PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد esata???

majid4310
27-08-10, 19:33
سلام دوستان من میخوام اطلاعات یه هارد ساتا رو به یه لپ تاپ انتقال بدم به نظر شما بهترین راه استفاده از پورت esata لپ تاپ هست؟؟؟
کابلش پیدا میشه؟؟؟

nima_hl
27-08-10, 19:41
سلام دوستان من میخوام اطلاعات یه هارد ساتا رو به یه لپ تاپ انتقال بدم به نظر شما بهترین راه استفاده از پورت esata لپ تاپ هست؟؟؟
کابلش پیدا میشه؟؟؟

هم از تبدیل sata to usb میتونید استفاده کنید که سرعت پائینی داره و هم از کابل esata که سرعتش تقریبا با سرعت هارد یکیه

این کابل رو سال گذشته گرفتم حدود ۱۵ تومن خریدم

mehrdad_ab
27-08-10, 19:41
بهترین و مطمئن ترین راه استفاده از کارت شبکه هست ، شما دو تا سیستم رو با یه کابل شبکه بهم وصل کنید و بعد هر چی که دوست داشتین ترنسفر کنید( بدون پرداخت هزینه اضافی برای خرید کابل ها )(( البته اگه سیستم دومی دم دستتون باشه )وگرنه همون کابل esata بهترین راه هست

Pami
27-08-10, 23:48
هم از تبدیل sata to usb میتونید استفاده کنید که سرعت پائینی داره و هم از کابل esata که سرعتش تقریبا با سرعت هارد یکیه نیما جان منم یکی از این تبدیل های ساتا / IDE به USB دارم واقعا کار راه بنداز هست ، با کارت شبکه هم میتونید اینکار رو بکنید .
البته اگر لپ تاپ شما لن گیگابیت داشته باشه و دسکتاپ شما هم ساپورت کنه سرعت تئوری تقریبا 2 برابر USB میشه . ( 1000Mbps / 480Mbps )
در غیر این صورت 1/4 میشه !