شدن فیکس کن موتور میانی

حال چرا این ها رو گفتم ؟
به این دلیل که هیچ کس نمی تواند مطلقا بگوید یک درایو خوب یا بد است
چراکه خوب و یا بد بودن نسبی است و رابطه مستقیم با یوزر دارد و نوع استفاده ...
هر چقدر درب درایو بیشتر باز و بسته بشود ، تسمه آن زودتر خراب می شود و درب باز نمی شود
هر چقدر سی دی بیشتری در یک مدت خاص وارد درایو شود و طولانی مدت بماند باعث مگنتی شدن فیکس کن موتور میانی می شود و درب باز نمی شود
هر چقدر سی دی خش دار و کثیف بیشتزی داخل درایو شود اپتیک زودتر ضعیف می شود

پس انتخاب به دور از تعصب !!!

sahel_775
07-09-10, 01:27
داداش ما هم لایتون ساتا داریم خیلی هم خوبه
من توی این هفت هشت سالی که کامپیوتر داشتم با تعدادی از رایترا سر و کله داشتم مارکهای بازاری سونی - اچ پی - ایسوز - سامسونگ - لیتیون بهترین مودلش ایسوز و لیتیون هستش البته توی قیمت
30 تومن راستی یه مدل سونی هست سفید رنگ که درب آن خاکستری رنگ هست خیلی نرم و پر کار هستش اگه گیر بیاد خیلی خوبه

N@VID
07-09-10, 13:48
داداش ما هم لایتون ساتا داریم خیلی هم خوبه
من توی این هفت هشت سالی که کامپیوتر داشتم با تعدادی از رایترا سر و کله داشتم مارکهای بازاری سونی - اچ پی - ایسوز - سامسونگ - لیتیون بهترین مودلش ایسوز و لیتیون هستش البته توی قیمت
30 تومن راستی یه مدل سونی هست سفید رنگ که درب آن خاکستری رنگ هست خیلی نرم و پر کار هستش اگه گیر بیاد خیلی خوبه

سلام:

اتفاقا همین الان سیستم یکی از اقوام منزل ما است که از همین مدل سونی درب خاکستری که شما فرمودید روش نصب هست !
هیچ یک از دی وی دی های برنامه های من در اون باز نمیشه ! بدلیل رایت با سرعت 16 ایکس !!!
درایوی که نو باشه و نتونه دی وی دی با رایت سرعت بالا رو بخونه باید انداخت دور ...

می بینید این دقیقا مثال یک تخم مرغ شانسی است !
یک درایو برای یکی خوب و برای دیگری افتضاح کار می کند ...

Labyrinth
07-09-10, 16:15
من بیشتر وقتی میخوام برم یک درایو انتخاب کنم به فروم های خارجی میرم ببینم کدوم کمتر مشکل داره ، بطور مثال لایتون 20X یکی از بهترین هاست مخصوصا دو مدل HAS120 و HAS220

تجربه کارکردن با اکثر درایو ها رو هم دارم ولی چیزی که پیشنهاد میکنم سعی کنید سمت لایتون 24X نرید البته بعضی مدل هاش خوبه ولی HAS324 زیاد از کار خوب در نیومده

feryfrt
08-09-10, 20:49
من یه writer ژاپنی Sony دارم اصلاً CD 700MB رو نمیشناسه فقط 650MB رو اورجینال میشناسه ،سرعتش 2x4x24x

این ماله 15سال پیشه هنوز هم اگه CD بخوام رایت کنم میزنه .

الان یه Writer Plextore دارم ، راضیم ازش

بعضی سری های LiteOn هم لنز Plextore دارن

رایترهای خوبه دنیا همین YAMAHA , Plextore , Sony بازم هست ولی اینا جزء بهترینان که من تو ذهنم بود.
راستی اگه چشمت به برند BUFFALO خورد ،یه نگاهی به Review ها بنداز. من یه Bluray Writer رو قیمت کردم
350 تومان .

زیاد رو 100 تا رایتر زوم نکن ، 3 مدل رو زوم کن بالاخره یکیش رو بخر.

اگه خیلی خیلی رایت میزنی ، برو یه 2-3 جا که کارشون رایت زدنه بازی و ... این چیزاس
بپرس رایتراشون چیه.

nima_hl
08-09-10, 23:54
مديران سايت بايد اينو بدونن كه پاك كردن پست افراد كار درستي نيست دقيقا معنيش فيلتر كردنه هر كسي آزاده هر حرفي بزنه به جز فحش و حرفاي سياسي كه متاسفانه مدير اين بخش اين نكته رو ظاهرا بلد نيست و پست افرادو پاك ميكنه متاسفم دوست من اكانتمم پاك كن خودتو راحت كن

شما اول لطف کن و قوانین رو بخون

بنده طبق این بند پست شما رو حذف میکنم

قانون شماره 20 ) چنانچه تاپیک و یا پیغامی‌ از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنید تا آن مدیر نیز در اینباره شمارا راهنمایی‌ و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی‌ آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خودرا دریافت نخواهید کرد.

اما پست قبلی شما

سلام عيبي نداره همه رو يكي كردين ولي در جواب شما بايد بگم من اصلا تعصبي ندارم رو چيزي هر كي دوس داشت بره هر چي ميخوات بگيره ولي من دلم ميسوزه كه چرا مردم ما قادر نيستن حرف حقو قبول كنن و هر كسي براي خودش مياد يه نظري ميده در صورتي كه آدم بايد به كسي كه بيشتر كار كرده اطمينان كنه آقا خلاصه كنم برين پولاتونو هدر بدين و هر چي دوس دارين بگيرين از من گفتن بود و از شما نشنيدن خوددانيد(خدايا روزي رو برسون كه تمام مردم به قدرت درك بالايي برسن كه صلاح خود و مملكتشونو به راحتي بتونن تشخيص بدن الهي آمين شما هم دعا كنين)با توجه به این قانون حذف کردم

قانون شماره 24 ) هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی‌ شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

به هر روی توی بخش سخت افزار شما اجازه اسپم زدن ندارید ، اگر از عملکرد بنده هم شکایتی دارید با مدیریت در میون بگذارید قطعا رسیدگی میکنند :give_rose:

Pami
09-09-10, 00:30
دوستان عزیز ، اینکه مدیران و همکاران چه پست و مطلبی رو پاک یا ویرایش میکنن در حیطه تصمیمات من و شما نیست ، بهتره تصمیم گیری رو به اونها واگذار کنیم ، اینطوری نظم بیشتری رو شاهد خواهیم بود .
مطمئن باشید کسی سرخود و بی جهت کاری نمیکنه کسی با کسی اینجا دشمنی نداره .
این که کسی بخواد به طور مطلق و یک طرفه نظرش رو به بقیه تحمیل کنه میشه دیکتاتوری ، انجمن برای این هست که همه نظراتشون رو بگن و بر اساس منطق جمع بندی بشه ، بحث DVD Writer و کلا Optical Drive ها هم چندان سخت و پیچیده نیست .
تمام برند ها الان تکنولوژی های مشابه رو استفاده میکنن و اختلاف چندانی ندارن ، شاید برخی مدلها و برند ها با افزایش قیمت نهایی محصول کیفیت بهتری ارائه کنن ولی در کل اینطور نیست .

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
موفق باشید

ramine1
09-09-10, 09:06
اولا كه بنده اسپم نزدم دوما بحثي كه مطرح شد كاملا مربوط به تاپيك بود سوما بنده وقت ندارم بيام پيام خصوصي بزنم كه آيا حالا جواب داده بشه آيا نشه متاسفانه مشكل ما ايرانيا دقيقا همينه تا به يه جايي ميرسيم خودمونو گم ميكنيم وقتي كسي ميشه مدير يه بخش بايد بدونه كه هر كاري كه دوس داره نبايد انجام بده و اينو بايد بدونه كه ما ها هستيم كه داريم اينجا رو اداره ميكنيم نه مديران اميدوارم اين نكاتو فراموش نكنين در كل مراحل زندگيتون و بدونين اين بحث ارزشش خيلي بيشتر از اون دي وي دي رايتره ما نميايم تو اين سايت كه فقط علم ياد بگيريم ما اومديم كه اخلاقم ياد بگيريم و اگه اخلاقو ياد نگيريم اين بحثا هيچ فايده اي نداره با تشكر موفق باشيد در ضمن يه نگاه به تاريخ عضويت خودتون و من بكنين بعد به من قوانينو ياد آوري كنيد من 2 برابر شما سابقه دارم و مطمين باش از شما بيشتر با پي سي نتورك آشنا هستم من خودم كسيم كه افراد خيلي زياديو با اين سايت آشنا كردم ولي وقتي ميبينم اين نكات رعايت نميشه توسط مديران افسوس ميخورم اميدوارم خدا خودش همه چيزو درست كنه در تمام مسايل

Labyrinth
09-09-10, 10:00
گویا بازم باید چند نکته رو متذکر بشم !!

ببینید در این تاپیک هدف رسیدن به یک نتیجه هست که چه چیزی بهتر است خریداری بشه و چه چیز نشه

در مورد پاک شدن پست ها هم همانطور که نیما جان گفتن این عمل برای مرتب تر شدن و جلوگیری از اینکه تاپیک از بحث اصلی خارج بشه هست

در اصل این مرتب سازی باعث میشه خود شما راحتر باشید چون اگر پست های اضافه پاک نشه بعد از مدتی تاپیک پر میشه از مواردی بی ربط به بحث اصلی و کسی که میخواد تاپیک رو بخونه باید وقت زیادی رو صرف کنه تا به نتیجه برسه

در مورد پاسخگویی هم طبق قوانین رفتار میشه و نه غیر اون ، شما اگر جواب میخواهید از طریق پیام خصوصی با مدیر بخش موضوع رو در میان میگذارید و پاسخ شما داده میشود

اینجا ما مسابقه دویدن نمیدیم که نفر اول و دوم داشته باشیم اینجا اعضا با فعالیت و اطلاعاتشون ارزش گذاری میشن نه مدت عضویت !!

M A H R A D
09-09-10, 21:34
سلام به دوستان عزیز. به خصوص ramine1 عزیز :1. (23):

اولا كه بنده اسپم نزدم

دوست عزیز، میشه بگید توی دو پستی که از شما پاک شده چه مطلب علمی و فنی و تجربی در رابطه با موضوع تاپیک مطرح کردید که حالا اونا رو اسپم نمیدونید ؟

قوانین خیلی روشنه. شما تا اون موقعی که پست زدید و از تجربیات خودتون در این زمینه گفتید، آیا کسی پستهای شما رو پاک کرد؟! اینجا با هم پدر کشتگی که نداریم!

پست زدید و از BenQ تعریف کردید، عده ای مخالفت کردند و عده ای موافق شما بودند (که این از مقتضیات یک انجمنه)

ولی این سیاست که فقط BenQ و دیگر هیچ چه معنایی میتونه داشته باشه؟! ما که نمیتونیم کسی رو مجبور کنیم چی بخره چی نخره!

صحبتهای ما و شما صرفا به عنوان پیشنهاد قابل احترامه. نتیجه گیری نهایی رو بذارید به عهده صاحب تاپیک یا خریدار.

سوما بنده وقت ندارم بيام پيام خصوصي بزنم كه آيا حالا جواب داده بشه آيا نشه

وقت ندارید؟! اگه حقی رو برای خودتون در نظر گرفتید قطعا باید وقت هم داشته باشید برای احقاق اون حق.

ضمنا شما که تا به حال وقت نداشتید که در این باره به مدیران پی ام بزنید، حالا چطوری قضاوت میکنید که مدیران جواب میدن یا نمیدن؟!

اینجا PCNetwork هست ، نه انجمنی دیگر. مطمئنا مدیران اینجا اونقدر متعهد هستند که بخوان جواب شما رو بدن.

وقتي كسي ميشه مدير يه بخش بايد بدونه كه هر كاري كه دوس داره نبايد انجام بده

چه کسی هرکاری که دوست داشته کرده ؟!

تمام پستهایی که از شما پاک شده (همونطور که نیما جان اشاره کردند) طبق قوانین بوده.

اينو بايد بدونه كه ما ها هستيم كه داريم اينجا رو اداره ميكنيم نه مديران

کاربران و مدیران در کنار هم. فکر کنم اینطوری جمله تون قشنگ تر میشه.

اين بحث ارزشش خيلي بيشتر از اون دي وي دي رايتره ما نميايم تو اين سايت كه فقط علم ياد بگيريم ما اومديم كه اخلاقم ياد بگيريم و اگه اخلاقو ياد نگيريم اين بحثا هيچ فايده اي نداره

قطعا همینطوره.

در مورد باقی مسائل هم فکر میکنم امیر جان به شایستگی توضیحاتی رو دادند خدمتتون.

اگه هنوز مسئله ای براتون مبهمه بگید تا بررسی کنیم. :cool:

سپاس :1. (23):

ramine1
11-09-10, 17:53
با سلام در جواب شما بگم كه من منظورم فقط به مدير اين بخشه كه خيليا ازش ناراحتن كسي كه مدت كوتاهيه اومده اينجا نبايد به سمت مديريت برسه افراد لايق خيلي زياد و با سوادي هست كه ميتونن جاي ايشونو بگيرن در مورد اسپم اسپم بذارين تا بهتون بگم يعني چي اسپم به معنيه اينه كه شما حرف يا كلمه ايو پشت هم بنويسين مثلا ايجوري ?????????DGVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV در ضمن من هنوزم ميگم بهترين دي وي دي رايتر با قيمت مناسب benq هست حالا ميخواين قبول كنين ميخواين نكنين من رو تجربه گفتم و دلمم ميسوزه ملت برن پول بيخودي بدن كسي رو هم نيومدم يقشو بگيرم بگم تو بايد اينو بخري پس اون صحبتتون راجع به اجبار من منتفيه شما منو نميشناسين كه اين حرفارو ميزنين ما نميتونيم همديگرو درك كنيم از ما گفتن بود و از شما نشنيدن دوست دارين اين قسمت رونق بيشتري بگيره صلاح در اينه كه مدير اين قسمت عوض شه دوست ندارين عوضش كنين مهم نيست فعلا قدرت دست شماست ولي آدم بايد هميشه بدونه كه هميشه مدير نيست هميشه مقام نداره و بايد خودشو كوچيكه مردم بدونه نه اينكه تا به يه جايي رسيد خب ها ميگه آها من مديرم اومدن ميگن ما با ramine1 چيكار كنيم اين چه حرفيه؟نهايت قدرتتون اينه كه منو پاك كنين اين كارو بكنين ولي بدونين اين من نيستم كه ضرر ميكنم شما هستين كه باختين دوستان با آرزوي موفقيت براي همه شما خداحافظ

mohammad1985
11-09-10, 18:52
شما که بازم حرف خودتو میزنی ! منم دلم میسوزه ملت ایران میرن سامسونگ ال جی اچ پی و ... میگیرن ! سونی بگیرین از همه بهتره حتی از بنکیو ! چون من خودم تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم و نه برای کسایی که براشون سونی بستم ! ( از همه مهمتر اینه که سونی به من درصد میده ! )

N@VID
12-09-10, 06:32
شما که بازم حرف خودتو میزنی ! منم دلم میسوزه ملت ایران میرن سامسونگ ال جی اچ پی و ... میگیرن ! سونی بگیرین از همه بهتره حتی از بنکیو ! چون من خودم تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم و نه برای کسایی که براشون سونی بستم ! ( از همه مهمتر اینه که سونی به من درصد میده ! )

سلام :

از همه مهمتر اینه که از گرین هم درصد میگیرم !
بلاخره جایزه گرفتی از گرین باید هواداریش رو هم بکنی ...
از سونی هم میگیری نوش جونت ...
شوخی کردم ، جدی نگیری داداش محمد گل .

دوست عزیزی که می خواست دی وی دی رایتر بخرند فکر می کنم توبه کردند !

دی وی دی رایتر Asus : حدود 28 تا 30 هزار تومان و البته ساتا

دی وی دی رایتر PLEXTOR : حدود 58 تا 60 هزار تومان و البته ساتا

دقت کنید که از نظر سرعت و بافر و غیره هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و هر دو 24x و 2 مگ کش یا بافر هستند

حال انتخاب با شماست !

K1LOU
16-09-10, 17:11
با سلام
خوب منم ميتونم يك سئوال متفرقه تر بپرسم

دی وی دی رایتر Asus : حدود 28 تا 30 هزار تومان و البته ساتا

دی وی دی رایتر PLEXTOR : حدود 58 تا 60 هزار تومان و البته ساتا

تفاوت مدلهاي ساتا و ide درچه اندازه اي است ؟
چقدر تفاوت كارايي در دي وي دي رايترها بين اين دو نسل ايجاد شده ؟
با تشكر

N@VID
17-09-10, 02:32
با سلام
خوب منم ميتونم يك سئوال متفرقه تر بپرسم

تفاوت مدلهاي ساتا و ide درچه اندازه اي است ؟
چقدر تفاوت كارايي در دي وي دي رايترها بين اين دو نسل ايجاد شده ؟
با تشكر

سلام :

اگر اشتباه نکنم ، در سیستم IDE دیتا بصورت موازی و در ساتا بصورت سریال انتقال می یابند
در رایتر بدلیل اینکه کاربر سرعت انتقال اطلاعات بر روی دیسک را تعیین می کند ، تکنولوژی ساتا فقط به پایداری انتقال دیتا کمکم می کند و
همچنین باعث می شود پشت درایو ، فضای کیس و پورت مادربرد جای کمتری را اشغال کند و مرتب تر به نظر بیاید !
در هارد دیسک تکنولوژی ساتا باعث افزایش سرعت انتقال دیتا بصورت محسوسی شد .
مزیت اصلی SATA از نطر من مرتب تر بودن بخاطر اشغال فضایی کمتر نسبت به IDE است !!!

4680

4681